Carlo Ancelotti

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Carlo Ancelotti

#761 Hozzászólás Szerző: Keppi »

PeterG írta:Miért mániátok minden áron az edző váltás? Komolyan nevetséges, hogy ennél a csapatnál, ha egy szezonba nem nyerünk valamit, akkor úristen világvége van... Szar idényt fogtunk ki, megesik, de ez tarthatatlan, hogy minden évben lassan új edzőt váltunk. Mindig lesz amibe bele lehet kötni mindenkinél.

Nem hiszem el, hogy senkiben nem merült fel egy cseppet sem, hogy lehet a játékosok hibája is ez a szezon? Ohh az nem... ők tökéletesek... Ne feledjétek már, hogy mindig kettőn áll a vásár!!

Én biztos vagyok benne, hogy Carlo is hibázott, de máris annyival tapasztaltabb lett. Hihetetlen, hogy egy 103 gólos nagyon jó szezont, mindenki elfelejtett kevesebb mint egy évvel később. Amondó vagyok, hogy hagyjuk dolgozni Ancelottit, meg fog jönni az eredménye HOSSZÚTÁVON (nem nem 1 hónap sőt! nem is 6 hónap... évek!). Nem viccből nyert 4 BL-t, abban is biztos vagyok. (mielőtt valaki belekötne, játékosként is nyert kettőt)

Nagyon örülnék ha nem csak elolvasnátok és kirohannátok, hogy márpedig ez tarthatatlan, hanem tényleg elgondolkoznátok ezeken.
Nem az a legfőbb baj, hogy ez a szezon rossz! A baj az, hogy nincs semmi koncepció, amitől jobb lenne. Nem látni a fényt az alagút végén. Gyakorlatilag RW elküldése óta a csapat nem fejlődik.
Ráadásul Ancelotti lenyilatkozta, hogy a Roma edzője szeretne lenni egyszer, fiatalabb már nem lesz, és folyton arról pletykálnak, hogy oda igazol nyáron. Ez sem erősíti a tekintélyét a csapatnál, és erről azért nem a játékosok tehetnek.
:)

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#762 Hozzászólás Szerző: chiedis »

PeterG írta:Miért mániátok minden áron az edző váltás? Komolyan nevetséges, hogy ennél a csapatnál, ha egy szezonba nem nyerünk valamit, akkor úristen világvége van... Szar idényt fogtunk ki, megesik, de ez tarthatatlan, hogy minden évben lassan új edzőt váltunk. Mindig lesz amibe bele lehet kötni mindenkinél.

Nem hiszem el, hogy senkiben nem merült fel egy cseppet sem, hogy lehet a játékosok hibája is ez a szezon? Ohh az nem... ők tökéletesek... Ne feledjétek már, hogy mindig kettőn áll a vásár!!

Én biztos vagyok benne, hogy Carlo is hibázott, de máris annyival tapasztaltabb lett. Hihetetlen, hogy egy 103 gólos nagyon jó szezont, mindenki elfelejtett kevesebb mint egy évvel később. Amondó vagyok, hogy hagyjuk dolgozni Ancelottit, meg fog jönni az eredménye HOSSZÚTÁVON (nem nem 1 hónap sőt! nem is 6 hónap... évek!). Nem viccből nyert 4 BL-t, abban is biztos vagyok. (mielőtt valaki belekötne, játékosként is nyert kettőt)

Nagyon örülnék ha nem csak elolvasnátok és kirohannátok, hogy márpedig ez tarthatatlan, hanem tényleg elgondolkoznátok ezeken.
A probléma ebben Abra papa. Nem arról híres h feladná minimum 2 kupa nélkül az évet, pénze mint a tenger, ezért vesz új edzőt. Amíg ez a mentalitása van, ez fog itt folyni. És még 30 évet eléldegélhet.

"Más": http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... ik-2073106" onclick="window.open(this.href);return false;
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Carlo Ancelotti

#763 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ha bármilyen jele lenne, hogy ő velünk is meg tudja nyerni a BL-t, akkor maradhatna. De az hogy a milan-al (a múltban!) nyert már BL-t, engem különösebben nem érdekel. Az más világ volt. Jelenleg ott tart BL szinten, hogy 2-szer próbálhatott szerencsét, egyszer az inter ellen hazai meccsen sikerült kikapnia a kiesés szakaszban és kiestünk, idén meg a MU minden erőlködés nélkül ütött ki minket...

Komolyan, Grant-al vagy Hiddink-el voltak emlékezetes meccseink, pedig rövid ideig dolgozhattak. Carlo-val játszottunk olyan nagy klasszikus meccseket, amikről hetekig lehet beszélni? Hát nem. Sőt, általában sótlan, unalmas játékkal estünk ki...

A játékosok ugyanúgy hibásak, csak ha Anelka vagy Malouda eljátsza a pályán José keze alatt, amit mostanában csinálnak, nem hiszem hogy bambán szó nélkül hagyja...

