Carlo Ancelotti

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Carlo Ancelotti

#1021 Hozzászólás Szerző: makraemil »

Spring írta:
Bon írta:
kiskacsa08 írta: Mi dühített ebben fel? :)
Ez a mondata:
"Nem hiszem, hogy szükségünk van egy trófeára az idei szezonban, hogy megmentsem állásomat."
Ez milyen hozzáállás egy BL negyeddöntő előtt?
Lehet hülyeség, de ennek a szezonnak az volt a lényege, hogy Ramires-t és az előre bekalkulált igazolást (David Luiz, ő már nyáron is téma volt nagyon) beépítsük a csapatba, ami sikerült, pluszba Ivanovic is oszlop legyen és nem csak egy jó idényes játékos. Jövőre szerintem hatalmas esélyünk van minden téren, kezd körvonalazódni egy 'új főtengely' a Cech-Terry-Lampard-Essien-Drogba után, mégpedig az Iva-David Luiz-Ramires. Strapabíró játékosok, akik alig sérültek, igazi kulcsemberek lesznek, vagy már talán azok is. Ha Torres-t is idevesszük, egy 4-5 évre megint megvagyunk élve, és a fiatal játékosainkat nézve (Sturridge, McEachran, van Aanholt) nincs sok félnivalónk a jövőt tekintve, én Carlo-t ideális embernek tartom ahhoz, hogy jövőre, vagy akár idén BL-t nyerjünk, amivel igen sok ideig bebetonozná a helyét a kispadon.
ámen.

szerintem sem kellene leváltani CA-t, ami meg az ilyen és efféle nyilatkozatokat illeti: úgyvélem nem a médiában kell nagynak lenni. ha hetente, meccsről-meccsre kellene nekem is folyton nyilatkozni... hát lehet, h unalmamban bevágdosnák hasonló szövegeket :D viccet félretéve. szerintem a jelenlegi kerettel nincs semmi gond, van minden korosztálybol, ha peddig a képességeket nézzük akkor kiderül, h bajnok csapatrol van szó!
csak hát a forma nem az igazi. kis kreativitás és tűz hiányzik a játékbol, a csapat nagy részében nemlátom azt a tüzet, bizonyítani akarást mint Luizban, Ramiresben és Ivanovicban. ezen kellene csak változtatnia Carlonak és minden "tökéletes" lenne.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Carlo Ancelotti

#1022 Hozzászólás Szerző: laczze »

Zsoca írta:
focimark írta:
tavaly bizonyítottunk Angliában! most tegyük meg azt, amit még soha nemzetközi porondon legyünk a csúcson ne "csak" Anglia hanem Európa legjobb csapata lehessünk !
Hiába nyernénk meg a BL-t akkoris mindenki a Barcát Mondaná Európa legjobb csapatának :(
És ez aztán kit érdekelne? :D Engem nem...
ezaz, kit érdekelne mit mondanak amikor nálunk lenne a BL trófea ? :DDDD
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#1023 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

focimark írta:
tavaly bizonyítottunk Angliában! most tegyük meg azt, amit még soha nemzetközi porondon legyünk a csúcson ne "csak" Anglia hanem Európa legjobb csapata lehessünk !
Hiába nyernénk meg a BL-t akkoris mindenki a Barcát Mondaná Európa legjobb csapatának :(
És ez aztán kit érdekelne? :D Engem nem...

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Carlo Ancelotti

#1024 Hozzászólás Szerző: focimark »

tavaly bizonyítottunk Angliában! most tegyük meg azt, amit még soha nemzetközi porondon legyünk a csúcson ne "csak" Anglia hanem Európa legjobb csapata lehessünk !
Hiába nyernénk meg a BL-t akkoris mindenki a Barcát Mondaná Európa legjobb csapatának :(

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Carlo Ancelotti

#1025 Hozzászólás Szerző: laczze »

