Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#12101 Hozzászólás Szerző: laczze »

koni0725 írta:
Bubi írta: Az a Van Persie gol meg.... Imadom Persie-t, hisz Holland, de grat Valdesnek, hogy szinte nullszogbol goltkap. Es azzal magyarazta, hogy nem szamitott ra, hogy elrugja...
Ha Valdes nullszögből gólt kap, azon már meg sem lepődöm... Lamps is tudna erről mesélni. :)
sőőőt csak Lamps tudna igazán :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3211
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#12102 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Bubi írta: Az a Van Persie gol meg.... Imadom Persie-t, hisz Holland, de grat Valdesnek, hogy szinte nullszogbol goltkap. Es azzal magyarazta, hogy nem szamitott ra, hogy elrugja...
Ha Valdes nullszögből gólt kap, azon már meg sem lepődöm... Lamps is tudna erről mesélni. :)
211! NEW RECORD!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Bajnokok Ligája

#12103 Hozzászólás Szerző: undertow »

mindkét döntős klub 25e jegyet értékesíthet a saját drukkereinek, ezek £80-nál kezdődnek. a maradék 40e jegyre igaz a lenti ár.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#12104 Hozzászólás Szerző: laczze »

ha a Chelsea jáccan BL döntőt nemigazán érdekelne hol ülök :D jó persze jólenne a legjobb helyen de leszarnám ha kicsit gáz helyen ülnék :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#12105 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

findex írta:
Hawaii írta:
findex írta:£176 inc admin fee for the cheapest ticket for Champions League Final at Wembley
azért ez nagyon sok...:O
Drága lesz ez a Lyon-Köbenhavn döntő... :lol: :lol: :lol:

Amúgy ezért a jegyért kb olyan helyre ülhetsz, ahonnan sz@rt se látsz... jó tudom, hogy a hangulat a lényeg meg, hogy el lehessen mondani, hogy ott voltunk, de akkor is, ha már 1x mennék, akkor csak vmi jó helyre!!
Ha bejut a csapat nem érdekelne hol ülök a Wembley-ben:) ha nem jutunk be akkor számomra érdektelen..mm helyszíni meccsnézés szempontjábol
Hát nem tudom, én azért nem a közönség reakciójából akarnám megtudni, hogy gólt lőtt vmelyik csapat, hanem inkább látnám is.
Amúgy, ha jól tudom a Wembley kb 85-90.000-es stadion. Szal szép kis summa jöhet össze a BL-döntőből, főleg, ha még a legolcsóbb hely is 176 font (kb 56-57.000 Ft)

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

#12106 Hozzászólás Szerző: findex »

Hawaii írta:
findex írta:£176 inc admin fee for the cheapest ticket for Champions League Final at Wembley
azért ez nagyon sok...:O
Drága lesz ez a Lyon-Köbenhavn döntő... :lol: :lol: :lol:

Amúgy ezért a jegyért kb olyan helyre ülhetsz, ahonnan sz@rt se látsz... jó tudom, hogy a hangulat a lényeg meg, hogy el lehessen mondani, hogy ott voltunk, de akkor is, ha már 1x mennék, akkor csak vmi jó helyre!!
Ha bejut a csapat nem érdekelne hol ülök a Wembley-ben:) ha nem jutunk be akkor számomra érdektelen..mm helyszíni meccsnézés szempontjábol
Carefree, wherever we may be

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#12107 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

findex írta:£176 inc admin fee for the cheapest ticket for Champions League Final at Wembley
azért ez nagyon sok...:O
Drága lesz ez a Lyon-Köbenhavn döntő... :lol: :lol: :lol:

Amúgy ezért a jegyért kb olyan helyre ülhetsz, ahonnan sz@rt se látsz... jó tudom, hogy a hangulat a lényeg meg, hogy el lehessen mondani, hogy ott voltunk, de akkor is, ha már 1x mennék, akkor csak vmi jó helyre!!