Karim
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010. május 1., szombat 13:23
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Carlo Ancelotti

#764 Hozzászólás Szerző: Karim »

Szerintem is inkább játékosok távozása és érkezése kell mint Carlo elküldése :roll:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Carlo Ancelotti

#765 Hozzászólás Szerző: undertow »

PeterG, abszolút igazad van. A vicc az, hogy pont a minket most a BLből kiejtő mu mutatta meg, hogy a hosszútávú siker titka a stabilitás és nem az edzői stáb állandó cseréje...

PeterG
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2011. március 25., péntek 12:33
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Wise

Re: Carlo Ancelotti

#766 Hozzászólás Szerző: PeterG »

Miért mániátok minden áron az edző váltás? Komolyan nevetséges, hogy ennél a csapatnál, ha egy szezonba nem nyerünk valamit, akkor úristen világvége van... Szar idényt fogtunk ki, megesik, de ez tarthatatlan, hogy minden évben lassan új edzőt váltunk. Mindig lesz amibe bele lehet kötni mindenkinél.

Nem hiszem el, hogy senkiben nem merült fel egy cseppet sem, hogy lehet a játékosok hibája is ez a szezon? Ohh az nem... ők tökéletesek... Ne feledjétek már, hogy mindig kettőn áll a vásár!!

Én biztos vagyok benne, hogy Carlo is hibázott, de máris annyival tapasztaltabb lett. Hihetetlen, hogy egy 103 gólos nagyon jó szezont, mindenki elfelejtett kevesebb mint egy évvel később. Amondó vagyok, hogy hagyjuk dolgozni Ancelottit, meg fog jönni az eredménye HOSSZÚTÁVON (nem nem 1 hónap sőt! nem is 6 hónap... évek!). Nem viccből nyert 4 BL-t, abban is biztos vagyok. (mielőtt valaki belekötne, játékosként is nyert kettőt)

Nagyon örülnék ha nem csak elolvasnátok és kirohannátok, hogy márpedig ez tarthatatlan, hanem tényleg elgondolkoznátok ezeken.

tru23

Re: Carlo Ancelotti

#767 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Én is örülnék neki, de nem hiszem, hogy eljönne, hiszen csúcsformában van a csapata. Egyébként bátor, fiatal, nagyszerűen képzett, erre Mourinho a garancia. A jelenlegi fociban él, ezt szokta meg, ehhez ért. Nekem egy ilyen szezon megfelelő ajánlólevél. Az még hagyján, hogy küszöbön az EL győzelem.

MrLazy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2011. március 25., péntek 0:23
Tartózkodási hely: Bristol

Re: Carlo Ancelotti

#768 Hozzászólás Szerző: MrLazy »

hát ja Boas portoja jobban elagyalta a spartak moszkvát mint carlo a chelsea-vel!!
Szerintem fiatal kora ellenére jo vasárt csinálnák Boas-al!!
One life. One team. CHELSEA

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#769 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

dankodavid írta:(Moszkvaban is nyert a Porto, ott 5-2-re...)
Ezt a meccset se láttam... de Villas-Boas -t kezdem értékelni!

tru23

Re: Carlo Ancelotti

#770 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Igazad van.

Az akarás, a harc, az hogy nekik rontunk, az hogy nyernünk kell, az hogy felszántjuk a pályát, az hogy kidolgozzuk a belünket, hogy mindenki 100%osan teljesít. Ez mind hiánycikk. Ha nem sikerül 10 beadás, megcsinálom 11edjére is. Ha felrúgnak, és a bíró nem fúj, nem hisztizek 2 percig 1-0nál, hanem sprintelek vissza védekezni. Lampard nem 5 másodpercet vár, hogy felméltóztasson jönni valaki támadni, hanem versenyt futok a 3 másik csapattársammal, hogy én kapjam azt a labdát. A fene a trófeába, ha minden meccsen így lépnénk pályára.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára tru23 2011. április 14., csütörtök 21:58-kor.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9441
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Carlo Ancelotti

#771 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hawaii írta:
blueman írta:
Bon írta:“A legfontosabb, a lehető legtöbb mérkőzést megnyerjük bajnokságban, és a Bajnokok Ligája főtáblájára jussunk. Addig nem nyilatkozunk erről.” – mondta a Chelsea szóvivője, Ancelotti jövőjééről.

Klubunk ügyvezető igazgatója, Ron Gourly elárulta, Carlo jövőjéről csak az idény befejeztével fognak hivatalos közleményt kiadni.

Ti mit szűrtök le ebből?
Erre lehetett számítani, hogy a szezon vége előtt nem mondanak konkrétumot.
Igen, most nem mondhatják azt CA-nak, hogy "szezon végén kirúgunk", mert akkor úgy lehet még jobban beleszarna az egészbe és akkor még a BL-ben se indulhatnánk.
Először meg kell találni az új edzőt és utána lehet CA-t kirúgni.
Egyet ertek. Nem varok el minden evben kupakat, habar nyugodtan elvarhatnam, mint minden topcsapatnal elvaras ez. Viszont nekem eleg lenne, ha versenybe lennenk, es latnam, hogy nyerni akarnak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#772 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

(Moszkvaban is nyert a Porto, ott 5-2-re...)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Carlo Ancelotti

#773 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

blueman írta:
Bon írta:“A legfontosabb, a lehető legtöbb mérkőzést megnyerjük bajnokságban, és a Bajnokok Ligája főtáblájára jussunk. Addig nem nyilatkozunk erről.” – mondta a Chelsea szóvivője, Ancelotti jövőjééről.