Gábor írta:
laczze írta:
Mendez írta:Nem CA igazol talán le is nyilatkozta ,az idei " mélyrepülés" nem rajta ment el ha van Benajun Lamps helyett akkor már most bajnokok lennénk kis túlzással a BL-t pont leszarom (Abra sajnos nem) ha az éves átlagot vesszük idén is nyerünk kupát csak tavaly már megvolt. Tele a hócipőm az edzőváltogatással. Vissza meg senkit nem fog hívni a klub már csak a presztizs miatt sem.
inkább a BL mint a PL
What te F********CK???
tavaly bizonyítottunk Angliában! most tegyük meg azt, amit még soha nemzetközi porondon legyünk a csúcson ne "csak" Anglia hanem Európa legjobb csapata lehessünk !
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Carlo Ancelotti

#1026 Hozzászólás Szerző: Gábor »

laczze írta:
Mendez írta:Nem CA igazol talán le is nyilatkozta ,az idei " mélyrepülés" nem rajta ment el ha van Benajun Lamps helyett akkor már most bajnokok lennénk kis túlzással a BL-t pont leszarom (Abra sajnos nem) ha az éves átlagot vesszük idén is nyerünk kupát csak tavaly már megvolt. Tele a hócipőm az edzőváltogatással. Vissza meg senkit nem fog hívni a klub már csak a presztizs miatt sem.
inkább a BL mint a PL
What te F********CK???
Farewell Didier!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Carlo Ancelotti

#1027 Hozzászólás Szerző: laczze »

Mendez írta:Nem CA igazol talán le is nyilatkozta ,az idei " mélyrepülés" nem rajta ment el ha van Benajun Lamps helyett akkor már most bajnokok lennénk kis túlzással a BL-t pont leszarom (Abra sajnos nem) ha az éves átlagot vesszük idén is nyerünk kupát csak tavaly már megvolt. Tele a hócipőm az edzőváltogatással. Vissza meg senkit nem fog hívni a klub már csak a presztizs miatt sem.
inkább a BL mint a PL
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Carlo Ancelotti

#1028 Hozzászólás Szerző: Mendez »

Nem CA igazol talán le is nyilatkozta ,az idei " mélyrepülés" nem rajta ment el ha van Benajun Lamps helyett akkor már most bajnokok lennénk kis túlzással a BL-t pont leszarom (Abra sajnos nem) ha az éves átlagot vesszük idén is nyerünk kupát csak tavaly már megvolt. Tele a hócipőm az edzőváltogatással. Vissza meg senkit nem fog hívni a klub már csak a presztizs miatt sem.

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Carlo Ancelotti

#1029 Hozzászólás Szerző: Gábor »

laczze írta:A hozzáállás nekem sem tetszik, igenis úgy kell bemenni a fiúkhoz minden egyes nap szerdáig, hogy meg kell verni a Manut mert nem akarunk csalódás okozni a szurkolóknak és a saját becsületünket mentsük meg, és harcoljunk izzadjunk vért ha kell egész meccset hajtsunk és nem állunk le 2-0 nál sem hanem többet akarunk mert jobbak vagyunk náluk és ezt be is bizonyítjuk, aki meg félválról veszi az meg szóljon aztán elmehet a sunyiba...
valami ilyent képzelnék el.. bár lehet Ancelotti pont ezeket mondta nekik :D
Amúgy szeritem ha sikerül a BL ha nem akkoris maradjon Ancelotti 1 ember válhatná le őt jelenleg ő pedig Mourinho, de ő nem fog hozzánk jönni legalábbis nem mostanában bízzuk Carlo ban tudja mi a BL recept és szint biztos vagyok benne hogy a továbbjutunk, de ha nem is nyerjük meg jövőre Luiz al és az igazi Torres al nem lesz megállás... Meg egyébként is tök jól igazol és építi be a csapatba a játékosokat, Ramires aki eddig gyökér jelzők illetek most a középpálya motorja titulus kapja! HAJRÁ CHELSEA!
aki végigolvasta annak köszi :D
Szívesen! :wink:
Farewell Didier!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Carlo Ancelotti

#1030 Hozzászólás Szerző: laczze »

