Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#26781 Hozzászólás Szerző: gerawba »

kdako írta:QPR után a Norwich is feljutott.
Ha már QPR, azon a Taarabt gyereken rajta kéne tartani a szemünk, 2-3 év múlva nagyon nagy játékos lehet (bár már most nyáron a Lazio akarja vinni állítólag)
Aki nem ismerné, 21 éves, és a Championship idei legjobb játékosának választották meg, támadó kp. (egy halom gólt lőtt idén)
HAZARD = Messi+Ronaldo

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#26782 Hozzászólás Szerző: kdako »

QPR után a Norwich is feljutott. szép teljesítmény azok után, hogy most kerültek vissza a második vonalba.
GO BLUES!

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Premier League

#26783 Hozzászólás Szerző: kiki »

emsanya írta:Nem hinném hogy számít, ki vezeti a meccset, ha BL formában játszunk újra a MU ellen, akkor teljesen mindegy. Csak ne játszunk megint tesze-tosza, "majd jön a gól" játékot, mert akkor megint bukta lesz a vége...
Pedig szerintem ez a "majd jön a gól" játék az edzőkérdés egyik legnagyobb okozója. Remélem én is hogy a csapat jobbik arcát látjuk :wink:
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#26784 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nem hinném hogy számít, ki vezeti a meccset, ha BL formában játszunk újra a MU ellen, akkor teljesen mindegy. Csak ne játszunk megint tesze-tosza, "majd jön a gól" játékot, mert akkor megint bukta lesz a vége...

Avatar
Patrik223
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2009. március 4., szerda 16:43
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Solymár

Re: Premier League

#26785 Hozzászólás Szerző: Patrik223 »

Itt a lehetőség!!! Ennek a mázlista sikernek meg a MU bukásának csak úgy van értelme, ha megverjük az ördögöket! Most kell megfogni őket, mert a hátralévő meccsek simán nyernünk kell, max még az Everton bekavarhat, de ha megverjük a MU-t csak nem rontjuk el a végét:/
!!!HAJRÁ CHELSEA!!!

Franktamas
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2009. május 21., csütörtök 17:18
Kedvenc játékos: Frank James Lampard
Kedvenc exjátékos: Zinedine Jazid Zidane

Re: Premier League

#26786 Hozzászólás Szerző: Franktamas »

Hegee írta:
Blue26 írta:Az Arsenal úgy mond "lehetőséget" adott nekünk rá, hogy megverjük a Manchesterieket.
Ha megverjük a Manchesterieket és hozzuk a többi meccsünket is, akkor még megvédhetjük a bajnoki címünket... Megérdemelnénk, ha belegondolunk hogy milyen szezonon volt eddig részünk és a srácok is komolyan veszik amit komolyan kell venni!! Lampardot és Drogbát kellene rendbe szedni, Anelkát meg mellőzni... Amit művel mostanság az a "nem osztályozom" kategória...

Még a végére annyit, ha hozunk minden meccset is, de az Everton elleni nem lesz sétagalopp...
Sztem meg pont hogy nem érdemelnénk meg. A PL szégyene lenne ha egy csapat ilyen teljesítménnyel, 4 hónapos hullámvölggyel megtudná nyerni. De azért örülnék neki.:D
Szerintem meg a Chelseanek meg kéne mutatni, hogy bármekkora balszerencsélyük is van akkor is anglia legjobb csapata.
A szem. nemtettszest, szidalmazast, OFF-ot, pm-be.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#26787 Hozzászólás Szerző: laczze »

dankodavid írta:
Greench írta:én attól fosok, hogy ne adj Isten, a buzi Mike Dean vezeti majd a meccset.
Vagy a drága Howard Webb, a játékvezetők gyöngye...
Tökre mind1 ki vezeti a meccset ha úgy játszunk mint legutóbb a PL ben velük a 2. félidőben és a helyzeteknek csak 25% megy be is nyerünk!
Drogba,Lampard,Terry <3

