Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#27001 Hozzászólás Szerző: kdako »

chiedis írta:
PeterG írta:In other Chelsea transfer business, central defender Alex was last night moving closer to becoming an £11m Bayern Munich signing.

Read more: http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... ns-KO.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ezt nagyon sajnálom, de meg tudom érteni, hogy Luiz és Terry mellet szegénynek nincs sok esélye játszani, de attól függetlenül a világ egyik legjobb középhátvédjének tartom.
Ennyi pénzért nem engedjük el remélem. Az már nagyon idegesít, hogy mi nem tudunk 40 millió alatt vásárolni, de egy Drogbát 500 000 euróért vennének meg kis túlzással. Akkor nem megy sehova. Engem ez zavar a legjobban ennél a csapatnál, nem a költekezés. Hülyének néznek minket, és amíg el is adunk Alexeket borravalóért, addig ez fog menni. Egyedül Robben eladása érte meg 8-9 év alatt.
Szerintem ez reális ár érte.
GO BLUES!

csabii
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011. június 19., vasárnap 21:59

Re: Átigazolások

#27002 Hozzászólás Szerző: csabii »


Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#27003 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#27004 Hozzászólás Szerző: chiedis »

PeterG írta:In other Chelsea transfer business, central defender Alex was last night moving closer to becoming an £11m Bayern Munich signing.

Read more: http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... ns-KO.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ezt nagyon sajnálom, de meg tudom érteni, hogy Luiz és Terry mellet szegénynek nincs sok esélye játszani, de attól függetlenül a világ egyik legjobb középhátvédjének tartom.
Ennyi pénzért nem engedjük el remélem. Az már nagyon idegesít, hogy mi nem tudunk 40 millió alatt vásárolni, de egy Drogbát 500 000 euróért vennének meg kis túlzással. Akkor nem megy sehova. Engem ez zavar a legjobban ennél a csapatnál, nem a költekezés. Hülyének néznek minket, és amíg el is adunk Alexeket borravalóért, addig ez fog menni. Egyedül Robben eladása érte meg 8-9 év alatt.
Nyugodj bekeben Mister !

PeterG
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2011. március 25., péntek 12:33
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Wise

Re: Átigazolások

#27005 Hozzászólás Szerző: PeterG »

In other Chelsea transfer business, central defender Alex was last night moving closer to becoming an £11m Bayern Munich signing.

Read more: http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... ns-KO.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ezt nagyon sajnálom, de meg tudom érteni, hogy Luiz és Terry mellet szegénynek nincs sok esélye játszani, de attól függetlenül a világ egyik legjobb középhátvédjének tartom.

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Átigazolások

#27006 Hozzászólás Szerző: Bon »

http://www.goal.com/en-us/news/1956/eur ... s-decision" onclick="window.open(this.href);return false;

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#27007 Hozzászólás Szerző: kdako »

Modric átigazolási kérelmet nyújtana be: http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... l?ITO=1490" onclick="window.open(this.href);return false;
GO BLUES!

tomigabi5
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011. július 9., szombat 21:29
Kedvenc játékos: Jhon Terry
Kedvenc exjátékos: Roberto Di Matteo
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Átigazolások

#27008 Hozzászólás Szerző: tomigabi5 »

Sheenka írta:
Ramox írta:
grimrieper írta:csak annyi kulonbseg hogy £ 7 milla volt az ara es nem $ 20 millio akkor a kis kocsog azt mondta hogy a yidds az alom. most rajott hogy csak egy remalom a zsido csapat
Én imádom a stílusod, de áruld már el nekem, kit látnál szívesen a csapatban? Esküszöm baromi kíváncsi vagyok : D
Tudom, valami oltás jön, de azért megpróbálom : D
Senkit. Egy csapatot nem tudna összerakni olyanokból akik aktív futballisták, és nem utálja őket.
Olyanokból kell összerakni a csapatot akik tudnak egyszerre PL-t meg BL-t nyerni..csak hát mondani egyszerűbb.... :)

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#27009 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Ramox írta:
grimrieper írta:csak annyi kulonbseg hogy £ 7 milla volt az ara es nem $ 20 millio akkor a kis kocsog azt mondta hogy a yidds az alom. most rajott hogy csak egy remalom a zsido csapat
Én imádom a stílusod, de áruld már el nekem, kit látnál szívesen a csapatban? Esküszöm baromi kíváncsi vagyok : D
Tudom, valami oltás jön, de azért megpróbálom : D
Senkit. Egy csapatot nem tudna összerakni olyanokból akik aktív futballisták, és nem utálja őket.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#27010 Hozzászólás Szerző: focimark »

cech19960320 írta:Falcao eddig 40 perc alatt 2-t rúgott bolíviának a copa americán.
nem rossz.felesleges, de azért nem leszek öngyilkos, ha megvesszük.
Én úgy tudom most hosszabbított!

