Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#11821 Hozzászólás Szerző: miller »

Dízel írta:nem értem mit fostok az erős ellenfelektől. én inkább nyeretnék meg a csapattal egy olyan bl-t, ahol kemény ellenfelekkel és vért izzadva, parázs meccseket produkálva jutunk el a célig és nyerjük is meg a kupát, minthogy köbenhavn, Schalke ás + a döntőbe egy erős ellenfél ellen ugymond "ajándék" bl-t nyerjünk. Nem szeretném azt hallani 10 év mulva is h. a chelseanek egy bl győzelme van és azt is a sorsolásnak köszönhetik.

én így gondolom, lehet valaki szeretni inkább szerencsével vagy mákkal nyerni bl-t mert azt hiszi máshogy nem lehet, de én nem. küzdjenek meg ezért a qurva bl győzelemért.
Én egyedül a Barcától és a Realtól parázok nagyon. Véleményem szerint itt már nincs könnyű ellenfél, maximum egymáshoz viszonyítva vannak könnyebb ellenfelek (nálam: Sahtar, Schalke). Én kifejezetten szeretném, hogy egy könnyebb csapattal kerüljünk össze: 1. látom a legjobb 4 között a csapatot. 2. egy Barca, vagy Real ellen nem érzem bennünk azt az átütő erőt, amivel meg tudnánk őket fogni/verni. A Stamfordon még behúzhatjuk, de idegenben nem hiszem. 3: minél később kapunk ütős ellenfelet, annál közelebb vagyunk a célhoz és nekem elég lenne az is, ha a döntőben, egyetlen parázs meccsen tudnánk megnyerni a BL-t!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára miller 2011. március 17., csütörtök 18:23-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Bajnokok Ligája

#11822 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

Ehhez a Realos-Manchesteres témához annyit hogy ők legutóbb 2éve játszottak egy Barcával,lefocizták őket könnyed játékkal egy döntőben.Nem mondom hogy nem vették komolyan mert ez butaság lenne hisz BL döntő volt de hogy ha ellenünk játszanak 200%-on pörögnek azis biztos.Amúgy szerintem Barca-Inter lesz.A Schalke meg akárkit kap Raulostól,Farfanostól esnek ki.
Az az 5-0 meg szvsz nem mérvadó.A Barca idei legjobb meccse volt,hazai pályán,a Madridnak meg messze a leggyengébb.És már majdnem 4hónapja volt.A BL más.Egyébként szerintem is a Barca a legerősebb ellenfél,akárki kapja.Egy Real-Tottenham párosításnak örülnék. :D De szvsz bárkit megtudnánk verni otthon,ha mindenki egészséges.

ja és még valamit.Én a Chelseat+a Barcát kerülném el messziről.A Barcával ígyis sokat játszunk,szuperkupa oda-vissza,bajnokság,kupadöntő..Szvsz még a Manchestert is kitudnánk ütni.Mourinho egy oroszlánybarlangot csinált a Bernabeuból,és jelenleg egy, gyors,technikás de semmiképp sem megfoghatatlan világklasszis a MU egyik húzóembere,Chicharito. :) Míg nálunk,Benzema,Ronaldo.Mostmár azt mondom hogy bármi megtörténhet,a Barcát is lelehet győzni,holnap délben kiderül.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Patrik17 2011. március 17., csütörtök 18:25-kor.

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Bajnokok Ligája

#11823 Hozzászólás Szerző: Bon »

laczze írta:egyébként csomó mindenkinek az jött ki hogy Sahtar - Chelsea micsoda véletlen :D
Nincsenek véletlenek. Már biztosra vehetjük, hogy a Sahtar lesz az ellenfelünk :lol:

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#11824 Hozzászólás Szerző: laczze »

Dízel írta:nem értem mit fostok az erős ellenfelektől. én inkább nyeretnék meg a csapattal egy olyan bl-t, ahol kemény ellenfelekkel és vért izzadva, parázs meccseket produkálva jutunk el a célig és nyerjük is meg a kupát, minthogy köbenhavn, Schalke ás + a döntőbe egy erős ellenfél ellen ugymond "ajándék" bl-t nyerjünk. Nem szeretném azt hallani 10 év mulva is h. a chelseanek egy bl győzelme van és azt is a sorsolásnak köszönhetik.

