Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cfr
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. október 4., vasárnap 13:39
Kedvenc játékos: Conte
Kedvenc exjátékos: petrescu
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#27861 Hozzászólás Szerző: cfr »

Hiaba az 1 veresege, es a jo statisztikai. Nekem abszolut nem tunik olyan hude erosnek a Manu iden. Foleg a tamadoik miatt.
Egyedul Naninak megy jol iden. Berbatov olyan nekik, mint nekunk Anelka. Rooney meg sem kozeliti a regi formajat, Chicarito meg inkabb cserekent eredmenyes, nem egy nagy durranas a gyerek. Owen meg ugyebar Owen, Bebe meg egy rossz vicc. Hasonlo cipoben vannak mint mi, de ha osszehasonlitod a ket csapatot, akkor szerintem arra fogsz Te is jutni, hogy minden ponton erosebbek vagyunk naluk.[/quote]

Azért örülnénk azthiszem, ha Studge, csak megközelítőleg is úgy lőni a gólokat mint Chicarito. :) Sztem óriási tehetség..


Bubi írta:A sorrend nalam: Barca, Real, Bayern - utana meg a Manu vagy Mi.
Nah nálam a Bayern az első 5-be se fér bele, olyan játékos állománnyal mint ami nekük van egyszerüen vicc, nem is értem hogy tudták lenyomni az Intert tegnap. 1 kiemelkedő, 2-3 jó, és rengeteg középszerű játékos van náluk. Ha nincs Robben, semmire se mennek. Ráadásul azt nem hiszem hogy Robben képes lenne egyszemélybe (talán Riberyvel) legyőzni minket.. :)[/quote]
én azt nem értem miért vagytok ti itt ha nem hisztek a csapatban?

cfr
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. október 4., vasárnap 13:39
Kedvenc játékos: Conte
Kedvenc exjátékos: petrescu
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#27862 Hozzászólás Szerző: cfr »

Bubi írta:
emsanya írta:
laczze írta: Mu 2. helyen ááá veszélyes kijelentés :D itthon vagyis saját bajnokságukat bemákolják ennyi... Szerintem: Barcelona,Chelsea, Real Madrid, Manchester, Bayern München
Nem tudom mitől lenne merész ebben a szezonban, ha a MU-t jobbnak érzem, nálunk :D . És jelenleg rajtuk jobban érzem azt, hogy mondjuk a barca ellen egy oda-vissza vágós BL meccsen ki tudják ütni őket, mint mi a jelenlegi állapotunkban.
Mint tegnap a Marseille-t:)

Hiaba az 1 veresege, es a jo statisztikai. Nekem abszolut nem tunik olyan hude erosnek a Manu iden. Foleg a tamadoik miatt.
Egyedul Naninak megy jol iden. Berbatov olyan nekik, mint nekunk Anelka. Rooney meg sem kozeliti a regi formajat, Chicarito meg inkabb cserekent eredmenyes, nem egy nagy durranas a gyerek. Owen meg ugyebar Owen, Bebe meg egy rossz vicc. Hasonlo cipoben vannak mint mi, de ha osszehasonlitod a ket csapatot, akkor szerintem arra fogsz Te is jutni, hogy minden ponton erosebbek vagyunk naluk.

Hatul egyertelmuen jobbak vagyunk.

A sorrend nalam: Barca, Real, Bayern - utana meg a Manu vagy Mi.
A kozeppalyank nem mindig mukodik ugy, ahogy kene, de ha azt nezem, hogy ha egy Chelsea - Manu talalkozora, legyen az BL vagy PL, mind a ket csapat osszeszedi magat, es igyekszik a legjobbjat nyujtani, akkor a Ramires, Lampard, Essien, Malouda 4es ketseg kivul siman uti a Scholes, Anderson, Carrick, Gibson negyest, akarkik is jatszanak naluk, akarmilyen formacioban. A fiataljaik szerintem full kozepszeruek, csak gyengitik a csapatot.

A csatarsor mar ketseges, mivel nekik jobb a helyzetkihasznalasuk jelenleg. Nalunk Anelka, Torres, Malouda/Drogba - ez szerintem nagyon bika, papiron a vilag legjobbja. Naluk Nani - Berbatov - Rooney. Itt hajszalhijjan erosebbek az iden mutatottak alapjan, mivel Nani eleg jo formaban jatszik, nekunk meg nincs olyan csatarunk, aki jo formaban jatszana. Papiron viszont ez sem erhetne a nyomunkba, szoval egy "ma mindent beleadok" mentalitasu foci alapjan, szvsz 10x jobbak vagyunk naluk.