Klubunk ügyvezető igazgatója, Ron Gourly elárulta, Carlo jövőjéről csak az idény befejeztével fognak hivatalos közleményt kiadni.

Ti mit szűrtök le ebből?
Erre lehetett számítani, hogy a szezon vége előtt nem mondanak konkrétumot.
Igen, most nem mondhatják azt CA-nak, hogy "szezon végén kirúgunk", mert akkor úgy lehet még jobban beleszarna az egészbe és akkor még a BL-ben se indulhatnánk.
Először meg kell találni az új edzőt és utána lehet CA-t kirúgni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Carlo Ancelotti

#774 Hozzászólás Szerző: emsanya »

gerawba írta:

Van Bastent meg hagyjuk már. Komolyan, ti minden évben BL, PL, FA-kupa győzelmet VÁRTOK el minimumként, a tavalyi 100+ gólra is húzzák a szájukat páran, de valószínű majd Van Basten mellett kitartotok, aki Hollandia egyik legjobb keretével képtelen volt BL SELEJTEZŐBE jutni. (arról nem beszélve, hogy edzőként semmit nem csinált eddig)
Nevetséges, októberben már őt is küldenétek a p*csába.
Én nem várok el minden évben győzelmeket, de ezzel a kerettel nem majdnem 10 vereséges bajnoki idényt kell produkálni. A bajnokok ligájában meg ugyanúgy esünk ki Carlo-val minden évben, gól impotens játékkal.

Van Basten-nek lehet nincs akkora edző rutinja, vagy nem hozott még annyi eredményt, sztem is lenne jobb választás mint ő, de jelenleg az ilyen elavult olasz edzőkön kívűl mindenki jobb...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#775 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

gerawba írta:Van Bastent meg hagyjuk már. Komolyan, ti minden évben BL, PL, FA-kupa győzelmet VÁRTOK el minimumként, a tavalyi 100+ gólra is húzzák a szájukat páran, de valószínű majd Van Basten mellett kitartotok, aki Hollandia egyik legjobb keretével képtelen volt BL SELEJTEZŐBE jutni. (arról nem beszélve, hogy edzőként semmit nem csinált eddig)
Nevetséges, októberben már őt is küldenétek a p*csába.
Ennyi.

Avatar
blueman
Hozzászólások: 430
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Kedvenc játékos: Nicolas Anelka
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Carlo Ancelotti

#776 Hozzászólás Szerző: blueman »

Gereb írta:Bár Mourinho akármekkora arogáns segg is én azért szívesen látnám a kispadon újra.
Bár nem látok rá sok esélyt..... :P
Lehet, hogy arrogáns, de egyáltalán nem segg.
Deutschland, Chelsea über alles

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Carlo Ancelotti

#777 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Hawaii írta: 3 lehetőség van:
1. Visszahívni Rayt
2. Keresni egy másik edzőt
3. A kettő együtt :D
4. Itt tartani Carlot.


Van Bastent meg hagyjuk már. Komolyan, ti minden évben BL, PL, FA-kupa győzelmet VÁRTOK el minimumként, a tavalyi 100+ gólra is húzzák a szájukat páran, de valószínű majd Van Basten mellett kitartotok, aki Hollandia egyik legjobb keretével képtelen volt BL SELEJTEZŐBE jutni. (arról nem beszélve, hogy edzőként semmit nem csinált eddig)
Nevetséges, októberben már őt is küldenétek a p*csába.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#778 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Van Bastent nem támogatom, 2 okból:

Az Ajaxtól 1 év után el kellett jöjjön, mert nem jutottak BL-be.

A másik, lehet, hogy már van klubja a köv szezonra: (Sporting)
"He has signed a deal with Bruno de Carvalho that will make him Sporting CP's manager for the 2011–12 season if the latter wins the club's elections that will take place on 26 March 2011."

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Carlo Ancelotti

#779 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Bár Mourinho akármekkora arogáns segg is én azért szívesen látnám a kispadon újra.
Bár nem látok rá sok esélyt..... :P

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9441
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Carlo Ancelotti

#780 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kdako írta:
emsanya írta:
kdako írta:Átpörgetve az angol sajtót a neten, ma ezeket az edzőket hozták velünk hírbe: Hiddink, Van Basten, Rijkaard.
Nagyon jó lenne. Holland taktikát, stílust képviselik mind, meg van a 4-3-3-as elképezlésük, bármikor aláírom, akármelyikük ülne le a padra.
Van Basten szimpi arc, játékosként nagyon csíptem, de edzőként eddig keveset bizonyított.

Tenyleg szimpatikus. Szerintem jo lenne, es talan hozna is ide nehany hollandot:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Lezárt