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#27011 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Falcao eddig 40 perc alatt 2-t rúgott bolíviának a copa americán.
nem rossz.felesleges, de azért nem leszek öngyilkos, ha megvesszük.

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Átigazolások

#27012 Hozzászólás Szerző: Ramox »

grimrieper írta:csak annyi kulonbseg hogy £ 7 milla volt az ara es nem $ 20 millio akkor a kis kocsog azt mondta hogy a yidds az alom. most rajott hogy csak egy remalom a zsido csapat
Én imádom a stílusod, de áruld már el nekem, kit látnál szívesen a csapatban? Esküszöm baromi kíváncsi vagyok : D
Tudom, valami oltás jön, de azért megpróbálom : D

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#27013 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Mikor volt lehetősége hozzánk igazolni?[/quote]
Mikor Horvátországban a Dinamo Zagreb-ben játszott, végig úgy volt hogy hozzánk jön de ő a Tottenham-et választotta[/quote]

De nem tudhatod, hogy kifizettük volna-e a 20 millió Eurót a Dinamo-nak, és hogy tettünk-e neki szerződésajánlatot, és ezek mellett választotta-e a Sp*rs-t. Pletykák voltak, hogy idejön, de nem tudni, hogy mennyire volt szabad keze a döntés meghozásában.[/quote]

csak annyi kulonbseg hogy £ 7 milla volt az ara es nem $ 20 millio akkor a kis kocsog azt mondta hogy a yidds az alom. most rajott hogy csak egy remalom a zsido csapat

tomigabi5
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011. július 9., szombat 21:29
Kedvenc játékos: Jhon Terry
Kedvenc exjátékos: Roberto Di Matteo
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Átigazolások

#27014 Hozzászólás Szerző: tomigabi5 »

blackjack04 írta:
KáJé írta:
tomigabi5 írta:Pedig most lett volna esélye hogy a Chelsea-be kerüljön, de hát fenyegetéssel marasztalják, mert hogy őt kiteszik a keretből...ezek után kinek van még kedve a klubját szolgálni...? szégyenek ezek az emberek akik ilyet művelnek. :? :?
Én úgy hallottam Modricról, hogy a Sp*rs nem akarja engedni és Redknapp megbeszélte vele, hogyha jövőre sem érik el a Bl indulás helyét akkor jövőre nyugodtan elmehet és elengedik, meg gondolom nyilván megemelik a fizuját is.
Rendben van, de a Chelseanek pont erre a két-három évre lenne szüksége egy irányítóra, míg Joshy felnő a feladathoz. :D Ha meg csak jövőre jön, mást kell találni... :?
Ha már nem engedik el Modricot akkor vegyük meg Pastorét.. azt írták hogy Abra nem sajnálna 45 millió fontot érte, és még csak 22 éves szval még hosszabb távra is gondolhatunk.

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#27015 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

KáJé írta:
tomigabi5 írta:Pedig most lett volna esélye hogy a Chelsea-be kerüljön, de hát fenyegetéssel marasztalják, mert hogy őt kiteszik a keretből...ezek után kinek van még kedve a klubját szolgálni...? szégyenek ezek az emberek akik ilyet művelnek. :? :?
Én úgy hallottam Modricról, hogy a Sp*rs nem akarja engedni és Redknapp megbeszélte vele, hogyha jövőre sem érik el a Bl indulás helyét akkor jövőre nyugodtan elmehet és elengedik, meg gondolom nyilván megemelik a fizuját is.
Rendben van, de a Chelseanek pont erre a két-három évre lenne szüksége egy irányítóra, míg Joshy felnő a feladathoz. :D Ha meg csak jövőre jön, mást kell találni... :?
One ball to rule them all!