Remelem felfujjuk a pofankat, es beigazoljuk az iment leirtakat. :)

A sorrend nalam: Barca, Real, Bayern, utana meg az Arsenal, Manu, Chelsea harmasbol valamelyik. Majd elvalik.
A sorrend nálam 1 a chelsea 2 a család

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#27863 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:
laczze írta: Mu 2. helyen ááá veszélyes kijelentés :D itthon vagyis saját bajnokságukat bemákolják ennyi... Szerintem: Barcelona,Chelsea, Real Madrid, Manchester, Bayern München
Nem tudom mitől lenne merész ebben a szezonban, ha a MU-t jobbnak érzem, nálunk :D . És jelenleg rajtuk jobban érzem azt, hogy mondjuk a barca ellen egy oda-vissza vágós BL meccsen ki tudják ütni őket, mint mi a jelenlegi állapotunkban.
Mint tegnap a Marseille-t:)

Hiaba az 1 veresege, es a jo statisztikai. Nekem abszolut nem tunik olyan hude erosnek a Manu iden. Foleg a tamadoik miatt.
Egyedul Naninak megy jol iden. Berbatov olyan nekik, mint nekunk Anelka. Rooney meg sem kozeliti a regi formajat, Chicarito meg inkabb cserekent eredmenyes, nem egy nagy durranas a gyerek. Owen meg ugyebar Owen, Bebe meg egy rossz vicc. Hasonlo cipoben vannak mint mi, de ha osszehasonlitod a ket csapatot, akkor szerintem arra fogsz Te is jutni, hogy minden ponton erosebbek vagyunk naluk.

Hatul egyertelmuen jobbak vagyunk.

A sorrend nalam: Barca, Real, Bayern - utana meg a Manu vagy Mi.
A kozeppalyank nem mindig mukodik ugy, ahogy kene, de ha azt nezem, hogy ha egy Chelsea - Manu talalkozora, legyen az BL vagy PL, mind a ket csapat osszeszedi magat, es igyekszik a legjobbjat nyujtani, akkor a Ramires, Lampard, Essien, Malouda 4es ketseg kivul siman uti a Scholes, Anderson, Carrick, Gibson negyest, akarkik is jatszanak naluk, akarmilyen formacioban. A fiataljaik szerintem full kozepszeruek, csak gyengitik a csapatot.

A csatarsor mar ketseges, mivel nekik jobb a helyzetkihasznalasuk jelenleg. Nalunk Anelka, Torres, Malouda/Drogba - ez szerintem nagyon bika, papiron a vilag legjobbja. Naluk Nani - Berbatov - Rooney. Itt hajszalhijjan erosebbek az iden mutatottak alapjan, mivel Nani eleg jo formaban jatszik, nekunk meg nincs olyan csatarunk, aki jo formaban jatszana. Papiron viszont ez sem erhetne a nyomunkba, szoval egy "ma mindent beleadok" mentalitasu foci alapjan, szvsz 10x jobbak vagyunk naluk.

Remelem felfujjuk a pofankat, es beigazoljuk az iment leirtakat. :)

A sorrend nalam: Barca, Real, Bayern, utana meg az Arsenal, Manu, Chelsea harmasbol valamelyik. Majd elvalik.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#27864 Hozzászólás Szerző: emsanya »

laczze írta: Mu 2. helyen ááá veszélyes kijelentés :D itthon vagyis saját bajnokságukat bemákolják ennyi... Szerintem: Barcelona,Chelsea, Real Madrid, Manchester, Bayern München
Nem tudom mitől lenne merész ebben a szezonban, ha a MU-t jobbnak érzem, nálunk :D . És jelenleg rajtuk jobban érzem azt, hogy mondjuk a barca ellen egy oda-vissza vágós BL meccsen ki tudják ütni őket, mint mi a jelenlegi állapotunkban.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#27865 Hozzászólás Szerző: laczze »

emsanya írta:
Bubi írta:
rafanadal írta:Nem pesszimista vagyok, de szerintem döntetlennél jobban ne reménykedjünk. Egy annyi szerencsénk lehet, hogy fáradtak lesznek a Marseille-Wigan-Chelsea kombó legvégén.
Ezt ugy irod, mintha a Manu akkora jatekerot kepviselne. Egy rakas szr az a csapat, egy rakas szerencsevel.
Bár a mi csapatunk lenne ilyen szar, 1 vereségével eddig ebben a szezonban...