A hozzáállás nekem sem tetszik, igenis úgy kell bemenni a fiúkhoz minden egyes nap szerdáig, hogy meg kell verni a Manut mert nem akarunk csalódás okozni a szurkolóknak és a saját becsületünket mentsük meg, és harcoljunk izzadjunk vért ha kell egész meccset hajtsunk és nem állunk le 2-0 nál sem hanem többet akarunk mert jobbak vagyunk náluk és ezt be is bizonyítjuk, aki meg félválról veszi az meg szóljon aztán elmehet a sunyiba...
valami ilyent képzelnék el.. bár lehet Ancelotti pont ezeket mondta nekik :D
Amúgy szeritem ha sikerül a BL ha nem akkoris maradjon Ancelotti 1 ember válhatná le őt jelenleg ő pedig Mourinho, de ő nem fog hozzánk jönni legalábbis nem mostanában bízzuk Carlo ban tudja mi a BL recept és szint biztos vagyok benne hogy a továbbjutunk, de ha nem is nyerjük meg jövőre Luiz al és az igazi Torres al nem lesz megállás... Meg egyébként is tök jól igazol és építi be a csapatba a játékosokat, Ramires aki eddig gyökér jelzők illetek most a középpálya motorja titulus kapja! HAJRÁ CHELSEA!
aki végigolvasta annak köszi :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Carlo Ancelotti

#1031 Hozzászólás Szerző: Spring »

Bon írta:
kiskacsa08 írta:
Bon írta:Feldühített Ancelotti most nagyon. (ha persze igaz az interjú)
Hogy nyilatkozhat ilyet Ancelotti? (nem Torresre gondoltam mert abban igaza van,hanem amit utána mond) :evil:
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 99,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mi dühített ebben fel? :)
Ez a mondata:
"Nem hiszem, hogy szükségünk van egy trófeára az idei szezonban, hogy megmentsem állásomat."
Ez milyen hozzáállás egy BL negyeddöntő előtt?
Lehet hülyeség, de ennek a szezonnak az volt a lényege, hogy Ramires-t és az előre bekalkulált igazolást (David Luiz, ő már nyáron is téma volt nagyon) beépítsük a csapatba, ami sikerült, pluszba Ivanovic is oszlop legyen és nem csak egy jó idényes játékos. Jövőre szerintem hatalmas esélyünk van minden téren, kezd körvonalazódni egy 'új főtengely' a Cech-Terry-Lampard-Essien-Drogba után, mégpedig az Iva-David Luiz-Ramires. Strapabíró játékosok, akik alig sérültek, igazi kulcsemberek lesznek, vagy már talán azok is. Ha Torres-t is idevesszük, egy 4-5 évre megint megvagyunk élve, és a fiatal játékosainkat nézve (Sturridge, McEachran, van Aanholt) nincs sok félnivalónk a jövőt tekintve, én Carlo-t ideális embernek tartom ahhoz, hogy jövőre, vagy akár idén BL-t nyerjünk, amivel igen sok ideig bebetonozná a helyét a kispadon.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Carlo Ancelotti

#1032 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Bon írta:Ez a mondata:
"Nem hiszem, hogy szükségünk van egy trófeára az idei szezonban, hogy megmentsem állásomat."
Ez milyen hozzáállás egy BL negyeddöntő előtt?
Lehet, hogy én vagyok vak, vagy szellemileg korlátozott, de én nem látok ilyen mondatot ebben a cikkben. :)
Hányadik bekezdésben van ez?
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Carlo Ancelotti

#1033 Hozzászólás Szerző: Bon »

kiskacsa08 írta:
Bon írta:Feldühített Ancelotti most nagyon. (ha persze igaz az interjú)
Hogy nyilatkozhat ilyet Ancelotti? (nem Torresre gondoltam mert abban igaza van,hanem amit utána mond) :evil:
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 99,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mi dühített ebben fel? :)
Ez a mondata:
"Nem hiszem, hogy szükségünk van egy trófeára az idei szezonban, hogy megmentsem állásomat."
Ez milyen hozzáállás egy BL negyeddöntő előtt?

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Carlo Ancelotti

#1034 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Bon írta:Feldühített Ancelotti most nagyon. (ha persze igaz az interjú)
Hogy nyilatkozhat ilyet Ancelotti? (nem Torresre gondoltam mert abban igaza van,hanem amit utána mond) :evil:
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 99,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mi dühített ebben fel? :)
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Carlo Ancelotti

#1035 Hozzászólás Szerző: Bon »

Feldühített Ancelotti most nagyon. (ha persze igaz az interjú)
Hogy nyilatkozhat ilyet Ancelotti? (nem Torresre gondoltam mert abban igaza van,hanem amit utána mond) :evil:
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 99,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Carlo Ancelotti

#1036 Hozzászólás Szerző: Bon »

Ron Gourlay: a szezon végi eredményektől függ, hogy marad e Ancelotti.

