Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#32381 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A Sanchez gyerek nagyon jo lenne, valoban. Robben ota o lehetne az elso olyan szelsonk, akivel eletrekelhet a szeljatekunk. Baromi gyors, es elnyuhetetlen. Nem bannam ha egy kicsit letisztulna a jateka, neha tulspirazza a dolgokat, de eszmeletlen amit tud. Robinho mozog hasonloan, csak Alexis egy cseppet jobb felepitesu:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
bb888
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009. március 13., péntek 10:32
Kedvenc játékos: Terry
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#32382 Hozzászólás Szerző: bb888 »

Talmaszabi írta:Nem mai hír (jan. 14), de ha esetlegesen nem jönne össze a Luiz-féle transzfer, akkor ott van 'B' tervnek Diego Godin az Atletico Madridból.
http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... adrid.html" onclick="window.open(this.href);return false;
szerintem nem reális, mivel nyáron igazolt a Atleticohoz és még az Atletico ki sem fizette az átigazolásának a másik felét.
de egyébként tényleg nem lenne rossz igazolás

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#32383 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nem mai hír (jan. 14), de ha esetlegesen nem jönne össze a Luiz-féle transzfer, akkor ott van 'B' tervnek Diego Godin az Atletico Madridból.
http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... adrid.html" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#32384 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A klub érdeke, hogy ne szórja ész nélkül a pénzt, ezért nem mindegy nekem, a klub szurkolójának h éppen kire és mennyire okosan szórja el a pénzét.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#32385 Hozzászólás Szerző: emsanya »

gerawba írta:Miért nem bírjuk megszerezni meg ilyen kommentek... lol Meg miért a Sp*rst választotta... Na vajon?
Mert mi nem adjuk meg neki azt a csillagászati összeget, amit kér fizunak, azért bazze!

Örültem volna ha jön, de ez van, viszont az remek, hogy nem adunk irreálisan magas béreket bárkinek. (már így is sok, szerintem 1 világklasszis 1-2 év alatt megspórolható lenne normális fizuk mellett)
Az miért nem mindegy nektek, hogy milyen béreket adunk? Mire spórolunk évek óta? Nem hogy világklasszist, senkit nem igazolunk. Még ha a city-ről lenne szó, akkor talán érthető ez, de náluk is amikor látom hogy Yaya Toure milyen húzóember tud lenni, nem igazán érdekelne a heti 200 ezer font, ha a city-nek szurkolnék. Én nem sajnálom senkitől a pénzt és nem is nézünk ki úgy évek óta, mint aki szórná a pénzt.

És nem hinném, hogy a Sp*rs egy Pienaar-nak csillagászati összeget adna.

Ferenc1986
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. május 14., szerda 12:25
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Átigazolások

#32386 Hozzászólás Szerző: Ferenc1986 »

Én is őrülnék valami értelmes igazolásnak,de Pienaar igazából sosem győzött meg arról,hogy Ő lenne az az erősítés akire szükségünk van.
Valami kis vérfrissítésre lehet,hogy áldoznunk kellene de ha most nem igazolunk remélem legkésőbb nyáron.Személy szerint Richards-nak
örülnék ,de őt nem hiszem,hogy City idény közben riválisnak adná.Meg talán egy kis kreativitás is hiányzik a játékunkból,de a vezetőség biztosan jobban tudja mint Én.Mindenesetre Come On BLUES!!!!!!!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#32387 Hozzászólás Szerző: laczze »

bb888 írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/li ... rt-2060553

én mondjuk Babelt is szívesen láttam volna főleg ennyiért...
én nem szeirntem nem idevaló! nekünk erősítés kell inkább nem Babel!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
bb888
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009. március 13., péntek 10:32
Kedvenc játékos: Terry
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#32388 Hozzászólás Szerző: bb888 »

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/li ... rt-2060553" onclick="window.open(this.href);return false;

én mondjuk Babelt is szívesen láttam volna főleg ennyiért...

Avatar
bb888
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009. március 13., péntek 10:32
Kedvenc játékos: Terry
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#32389 Hozzászólás Szerző: bb888 »

Ramox írta:
gerawba írta:Miért nem bírjuk megszerezni meg ilyen kommentek... lol Meg miért a Sp*rst választotta... Na vajon?
Mert mi nem adjuk meg neki azt a csillagászati összeget, amit kér fizunak, azért bazze!

Örültem volna ha jön, de ez van, viszont az remek, hogy nem adunk irreálisan magas béreket bárkinek. (már így is sok, szerintem 1 világklasszis 1-2 év alatt megspórolható lenne normális fizuk mellett)
Mert miből gondolod, hogy a Sp*rs irreálisan nagy fizetést ad neki?
Valászínüleg a biztosabb játéklehetőség miatt választotta Tottenhamet! Legalábbis szerintem

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Átigazolások

#32390 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

ZenZo írta:Bent a Villa-é, méghozzá nem sovány összegért: 18M font + még 6, bár azt nem részletezik, miért.
Szóval Bent annyit ér, mint Drogba, és Essien, amikor vettük őket? Nem hinném...
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#32391 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Bent a Villa-é, méghozzá nem sovány összegért: 18M font + még 6, bár azt nem részletezik, miért. Az tény, hogy ma mindenben megegyezett a Villa és Bent, sőt, megvolt az orvosi is. Azért nem semmi statja van, az utóbbi 5 PL szezonban 81 gólt termelt, nála csak Drogba és Rooney a jobb ebben... (összesen 128 PL találat 308 meccsen). A Sunderlandnél meg sírnak rendessen, hogy nem tudták megtartani Darrent, főleg Steve Bruce és Nial Quinn (elnök).

szerk.: kíváncsi leszek, próbálnak-e igazolni helyette a fekete macskák, vagy Gyanra bízzák már ezt a szezont. Én tudnám értékelni, aztán ha az ifjú ghánai igazán megmutatja, mit tud a PL-ben, és érdemes rá, akár jöhet is a nyáron Anelka helyére ;)

szerk2.: Samba is a Villaban köthet ki - talán megijedtek a kieséstől? Időben... míg Muntari pedig Sunderlandben találhatja magát tán.