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

#12108 Hozzászólás Szerző: findex »

£176 inc admin fee for the cheapest ticket for Champions League Final at Wembley
azért ez nagyon sok...:O
Carefree, wherever we may be

tru23

Re: Bajnokok Ligája

#12109 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Unitedot gyengítené a bajnokságban, én nem bánnám azt se.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#12110 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Anyboy írta:Én négy angolt csapatot szeretnék az elődöntőben látni, fuck da spanish arrogant pricks. :)
Én csak 3-at. A United nem kell oda.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#12111 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Én négy angolt csapatot szeretnék az elődöntőben látni, fuck da spanish arrogant pricks. :)

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#12112 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Bubi írta:
chiedis írta:
rafanadal írta:Jó meccs volt a tegnap esti, szép sikert aratott az Arsenal. Van Persie gólja szépségdíjas, de Arshavin is szépet beakasztott. Már mondtam a lövés előtt, hogy ez úgyis fölé megy, mert az ilyen mindig fölé megy, erre fel csattant a hálóban. Örülök az eredménynek, de sajna a Barcanak elég egy 1-0 is a továbbjutáshoz.
Valdes, a világ legeslegjobb, nem legnagyobb képűbb kapusa, aki megnyerte csapatának a VB-t is (kackac) kicsit tehet arról a gólról. Van Persie egy állat, de azt a szöget ennyire nem fogni...
Én nem írnám le az Arsenalt, okozhatnak meglepetést. Ha kiesnek, akkor is fognak szerintem egy gólt rúgni. És az pedig jól jöhet. Benne van 1-2 játékosukban egy gól legalább akármilyen meccsről is legyen szó. Remélem továbbjutnak. Egy évig röhögök a gránátfalviakon, és mehetek trollkodni a cikkeikhez, ahol Special 5-oznak és mindenkit learcoskodnak. Mellesleg jobb csapat az Arsenal, csak Xavi és Messi miatt tartják többre a Barcát.
According to my opinion
Ugyan. Az Arsenal olyan mint egy Barca B. Ugyan az az erosseguk, es ugyan az a gyengepontjuk, csakhat amiben az Arsenal jo, ugyan abban a Barca sokkal jobb. Nem majmoljak a barcat, mert nekik ez volt a jatekuk mar reg, amikor a Barca elkezdett kiteljesedni, de akkor is csak gyenge utanzatok. Ha Guardiola nem veszi le Villat es Pedrot, lefogadom hogy tobb gollal nyernek. Plusz a kovetkezo meccsen szepen le fogjak venni a palyarol Nasrit is, mert kb o tudott egyedul focizni az Arsenalnal. Walcott helyen meg en mondjuk Arshavint jatszatnam, mert Walcott tilitolija annyira atlatszo es eredmenytelen, hogy semmire nem jo.
Vegig amugy a Barca iranyitott, ugy mentek at az Arsenal vedelmen, ahogy akartak... Pocsekul vedekezett az Arsenal, a ket kozepso bekk olyan volt, mintha most jatszottak volna egyutt eloszor (es nem a David Luiz fele debutra gondolok :) )
Az a Van Persie gol meg.... Imadom Persie-t, hisz Holland, de grat Valdesnek, hogy szinte nullszogbol goltkap. Es azzal magyarazta, hogy nem szamitott ra, hogy elrugja...

Szoval en egy laza 4-1et tippelek, Barca fele iskolafocival.
Nem tudom hogy észretetétek-e, de azt láttam hogy mígy Drogba és Anelka vergődött egy Foscielny és egy Djorou közt addig Messi és Villa ficánkoltak.

Nekünk nem kell így játszani hanem szépen kéne védekezni és életveszélyes kontrákat nyomni ahogy tavaly tette az Inter, de nálunk nagyon fos kontrák vannak sajnos.

Egyébként a bíró kicsit az Arsenalnak fújt. Messi fejesgólját nem adta meg, de min1 is.
Csak attól tartok ettől nagyobb lesz a mellény az Arsenalnál és egy szép menetelést végeznek, de az is lehet hogy nagyot fognak bukni mert elbízzák magukat.
Ja és tegnap z is látszott a Barcán h nem földönkívűliek ők sem. Tény h ha hétközi barátságos meccsek vannak és a spanyol válogaot is játszik ahol 5-6 Barcás alap, akk nem úgy megy már hétvégén. És a Sporing is rendesen megizzasztotta őket, de azért ezt a hajszolást már ők sem bírták tovább.

Ja és nem tudom mit remél majd az Arsenal, mert ha leakarja győzni azt a Barcát otthon, ami köztudot h jobbak otthon a BL-ben és ráadásul 90-100 ezer Braca drukker egy emberként szorkulnak majd, hát nagy csoda kéne nekik még az ikszért is. Láthatuk tavaly az Inter sem bírta gól nélkül kihúzni idegenben még Mouval akkor nem tom mi lesz az Arsenallal.