“Minden, amit mondhatok, hogy Carlót 2012-ig szerződés köti a klubhoz. Elégedettek vagyunk az eddigi munkájával, de fontosnak tartjuk, hogy minden idényt sikeresen zárjunk. Ő jött, látott és győzött: első idényében sikerült neki az, ami eddig még senkinek sem a klub történetében.” “Igen, az elvárások nagyok, de ez így van számos európai együttesnél, és realistának kell maradnunk. Majd meglátjuk, hogy május végén milyen érdemjegy kerül be a bizonyítványba. Carlo egy világklasszis edző, az eddigi eredményei önmagukért beszélnek. Ez egy erős, versenyképes liga, ahol nagy szükség van a tapasztalt edzőkre, akik az öltözőben is rendet tudnak tartani. Nyilvánvaló, hogy nagyon, nagyon nehéz minden évben trófeákat begyűjteni. A klubnál azonban lényeges, hogy minden sorozatban a végsőkig ott legyünk a tűz közelében. A földön kell maradnunk. Lehetetlen mindig duplázni vagy triplázni, de a következtetéseket minden egyes szezon végén le kell vonnunk. Boldogak vagyunk az idény eddigi alakulásával.”

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Carlo Ancelotti

#1037 Hozzászólás Szerző: Bon »

Carlo Ancelotti reakciója a tegnapi BL sorsolást illetően:

"Nem revansot akarok venni, mert én akkor nem voltam ott, de talán a játékosok így gondolkodnak, nem tudom"

"Nem hiszem, hogy a revansvétel jó motiváció lenne, sokkal inkább az előttünk álló feladatok. Négy mérkőzést kell játszanunk ahhoz, hogy eljussunk a londoni fináléig, és úgy vélem, hogy a Chelsea képes erre, az lenne az igazi revans 2008-ért, ha már ezt emlegetjük. De nem akarok a múlttal foglalkozni: a múlt az múlt, és minden egyes mérkőzés más történet."

"Nem vagyok sem boldog, sem pedig csalódott, csupán reális. Izgatottak vagyunk, hogy velük játszhatunk, ráadásul a Premier League-ben is meccselünk egymással. Nyilvánvalóan nehéz lesz, de tovább akarunk menni, és bejutni az elődöntőbe."

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Carlo Ancelotti

#1038 Hozzászólás Szerző: Bon »

Carlo Ancelotti mondta:

"Azok a játékosok, akik a Köbenhavn ellen nem kezdőként kaptak szerepet, minden bizonnyal többet játszhatnak hétvégén a bajnoki mérkőzésen. Torres, Essien és Malouda is számíthat a bizalmamra."

"Már részben a hétvégi, Manchester City elleni bajnokira hangolódtunk. Most igazán jó a légkör. A Köbenhavn ellen jól játszottunk, továbbjutottunk és a sérültek is visszatérhetnek. Pénteken akár már az egész csapat teljes erőbedobással tud készülni, ami elképesztő dolog, látván az elmúlt hónapok sérüléshullámait."

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#1039 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

De hisztisek vagytok bakker. A stadionban lévő 40.000 drukkeren kívül senkit nem érdekelt, hogy nem hajtották szét magukat a fiúk, és nem nyertek... de még az a 40.000 is elfelejtette a továbbjutás ünneplésének pillanataiban. Ha meg nem, akkor majd elfogják, ha a hétvégén szétalázzuk a City-t! :)

A José pletykák továbbra is alaptalanok szerintem. Még három trófeára van REALis esélyük, és ha csak kettőt behúz belőle, nincs az az isten hogy elküldjék.

Avatar
Csaba009
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2010. június 29., kedd 11:21
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Carlo Ancelotti

#1040 Hozzászólás Szerző: Csaba009 »

Egy a nevét elhallgató realos játékos a következőt nyilatkozta:
"Mindenki tisztában van vele, hogy José nyáron elhagyja a klubbot"

Lezárt