És a nap híre: Balotelli wants to join AC Milan :lol: Ekkora majmot:
"Do I envy Cassano for going to AC Milan? A little," Balotelli told Italian newspaper Extra Time.

"(Milan owner) Silvio Berlusconi said that Cassano is the best Italian talent - he's wrong or doesn't know Balotelli.

"Me with Ibra and Cassano at Milan? It'll happen soon."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Átigazolások

#32392 Hozzászólás Szerző: Ramox »

gerawba írta:Miért nem bírjuk megszerezni meg ilyen kommentek... lol Meg miért a Sp*rst választotta... Na vajon?
Mert mi nem adjuk meg neki azt a csillagászati összeget, amit kér fizunak, azért bazze!

Örültem volna ha jön, de ez van, viszont az remek, hogy nem adunk irreálisan magas béreket bárkinek. (már így is sok, szerintem 1 világklasszis 1-2 év alatt megspórolható lenne normális fizuk mellett)
Mert miből gondolod, hogy a Sp*rs irreálisan nagy fizetést ad neki?

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#32393 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Miért nem bírjuk megszerezni meg ilyen kommentek... lol Meg miért a Sp*rst választotta... Na vajon?
Mert mi nem adjuk meg neki azt a csillagászati összeget, amit kér fizunak, azért bazze!

Örültem volna ha jön, de ez van, viszont az remek, hogy nem adunk irreálisan magas béreket bárkinek. (már így is sok, szerintem 1 világklasszis 1-2 év alatt megspórolható lenne normális fizuk mellett)
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#32394 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ha nem baj erről beszélünk 2 órája. Bár egyszer az életben olvass vissza.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#32395 Hozzászólás Szerző: marknagy »

We are the famous, the famous Chelsea!

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Átigazolások

#32396 Hozzászólás Szerző: Ramox »

rafanadal írta:
Ramox írta:http://www.samsungsport.hu/hir.php?id=62907

Tisztában vagyok vele, hogy semmi alapja nincs, és ez nem is fog megtörténni, de jöjjön, én leszek az első aki Ramos mezt húz magára :D
Szerintem megelőznélek, de esélytelen.
Nem, ez a konkrét hülyeség, mert még külföldi pletykalapokon se jelent meg... Ez szerintem az a kategória mikor a samsungsport okos írói a hasukra ütnek. Nem vagyok vak, Gazzetta dello Sport. De leszarom : D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#32397 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ramox írta:http://www.samsungsport.hu/hir.php?id=62907

Tisztában vagyok vele, hogy semmi alapja nincs, és ez nem is fog megtörténni, de jöjjön, én leszek az első aki Ramos mezt húz magára :D
Szerintem megelőznélek, de esélytelen.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Átigazolások

#32398 Hozzászólás Szerző: Ramox »

http://www.samsungsport.hu/hir.php?id=62907

Tisztában vagyok vele, hogy semmi alapja nincs, és ez nem is fog megtörténni, de jöjjön, én leszek az első aki Ramos mezt húz magára :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#32399 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mesty írta:Az azért vicc,hogy egy ilyen kaliberű játékos(most itt úgy értem hogy nem olyan jó),inkább a Spurt választja mint minket,mivan a csapattal,ide miért nem akar senki sose jönni,de úgy már kb 2007 óta ????
Ez forditottan aranyos a Te szemszoged szerint, mivel egy sztarjatekos inkabb megy egy elitklubba, mig egy kozepszerubb focista inkabb megy egy kozepcsapatba. A Spursnel nagyobb eselye van a kezdobe kerulesre, ezert valaszthatta oket...

Nem lesz konnyu dolga baloldalt, ha Bale-t akarja kiszoritani, de az iranyito poszton sem Modriccal es Vaarttal. Esetleg abban bizhat, hogy Balet nyaron elviszik jopenzert:)

Amugy az alapembereink mar 4-5-6 eve egyutt vannak, gondolok itt: Cech, Alex, Terry, Ashley, Lampard, Essien, Mikel, Drogba, es mar Malouda is itt van joideje, szoval nehez ide beilleszkedni. Ramires se jatszhatna ennyit, ha egeszseges lenne Benayoun, Zsirkov kettos kozul valaki, es Lamps nem pihente volna at a szezon 1/3adat, rohadt nagy mazlija van:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
JohnObi
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2010. augusztus 22., vasárnap 15:58
Kedvenc játékos: Mikel Alex
Kedvenc exjátékos: Stoch

Re: Átigazolások

#32400 Hozzászólás Szerző: JohnObi »

Na ki fog jönni? Már csak Luiz maradt ,akiért tényleg küzdünk...Sanchez,télen nem megy...

Válasz küldése