Ja és a kommentálás is ritka szar volt. Én egyébként nem a MU-t hanem magunkat tartom a legnagyobb ellenfelnek a Barcának és ezt ők is tudják. Csak is mi tudjuk sztem oda vissza megszorongani őket mert a szarzenál nem szorongaott csak visszaült a Barca a fáradságtól, ha nem fáradak sima meccs.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Bajnokok Ligája

#12113 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Nem szurkolok és nem is szurkoltam a barcának, de szerintem is a Villa és Pedro cserékkel cseszte el Guardiola.
Másrészt Messi, Iniesta és Xavi 50 %-os teljesítményt sem hoztak magukhoz képest... ha ők jól játszanak, simán lő 4-et a barca a visszavágón. :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#12114 Hozzászólás Szerző: Bubi »

chiedis írta:
rafanadal írta:Jó meccs volt a tegnap esti, szép sikert aratott az Arsenal. Van Persie gólja szépségdíjas, de Arshavin is szépet beakasztott. Már mondtam a lövés előtt, hogy ez úgyis fölé megy, mert az ilyen mindig fölé megy, erre fel csattant a hálóban. Örülök az eredménynek, de sajna a Barcanak elég egy 1-0 is a továbbjutáshoz.
Valdes, a világ legeslegjobb, nem legnagyobb képűbb kapusa, aki megnyerte csapatának a VB-t is (kackac) kicsit tehet arról a gólról. Van Persie egy állat, de azt a szöget ennyire nem fogni...
Én nem írnám le az Arsenalt, okozhatnak meglepetést. Ha kiesnek, akkor is fognak szerintem egy gólt rúgni. És az pedig jól jöhet. Benne van 1-2 játékosukban egy gól legalább akármilyen meccsről is legyen szó. Remélem továbbjutnak. Egy évig röhögök a gránátfalviakon, és mehetek trollkodni a cikkeikhez, ahol Special 5-oznak és mindenkit learcoskodnak. Mellesleg jobb csapat az Arsenal, csak Xavi és Messi miatt tartják többre a Barcát.
According to my opinion
Ugyan. Az Arsenal olyan mint egy Barca B. Ugyan az az erosseguk, es ugyan az a gyengepontjuk, csakhat amiben az Arsenal jo, ugyan abban a Barca sokkal jobb. Nem majmoljak a barcat, mert nekik ez volt a jatekuk mar reg, amikor a Barca elkezdett kiteljesedni, de akkor is csak gyenge utanzatok. Ha Guardiola nem veszi le Villat es Pedrot, lefogadom hogy tobb gollal nyernek. Plusz a kovetkezo meccsen szepen le fogjak venni a palyarol Nasrit is, mert kb o tudott egyedul focizni az Arsenalnal. Walcott helyen meg en mondjuk Arshavint jatszatnam, mert Walcott tilitolija annyira atlatszo es eredmenytelen, hogy semmire nem jo.
Vegig amugy a Barca iranyitott, ugy mentek at az Arsenal vedelmen, ahogy akartak... Pocsekul vedekezett az Arsenal, a ket kozepso bekk olyan volt, mintha most jatszottak volna egyutt eloszor (es nem a David Luiz fele debutra gondolok :) )
Az a Van Persie gol meg.... Imadom Persie-t, hisz Holland, de grat Valdesnek, hogy szinte nullszogbol goltkap. Es azzal magyarazta, hogy nem szamitott ra, hogy elrugja...

Szoval en egy laza 4-1et tippelek, Barca fele iskolafocival.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#12115 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