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#27016 Hozzászólás Szerző: focimark »

KáJé írta:
tomigabi5 írta:Pedig most lett volna esélye hogy a Chelsea-be kerüljön, de hát fenyegetéssel marasztalják, mert hogy őt kiteszik a keretből...ezek után kinek van még kedve a klubját szolgálni...? szégyenek ezek az emberek akik ilyet művelnek. :? :?
Én úgy hallottam Modricról, hogy a Sp*rs nem akarja engedni és Redknapp megbeszélte vele, hogyha jövőre sem érik el a Bl indulás helyét akkor jövőre nyugodtan elmehet és elengedik, meg gondolom nyilván megemelik a fizuját is.
Én meg ojat olvastam, hogy tavaly azért fogadta el a hosszabítási ajánlatot, mert megbeszélték hogyha egy jobb klub érdeklődik Modric ért, akkor eladják.

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#27017 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

tomigabi5 írta:Pedig most lett volna esélye hogy a Chelsea-be kerüljön, de hát fenyegetéssel marasztalják, mert hogy őt kiteszik a keretből...ezek után kinek van még kedve a klubját szolgálni...? szégyenek ezek az emberek akik ilyet művelnek. :? :?
Én úgy hallottam Modricról, hogy a Sp*rs nem akarja engedni és Redknapp megbeszélte vele, hogyha jövőre sem érik el a Bl indulás helyét akkor jövőre nyugodtan elmehet és elengedik, meg gondolom nyilván megemelik a fizuját is.

Igen tényleg igazad van, most olvasom azt a cikket ! Csak most jöttem haza és azért nem láttam, amit én írtam z még a múltkorába volt az az egyezés 1-2 hete.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KenderJ 2011. július 10., vasárnap 19:52-kor.
»» KTBFFH! CHELSEA ««

tomigabi5
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011. július 9., szombat 21:29
Kedvenc játékos: Jhon Terry
Kedvenc exjátékos: Roberto Di Matteo
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Átigazolások

#27018 Hozzászólás Szerző: tomigabi5 »

Pedig most lett volna esélye hogy a Chelsea-be kerüljön, de hát fenyegetéssel marasztalják, mert hogy őt kiteszik a keretből...ezek után kinek van még kedve a klubját szolgálni...? szégyenek ezek az emberek akik ilyet művelnek. :? :?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#27019 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Spring írta:
Николаевич írta:
Spring írta:Modric is egy akkora szarházi, hogy az valami hihetetlen, amikor lett volna lehetősége, hogy idejöjjön akkor nem tette, most meg itt pofázik, hogy a Chelsea egy álom. Nevetséges, ha ide is jön akkor remélem odateszi magát rendesen. A tátott szájú Nasri-t meg ide ne hozzák, 5 meccsenként 1 jó az Arsenal-ba elég, ide nem.

Mikor volt lehetősége hozzánk igazolni?
Mikor Horvátországban a Dinamo Zagreb-ben játszott, végig úgy volt hogy hozzánk jön de ő a Tottenham-et választotta

De nem tudhatod, hogy kifizettük volna-e a 20 millió Eurót a Dinamo-nak, és hogy tettünk-e neki szerződésajánlatot, és ezek mellett választotta-e a Sp*rs-t. Pletykák voltak, hogy idejön, de nem tudni, hogy mennyire volt szabad keze a döntés meghozásában.

Avatar
JohnObi
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2010. augusztus 22., vasárnap 15:58
Kedvenc játékos: Mikel Alex
Kedvenc exjátékos: Stoch

Re: Átigazolások

#27020 Hozzászólás Szerző: JohnObi »

Spring írta:
Николаевич írta:
Spring írta:Modric is egy akkora szarházi, hogy az valami hihetetlen, amikor lett volna lehetősége, hogy idejöjjön akkor nem tette, most meg itt pofázik, hogy a Chelsea egy álom. Nevetséges, ha ide is jön akkor remélem odateszi magát rendesen. A tátott szájú Nasri-t meg ide ne hozzák, 5 meccsenként 1 jó az Arsenal-ba elég, ide nem.

Mikor volt lehetősége hozzánk igazolni?
Mikor Horvátországban a Dinamo Zagreb-ben játszott, végig úgy volt hogy hozzánk jön de ő a Tottenham-et választotta
Itt padozott volna,esélye nem lett volna kibotnakozni

Válasz küldése