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#26788 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Greench írta:én attól fosok, hogy ne adj Isten, a buzi Mike Dean vezeti majd a meccset.
Vagy a drága Howard Webb, a játékvezetők gyöngye...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Premier League

#26789 Hozzászólás Szerző: Greench »

én attól fosok, hogy ne adj Isten, a buzi Mike Dean vezeti majd a meccset.
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#26790 Hozzászólás Szerző: undertow »

Ez nem is kérdés. A MU nem szokott mentálisan összeomlani, akkoris pörögni fognak ellenünk ha elötte valami csoda folytán megszopatja őket a Schalke.

tru23

Re: Premier League

#26791 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Az a baj, hogy lélektanilag most nagy zsuga, hogy hatott az MU-ra ez a vereség. Vagy nagyon jól fognak játszani ellenünk, vagy megrogytak. Nekünk kell megnyerni, nem várni rájuk, hogy elveszítsék.

Avatar
kicsipest
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 13:24
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#26792 Hozzászólás Szerző: kicsipest »

A sors ezen a hétvégén a kezünkbe adta a lehetőséget, hogy megvédjük a címet! Innentől kezdve nem kell a MU-t nézni, csak magunkat. Ha jövő héten nyerni tudunk akkor máris elsők vagyunk mert jobb lesz a gólarányunk (most egál csak ők több gólt rúgtak). Oh, Istenem micsoda meccs lesz!
Ezt a szezont már többször is eltemettük, sokszor már azt is kétsége vontuk, hogy a BL hely meg lesz e egyáltalán és most tessék, ha hiszünk magunkban akkor a bajnoki címet is megszerezhetjük! Az meg, hogy megérdemeljük-e? Egy bajnokságot az nyeri meg aki a hivatalos szabályok szerint az első helyen végez. Legyen az pont vagy gólkülönbség, teljesen mindegy. Ha három forduló múlva mi leszünk legelöl, akkor megérdemeltük, mert a semmiből hoztuk vissza, úgy hogy az ellenfeleknek ajándékoztunk 2-3 hónapot!
Legyen így!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#26793 Hozzászólás Szerző: undertow »

ezt nem is értem...
aki a legtöbb pontot gyűjti 38 meccs alatt az megérdemli a bajnoki címet. teljesen lényegtelen a győzelmek eloszlása.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#26794 Hozzászólás Szerző: Anti »

Hegee írta:
Blue26 írta:Az Arsenal úgy mond "lehetőséget" adott nekünk rá, hogy megverjük a Manchesterieket.
Ha megverjük a Manchesterieket és hozzuk a többi meccsünket is, akkor még megvédhetjük a bajnoki címünket... Megérdemelnénk, ha belegondolunk hogy milyen szezonon volt eddig részünk és a srácok is komolyan veszik amit komolyan kell venni!! Lampardot és Drogbát kellene rendbe szedni, Anelkát meg mellőzni... Amit művel mostanság az a "nem osztályozom" kategória...

Még a végére annyit, ha hozunk minden meccset is, de az Everton elleni nem lesz sétagalopp...
Sztem meg pont hogy nem érdemelnénk meg. A PL szégyene lenne ha egy csapat ilyen teljesítménnyel, 4 hónapos hullámvölggyel megtudná nyerni. De azért örülnék neki.:D
Ebben a szezonban senki nem érdemelné meg a végső győzelmet.

A Manure? Ne már...

Ha viszont megnyerjük a PL-t, tuti veszek egy új mezt saját névvel. És érik :wink:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Premier League

#26795 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

Blue26 írta:Az Arsenal úgy mond "lehetőséget" adott nekünk rá, hogy megverjük a Manchesterieket.
Ha megverjük a Manchesterieket és hozzuk a többi meccsünket is, akkor még megvédhetjük a bajnoki címünket... Megérdemelnénk, ha belegondolunk hogy milyen szezonon volt eddig részünk és a srácok is komolyan veszik amit komolyan kell venni!! Lampardot és Drogbát kellene rendbe szedni, Anelkát meg mellőzni... Amit művel mostanság az a "nem osztályozom" kategória...