chiedis írta:
rafanadal írta:Jó meccs volt a tegnap esti, szép sikert aratott az Arsenal. Van Persie gólja szépségdíjas, de Arshavin is szépet beakasztott. Már mondtam a lövés előtt, hogy ez úgyis fölé megy, mert az ilyen mindig fölé megy, erre fel csattant a hálóban. Örülök az eredménynek, de sajna a Barcanak elég egy 1-0 is a továbbjutáshoz.
Valdes, a világ legeslegjobb, nem legnagyobb képűbb kapusa, aki megnyerte csapatának a VB-t is (kackac) kicsit tehet arról a gólról. Van Persie egy állat, de azt a szöget ennyire nem fogni...
Én nem írnám le az Arsenalt, okozhatnak meglepetést. Ha kiesnek, akkor is fognak szerintem egy gólt rúgni. És az pedig jól jöhet. Benne van 1-2 játékosukban egy gól legalább akármilyen meccsről is legyen szó. Remélem továbbjutnak. Egy évig röhögök a gránátfalviakon, és mehetek trollkodni a cikkeikhez, ahol Special 5-oznak és mindenkit learcoskodnak. Mellesleg jobb csapat az Arsenal, csak Xavi és Messi miatt tartják többre a Barcát.
According to my opinion
Természetesen! Egyetértek, Valdes is benne volt, de azért RvP is szépen kilőtte. Valdes befele fordult, mert azt hitte, hogy erős beadás lesz és kiakarta ütni. Én is remélem, hogy kiesnek, de azért ez a párharc még mindig nagyon 50-50 körül mozog.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#12116 Hozzászólás Szerző: chiedis »

rafanadal írta:Jó meccs volt a tegnap esti, szép sikert aratott az Arsenal. Van Persie gólja szépségdíjas, de Arshavin is szépet beakasztott. Már mondtam a lövés előtt, hogy ez úgyis fölé megy, mert az ilyen mindig fölé megy, erre fel csattant a hálóban. Örülök az eredménynek, de sajna a Barcanak elég egy 1-0 is a továbbjutáshoz.
Valdes, a világ legeslegjobb, nem legnagyobb képűbb kapusa, aki megnyerte csapatának a VB-t is (kackac) kicsit tehet arról a gólról. Van Persie egy állat, de azt a szöget ennyire nem fogni...
Én nem írnám le az Arsenalt, okozhatnak meglepetést. Ha kiesnek, akkor is fognak szerintem egy gólt rúgni. És az pedig jól jöhet. Benne van 1-2 játékosukban egy gól legalább akármilyen meccsről is legyen szó. Remélem továbbjutnak. Egy évig röhögök a gránátfalviakon, és mehetek trollkodni a cikkeikhez, ahol Special 5-oznak és mindenkit learcoskodnak. Mellesleg jobb csapat az Arsenal, csak Xavi és Messi miatt tartják többre a Barcát.
According to my opinion
Nyugodj bekeben Mister !

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#12117 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Jó meccs volt a tegnap esti, szép sikert aratott az Arsenal. Van Persie gólja szépségdíjas, de Arshavin is szépet beakasztott. Már mondtam a lövés előtt, hogy ez úgyis fölé megy, mert az ilyen mindig fölé megy, erre fel csattant a hálóban. Örülök az eredménynek, de sajna a Barcanak elég egy 1-0 is a továbbjutáshoz.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#12118 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Itt csak az a baj, hogy a Barcanak eleg 1:0ra nyernie, hogy tovabb jusson. Nem lesz Pique, de lesz sajna Puyol(ha Milito lesz a tarsa, akkor mar tuti tovabbjuto az Arsenal), de a masik oldalon is hianyzik Vermalen, aki nagyon fog hianozni, foleg igy, hogy Camp Nou-ban kell jaccaniuk.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Bajnokok Ligája

#12119 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

bb888 írta:
Bubi írta:2-1 a vege. Szepen osszekaptak magukat. Guardiola jol elkrta a meccset, teret adott az Arsenalnak, es most tisztan latszott, hogy Pique ide vagy oda, a Barca gyengepontja a vedelme. Szoritok az Arsenalnak, de szerintem ki fognak esni.
és Pique nem játszhat a következő meccsen... most én is az Arsenalnak szurkolok
Puyol viszont játszhat,tehát ugyanott vannak :wink:
Chelsea The Pride Of London

Avatar
blueman
Hozzászólások: 430
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Kedvenc játékos: Nicolas Anelka
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Bajnokok Ligája

#12120 Hozzászólás Szerző: blueman »

Bubi írta:2-1 a vege. Szepen osszekaptak magukat. Guardiola jol elkrta a meccset, teret adott az Arsenalnak, es most tisztan latszott, hogy Pique ide vagy oda, a Barca gyengepontja a vedelme. Szoritok az Arsenalnak, de szerintem ki fognak esni.
Én utálom mind a két csapatot, de a Barca-t jobban. Életemben most először örülök egy Arsenal győzelemnek. Remélem a visszavágón kiverik a katalányokat. Kivétel, ha Övrebö lesz a játékvezető. :)
Deutschland, Chelsea über alles

Válasz küldése