én így gondolom, lehet valaki szeretni inkább szerencsével vagy mákkal nyerni bl-t mert azt hiszi máshogy nem lehet, de én nem. küzdjenek meg ezért a qurva bl győzelemért.
ez a BL itt már nincs könnyű ellenfél! senki sem mondaná hogy nyertük meg a Sahtar és a Schalke alatt iz megizzadhatunk...
egyébként csomó mindenkinek az jött ki hogy Sahtar - Chelsea micsoda véletlen :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Bajnokok Ligája

#11825 Hozzászólás Szerző: Bon »

Szinte mindenki a Chelsea - Sahtar párharcot húzta :D
Ha valóban ez lenne, akkor én szerintem megyek ki Ukrajnába a meccsre. Kb 500 km.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3487
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#11826 Hozzászólás Szerző: Dízel »

nem értem mit fostok az erős ellenfelektől. én inkább nyeretnék meg a csapattal egy olyan bl-t, ahol kemény ellenfelekkel és vért izzadva, parázs meccseket produkálva jutunk el a célig és nyerjük is meg a kupát, minthogy köbenhavn, Schalke ás + a döntőbe egy erős ellenfél ellen ugymond "ajándék" bl-t nyerjünk. Nem szeretném azt hallani 10 év mulva is h. a chelseanek egy bl győzelme van és azt is a sorsolásnak köszönhetik.

én így gondolom, lehet valaki szeretni inkább szerencsével vagy mákkal nyerni bl-t mert azt hiszi máshogy nem lehet, de én nem. küzdjenek meg ezért a qurva bl győzelemért.

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#11827 Hozzászólás Szerző: miller »

Poénból én is megrendeztem 5 percben a magam sorsolását, a következő jött ki nekem sorrendben:

Chelsea - Sahtar
MU - Inter
Tottenham - Real
Barcelona - Schalke

Elégedett lennék ezzel szívem szerint, ettől számunkra szerintem csak a Schalke lenne könnyebb. Viszont remélem a Barca megkapja a Realt :D
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#11828 Hozzászólás Szerző: laczze »

én sorsolásom :D

Tottenham - Manchester United

Sahtar - Chelsea

Real Madrid - Schalke

Barcelona - Inter

nah kiv leszek meik jön be!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#11829 Hozzászólás Szerző: laczze »

emsanya írta:
Zsoca írta:
emsanya írta:Carlo: "Barcelonát szeretném elkerülni a pénteki sorsoláson, mivel a katalánoké a legerősebb csapat – folytatta a Chelsea menedzsere. – Ha rajtam múlna, a Barca és a Manchester United a másik ágra kerülne, így velük legfeljebb csak a döntőben találkozhatnánk"

Ezt jól látja az öreg, a Barca és a MU jelenleg a legerősebb, velük nem kéne még találkozni. A többiek ellen ugyanannyi esélyel indulnánk harcba.
Szerinted ez a MU jobb mint a Real? Nemá. :)
Ez a MU sohasem szaladna bele egy 5-0-ba a barca ellen. És igen, jobbnak érzem őket a Real Madridnál.

Barca a csúcs és utána jön a MU meg a Real madrid szerintem jelenleg, akik mindketten piszok erősek hazai pályán, az tény.
ha a Manchester is annyi mecset vívott volna már a Barca ellen mint a Real lehet nekik is becsúszott volna ,)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Bajnokok Ligája

#11830 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Farewell Didier!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#11831 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Zsoca írta:
emsanya írta:Carlo: "Barcelonát szeretném elkerülni a pénteki sorsoláson, mivel a katalánoké a legerősebb csapat – folytatta a Chelsea menedzsere. – Ha rajtam múlna, a Barca és a Manchester United a másik ágra kerülne, így velük legfeljebb csak a döntőben találkozhatnánk"

Ezt jól látja az öreg, a Barca és a MU jelenleg a legerősebb, velük nem kéne még találkozni. A többiek ellen ugyanannyi esélyel indulnánk harcba.
Szerinted ez a MU jobb mint a Real? Nemá. :)
Ez a MU sohasem szaladna bele egy 5-0-ba a barca ellen. És igen, jobbnak érzem őket a Real Madridnál.

Barca a csúcs és utána jön a MU meg a Real madrid szerintem jelenleg, akik mindketten piszok erősek hazai pályán, az tény.