Barca után őket tartom jelenleg a legjobb csapatnak. Barca, MU, Real Madrid és utána jön az összes többi csapat...
Mu 2. helyen ááá veszélyes kijelentés :D itthon vagyis saját bajnokságukat bemákolják ennyi... Szerintem: Barcelona,Chelsea, Real Madrid, Manchester, Bayern München
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#27866 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:
rafanadal írta:Nem pesszimista vagyok, de szerintem döntetlennél jobban ne reménykedjünk. Egy annyi szerencsénk lehet, hogy fáradtak lesznek a Marseille-Wigan-Chelsea kombó legvégén.
Ezt ugy irod, mintha a Manu akkora jatekerot kepviselne. Egy rakas szr az a csapat, egy rakas szerencsevel.
Bár a mi csapatunk lenne ilyen szar, 1 vereségével eddig ebben a szezonban...

Barca után őket tartom jelenleg a legjobb csapatnak. Barca, MU, Real Madrid és utána jön az összes többi csapat...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#27867 Hozzászólás Szerző: Bubi »

rafanadal írta:Nem pesszimista vagyok, de szerintem döntetlennél jobban ne reménykedjünk. Egy annyi szerencsénk lehet, hogy fáradtak lesznek a Marseille-Wigan-Chelsea kombó legvégén.
Ezt ugy irod, mintha a Manu akkora jatekerot kepviselne. Egy rakas szr az a csapat, egy rakas szerencsevel.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#27868 Hozzászólás Szerző: laczze »

rafanadal írta:Nem pesszimista vagyok, de szerintem döntetlennél jobban ne reménykedjünk. Egy annyi szerencsénk lehet, hogy fáradtak lesznek a Marseille-Wigan-Chelsea kombó legvégén.
Már mértne reménykedjünk reménykedni lehet és kell is ;)
Drogba,Lampard,Terry <3

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#27869 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nem pesszimista vagyok, de szerintem döntetlennél jobban ne reménykedjünk. Egy annyi szerencsénk lehet, hogy fáradtak lesznek a Marseille-Wigan-Chelsea kombó legvégén.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#27870 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kdako írta: A meccs Londonban lesz!
Tudom tudom, csak egy helytelen szofordulat volt.:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#27871 Hozzászólás Szerző: kdako »

Bubi írta: Jo eselyt latok arra, hogy Wiganban szopnak egyet talan a dekoncentraltsag miatt. Par napra ra megyunk hozzajuk, gondolom ez majd fusztralja oket. Raadasul Marseilleben se tudtak elerni semmit (eleg nagy szegyen, ez az OM siman verheto), szoval remelem, hogy nem lesznek tisztak se mentalisan, se fizikalisan.
Persze nekunk a gyozelem lenne a jo a Sp*rs bukasa miatt, de egy kicsit vigasztalna ha kikapnank toluk ugy, hogy elotte buktak vagy Xeltek a Wigan ellen.
A meccs Londonban lesz!
GO BLUES!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#27872 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem is jok az eselyeink.

Jo eselyt latok arra, hogy Wiganban szopnak egyet talan a dekoncentraltsag miatt. Par napra ra megyunk hozzajuk, gondolom ez majd fusztralja oket. Raadasul Marseilleben se tudtak elerni semmit (eleg nagy szegyen, ez az OM siman verheto), szoval remelem, hogy nem lesznek tisztak se mentalisan, se fizikalisan.
Persze nekunk a gyozelem lenne a jo a Sp*rs bukasa miatt, de egy kicsit vigasztalna ha kikapnank toluk ugy, hogy elotte buktak vagy Xeltek a Wigan ellen.