Még a végére annyit, ha hozunk minden meccset is, de az Everton elleni nem lesz sétagalopp...
Szerintem meg pont hogy nem,de mindegy..
Több okból is, az a 3-4hónap az... :roll: :roll: :roll: nagyon gyenge volt.
És hát a tegnap a meccsen is eléggé hogy is mondjam,kérdéses találatok születtek.Aztán pont az ősi rivális győzi le a mostani vetélytársat,és így marad remény?Hát mindegy.A végén úgyis az nyer akinek több pontja lesz - vagy jobb a gólkülönbsége-

Avatar
Blue26
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2010. augusztus 21., szombat 21:58
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Re: Premier League

#26796 Hozzászólás Szerző: Blue26 »

Az Arsenal úgy mond "lehetőséget" adott nekünk rá, hogy megverjük a Manchesterieket.
Ha megverjük a Manchesterieket és hozzuk a többi meccsünket is, akkor még megvédhetjük a bajnoki címünket... Megérdemelnénk, ha belegondolunk hogy milyen szezonon volt eddig részünk és a srácok is komolyan veszik amit komolyan kell venni!! Lampardot és Drogbát kellene rendbe szedni, Anelkát meg mellőzni... Amit művel mostanság az a "nem osztályozom" kategória...

Még a végére annyit, ha hozunk minden meccset is, de az Everton elleni nem lesz sétagalopp...
http://www.youtube.com/watch?v=HZYfi_Ex_gM" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
JohnObi
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2010. augusztus 22., vasárnap 15:58
Kedvenc játékos: Mikel Alex
Kedvenc exjátékos: Stoch

Re: Premier League

#26797 Hozzászólás Szerző: JohnObi »

Attól félek,hogy megint görcsösek lesznek...

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#26798 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

A játékosok is tisztán látják a dolgokat....piszkosul kell nekik a cimvédés..és ha azt az iramot nyújtják mint az előző meccs utolsó 15-percében...akk minden bizonnyal lehet esélyünk megverni a United-et és a másik kettőt.
C'mon Chelsea.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#26799 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Sindu írta:
kiki írta:
Emelett, ha innen megnyerjük a premier leaguet el ne engedjük Ancelottit, mert akkor a szarból húzott ki minket .
Nem nagyon tudom eldönteni, hogy Ancelotti húzott-e ki minket belőle, vagy maguk a játékosok kapták össze magukat :roll:
Vagy mindenért Carlo a felelős, vagy semmiért. Ez így nem megy, hogy ha veszítünk, Carlo a szar, ha nyerünk, a játékosok a jók.
Én nem tudom neki megbocsátani a kb 3-5 hónapig tartó pocsék, elképzeléstelen játékot. A kérdés az, hogy az edző volt a szar vagy kiöregedtek a játékosaink és újakra volna-e szükségünk. Esetleg lehet, hogy mindkettő.
Én ezelőtt 2 héttel simán elküldtem volna, de a mostani játék elbizonytalanított. Nálam a MU ellen dől el, hogy maradhat-e és van egy olyan érzésem, hogy a vezetőségnél is így van.
Valószínű, hogy nyáron Anelka, Malouda, Bosingwa és Kalou is távozik. Mindegyiket pótolni kellene (akár ifikkel) és még rajtuk kívül egy jobb szélsőt és egy irányítót is venni kéne.

Sindu
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#26800 Hozzászólás Szerző: Sindu »

kiki írta:
Emelett, ha innen megnyerjük a premier leaguet el ne engedjük Ancelottit, mert akkor a szarból húzott ki minket .
Nem nagyon tudom eldönteni, hogy Ancelotti húzott-e ki minket belőle, vagy maguk a játékosok kapták össze magukat :roll:
Vagy mindenért Carlo a felelős, vagy semmiért. Ez így nem megy, hogy ha veszítünk, Carlo a szar, ha nyerünk, a játékosok a jók.

Válasz küldése