Avatar
blueman
Hozzászólások: 430
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Kedvenc játékos: Nicolas Anelka
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Bajnokok Ligája

#11832 Hozzászólás Szerző: blueman »

"I prefer to avoid Inter and Chelsea because, emotionally, it's difficult to play against ex-teams," he said. "If we get them, we get them. We're professionals."
Mourinho szeretne elkerülni minket és az Intert. Az elsővel egyetértek, a második nem nagyon érdekel.
Azért most már nem lehet azt mondani, hogy ismeri szinte az egész csapatot, mert elég sok játékos van a keretben, akik utána érkeztek. Azonban a csapat legfontosabb "elemeit" ismeri. Például Terry-t, Lampardot, Drogba-t.
http://uk.eurosport.yahoo.com/17032011/ ... clubs.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Deutschland, Chelsea über alles

Avatar
blueman
Hozzászólások: 430
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Kedvenc játékos: Nicolas Anelka
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Bajnokok Ligája

#11833 Hozzászólás Szerző: blueman »

Bon írta:
alpar08 írta:Személy szerint én félek kicsit, mert nem játszhat D.Luiz :cry:
Ezzel nem vagy egyedül. David Luiz szerintem simán kivenne a játékból egy Messi-t,Ronaldo-t. Ő nagyon fog hiányozni. Viszont ha Drogba-Torres páros formába lendülnek, vagy ne adj Isten csúcsformába, nincs az a csapat aki hatástalanítaná őket.
Alex lassan bevethető lesz, úgyhogy szerintem a védelemmel nincs gond, persze Luiz-zal még jobb lenne.
Deutschland, Chelsea über alles

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Bajnokok Ligája

#11834 Hozzászólás Szerző: Bon »

alpar08 írta:Személy szerint én félek kicsit, mert nem játszhat D.Luiz :cry:
Ezzel nem vagy egyedül. David Luiz szerintem simán kivenne a játékból egy Messi-t,Ronaldo-t. Ő nagyon fog hiányozni. Viszont ha Drogba-Torres páros formába lendülnek, vagy ne adj Isten csúcsformába, nincs az a csapat aki hatástalanítaná őket.

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#11835 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

Mindegy, hogy ki fog jönni, nincs az az isten, hogy ne verjük meg!
Személy szerint én félek kicsit, mert nem játszhat D.Luiz :cry:
-=Kék vér=-

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#11836 Hozzászólás Szerző: adee93 »

nálam ez lenne:
MU-Barcelona
Chelsea-Real Madrid
Inter-Schalke
Tottenham-Shaktar
Blue is the Colour

Avatar
JohnObi
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2010. augusztus 22., vasárnap 15:58
Kedvenc játékos: Mikel Alex
Kedvenc exjátékos: Stoch

Re: Bajnokok Ligája

#11837 Hozzászólás Szerző: JohnObi »

Én szerintem ez lesz:
Barca-Chelsea
Sahtar-Schalke
MU-Inter
Sp*rs-Real

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Bajnokok Ligája

#11838 Hozzászólás Szerző: focimark »

Bon írta:Én előbb megcsináltam az amatőr sorsolást. :D Én ezeket a párharcokat húztam ki: :D

Schalke - Manchester United

Real Madrid - Barcelona

Tottenham Hotspur - Internazionale

Chelsea - Sahtar Doneck

Ha van kedvetek ti is "játszatok" egy kicsit. Kíváncsi vagyok kinek mi jön ki :D
MU-Schalke

Shaktar-Chelsea

Inter-Barca

Real-Sp*rs

Én is kisorsoltam :D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#11839 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Egy kis BL összesítő:
- akiket elkerülnék: Barca, Real
- akik ellen fifty-fifty az esélyünk: Inter, Manchester
- akik ellen esélyesek vagyunk, de azért veszélyesek: Tottenham, Shakhtar (hatalmas meglepetést érzek)
- akit szeretnék kapni, mivel szerintem a leggyengébb: Schalke

Tippem a negyeddöntőkre:
Barca - Chelsea
Real - Shakhtar
Tottenham - Inter
Manchester - Schalke
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Csaba009
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2010. június 29., kedd 11:21
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Bajnokok Ligája

#11840 Hozzászólás Szerző: Csaba009 »

Bon írta:Én előbb megcsináltam az amatőr sorsolást. :D Én ezeket a párharcokat húztam ki: :D

Schalke - Manchester United

Real Madrid - Barcelona

Tottenham Hotspur - Internazionale

Chelsea - Sahtar Doneck

Ha van kedvetek ti is "játszatok" egy kicsit. Kíváncsi vagyok kinek mi jön ki :D
remélem így lesz

Válasz küldése