Persze ennek egy olyan 20% eselyt tudok adni. Inkabb gondolom azt, hogy bemakolnak a Wigannek egy golt a 85. percben, egy Vandersaar szoloval - olloval a vegen, minthogy kikapjanak, de szoritok majd a Wigannek.:)
Az igazan szuper az lenne, ha szopnanak egyet a Wigan ellen a dekoncentraltsag vegett, mi meg rendesen elpcsaznank oket. :P
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#27873 Hozzászólás Szerző: kdako »

Igen, kezdem én is a jó oldalát nézni a kupakiesésnek meg a program alakulásának. Most egy hetünk lesz készülni, míg a MU megy Wiganbe szombaton. Egyik csapat sincs csúcsformában, de náluk öt ember volt sérült a BL előtt, kevesebbet fog tud rotálni Sir Alkesz, főleg a középpályán. Aztán utána 6 napunk lesz a Blackpool előtt, majd másfél hét a BL-re készülni, ott pedig a jó idegenbeli eredmény miatt lehet már rotálni a Man City elleni bajnokira készülve. Közben az Arse 3 meccsenként játszik, ma két emberét vesztette el, bár csak Walcott sérülése tűnt súlyosnak.

De a Marseille-lyel az fájt...
GO BLUES!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#27874 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

A MU elleni meccsel kapcsolatban az a meglátásom, hogy sztem győzhetünk is. Ezelőtt 2 héttel még csak esélyt se adtam volna magunknak, de látván, hogy a MU is szenved, háát...
Nem mellesleg több hiányzójuk is van: pl Giggs és Ferdinand
Szóval, sztem megfoghatjuk őket, főleg ha Fergie megint ezzel az agyonbiztosított középpályával jön, amit mindig idegenben játszat...
Viszont csak ezzel a 4-4-2-vel lehet esélyünk, amit a Koppenhága ellen játszottunk.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Hawaii 2011. február 24., csütörtök 0:00-kor.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#27875 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

langidave írta:
koni0725 írta:Blackpool-Sp*rs 3-0 a 82. percben. Micsoda meglepetés! Ezt ki kellene használnunk.
az pótlás, nekünk is lesz .... utd....

am gondoltam, h nem fogja bírni a Sp*rs a bl-pl kombót, reméljük kiverik a milánt és továbbmennek :)
Csak egyetérteni tudok.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#27876 Hozzászólás Szerző: langidave »

koni0725 írta:Blackpool-Sp*rs 3-0 a 82. percben. Micsoda meglepetés! Ezt ki kellene használnunk.
az pótlás, nekünk is lesz .... utd....

am gondoltam, h nem fogja bírni a Sp*rs a bl-pl kombót, reméljük kiverik a milánt és továbbmennek :)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3205
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#27877 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Blackpool-Sp*rs 3-0 a 82. percben. Micsoda meglepetés! Ezt ki kellene használnunk.
211! NEW RECORD!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#27878 Hozzászólás Szerző: Szabi »

my_bad írta:
Talmaszabi írta:
kdako írta:A Birmingham elleni meccset április 20-án, szerdán lesz, így három hazai bajnokink lesz zsinórban.
Megtennétek, hogy írtok a főoldalra egy rövid cikket az elkövetkező két hónap meccseinek időpontjairól, mert már követhetetlen. :)
Ha van időtök és megtennétek, hatalmas köszönet!
http://www.chelseafc.com/page/FixturesAndResults" onclick="window.open(this.href);return false;

Azigen, most láttam meg a zöld mezünket, amiről eddig meg is feledkeztem :D
Köszi a linket!

Pedig a zöld mezben már játszottunk többször is... :)
6+8+5+4+1+1+2+1

my_bad
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2009. szeptember 30., szerda 20:03
Kedvenc játékos: sokan
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen

Re: Premier League

#27879 Hozzászólás Szerző: my_bad »

Talmaszabi írta:
kdako írta:A Birmingham elleni meccset április 20-án, szerdán lesz, így három hazai bajnokink lesz zsinórban.
Megtennétek, hogy írtok a főoldalra egy rövid cikket az elkövetkező két hónap meccseinek időpontjairól, mert már követhetetlen. :)
Ha van időtök és megtennétek, hatalmas köszönet!
http://www.chelseafc.com/page/FixturesAndResults" onclick="window.open(this.href);return false;

Azigen, most láttam meg a zöld mezünket, amiről eddig meg is feledkeztem :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#27880 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kdako írta:A Birmingham elleni meccset április 20-án, szerdán lesz, így három hazai bajnokink lesz zsinórban.
Megtennétek, hogy írtok a főoldalra egy rövid cikket az elkövetkező két hónap meccseinek időpontjairól, mert már követhetetlen. :)
Ha van időtök és megtennétek, hatalmas köszönet!
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése