Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#32481 Hozzászólás Szerző: Bubi »

BlueBlood1993 írta:Eljátszottam a gondolattal, hogy milyen kezdőt látnék a legszívesebben, ha jönne Luiz és Pienaar.

-----------------Cech-----------------
Iva----Terry----Luiz------Cole
--------------Mikel-------------
-------Ramires----Josh-------
Pienaar----Studge----Malouda
Szerintem inkabb Luiz jobbkozep, Terry balkozep:)
Essient kihagyni... Ha forman kivul jatszik is siman hozza a kotelezot, hiba nelkul. Raadasul rendben hogy Ramires javul, de meg boven nincs olyan formaban, hogy egy Lampardot vagy egy Essient kiszoritson:) Lampardot se jatszatni... Ezen a meccsen is hozott egy stabil atlagot, az Ipswich ellen meg magasan MOTM.

Szerintem Pineaar balszelsot jatszik az Evertonban, igy o jatszathato balszelen, Studge jobbszelen (carlo is itt tartja hasznosabbnak). Maloudanal egyebkent szerintem most igy a teli idoszakban Anelka sokkal jobb.

Cech - Iva, Luiz, Terry, Cole - Mikel - Essien, Lamps - Pineaar, Drogba, Anelka

De rohadtul ketlem, hogy Pineaar kezdo lenne valaha is nalunk ugy, hogy Malouda, Anelka, Drogba es Studge egeszseges.

Nem irtal amugy fszsagot a jatekosok aktualis formajat tekintve, de egy Lampardot vagy Essient nem lehet padoztatni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2011. január 17., hétfő 14:13-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3637
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#32482 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Bubi írta: Az eddigi eredmenyeink azt igazoljak, hogy ez igy jol mukodik.
Mondjuk az utóbbi időben pont nem...azért valljuk be, hogy mindenki jobban örülne, ha a mindenkori edző szabad kezet kapna
Bubi írta:En is ugy tudom, hogy kulhoni jatekos mar nem erkezhet, max 21 ev alatti. Ellenben ugy mukodhet, hogy Ferreira + 20 milla = David Luiz, vagy Gary Cahill.. (amennyiben pineaar jon)
Cahill angol, szóval ő jöhetne P.F. nélkül is

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3637
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#32483 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Eljátszottam a gondolattal, hogy milyen kezdőt látnék a legszívesebben, ha jönne Luiz és Pienaar.

-----------------Cech-----------------
Iva----Terry----Luiz------Cole
--------------Mikel-------------
-------Ramires----Josh-------
Pienaar----Studge----Malouda

Indok:
-Bosnak a védekezés nem igazán volt sose az erőssége, de most támadásban is haszontalan, így Ivanovic kimehet jobbra
-Lampard rengeteg hibával játszott tegnap is, Essien pedig nekem olyan mintha meccsek óta nem lenne a pályán, Ramires szerintem javuló formát mutat, a kis tinit meg ugye nem kell magyarázni
-Anelka ugyan tegnap még relatíve a legjobb teljesítményt nyújtotta a támadók közül, de Malouda lendületesebb, és nem nagyon van kit berakni a bal oldalra amúgy sem
-Drogba pedig meccsek óta szenved, jót tenne neki egy kis padozás, hogy újult erővel térhessen vissza, lehet, hogy Danny eddig nem sokat mutatott, de biztos, hogy többet lenne játékban mint Drogs

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#32484 Hozzászólás Szerző: Bubi »

redrum írta:
Zsoca írta:Azt mondja, hogy furcsállja, hogy Carlo letagadta h tettünk ajánlatot érte mert nyilvánvaló hazugság. Arra akar utalni, hogy Abra igazolása Pienaar és Carlo nem szólhat bele? Hmm, szerintem csak eltúlozza a jelentőségét annak, hogy Carlo nem akart egy igazolásról beszélni élőben.
Ez csak megerősít engem abban, amit már eddig is biztosra vettem, mégpedig hogy Ancelottinak semmi köze nincs igazából az edzéseken kívül semmihez, és mindent felülről döntenek el. Carlo megkérdezése nélkül küldték el Wilkinst is és ezer más példát lehetne hozni. Mourinho is anno azért veszett össze Abrával, mert az orosz akarta megszabni, hogy mit és hogyan csináljanak a klubnál. Carlo személyisége egyébként erre a "bábjátékra" tökéletesen alkalmas.
Igen, ez kezd egyre egyertelmubbe valni, viszont nem mondanam ezt akkora gondnak (te se allitottad). Az eddigi eredmenyeink azt igazoljak, hogy ez igy jol mukodik.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#32485 Hozzászólás Szerző: redrum »

Zsoca írta:Azt mondja, hogy furcsállja, hogy Carlo letagadta h tettünk ajánlatot érte mert nyilvánvaló hazugság. Arra akar utalni, hogy Abra igazolása Pienaar és Carlo nem szólhat bele? Hmm, szerintem csak eltúlozza a jelentőségét annak, hogy Carlo nem akart egy igazolásról beszélni élőben.
Ez csak megerősít engem abban, amit már eddig is biztosra vettem, mégpedig hogy Ancelottinak semmi köze nincs igazából az edzéseken kívül semmihez, és mindent felülről döntenek el. Carlo megkérdezése nélkül küldték el Wilkinst is és ezer más példát lehetne hozni. Mourinho is anno azért veszett össze Abrával, mert az orosz akarta megszabni, hogy mit és hogyan csináljanak a klubnál. Carlo személyisége egyébként erre a "bábjátékra" tökéletesen alkalmas.
I'm goin' down down down down

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#32486 Hozzászólás Szerző: Bubi »

En is ugy tudom, hogy kulhoni jatekos mar nem erkezhet, max 21 ev alatti. Ellenben ugy mukodhet, hogy Ferreira + 20 milla = David Luiz, vagy Gary Cahill.. (amennyiben pineaar jon)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2011. január 17., hétfő 13:54-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Átigazolások

#32487 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

http://www.evertonfc.com/news/archive/2 ... or-pienaar" onclick="window.open(this.href);return false;

ha már valaki linkelte akkor sorry.viszont, ha érkezik Pienaar, akkor más nem angol játékost nem vehetünk addig, amíg nem adunk el valakit.vagy rosszul tudom?

Ezt a hozzászólást Xaniboy küldte, aki jelenleg a tiltólistádon van.
Hozzászólás megjelenítése.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#32489 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Redknapp nyilatkozott egy érdekeset a Pienaar ügyről:

"The chairman made an offer to take him but Chelsea have come in with three million pounds and, if Everton are prepared to sell him, they would probably get him. It's all very strange to me how they have suddenly offered three million pounds for him.

"The manager of Chelsea (Carlo Ancelotti), he's a lovely guy and honest as the day is long, comes on television and denies they made an offer for Pienaar. I don't know who has made the offer.

"I've got my own ideas about the whole situation but I couldn't say. I think I do know what's happening but, if I said, I would be in big trouble."


Azt mondja, hogy furcsállja, hogy Carlo letagadta h tettünk ajánlatot érte mert nyilvánvaló hazugság. Arra akar utalni, hogy Abra igazolása Pienaar és Carlo nem szólhat bele? Hmm, szerintem csak eltúlozza a jelentőségét annak, hogy Carlo nem akart egy igazolásról beszélni élőben.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolások

#32490 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Szerintem ma már hivatalos lesz, hogy leigazoltuk Pienear-t. Én örülnék ennek hírnek. :)

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#32491 Hozzászólás Szerző: daw3 »

miről beszéltek? Pienear nagyon jó játékos, és a 28, azért az még nem olyan öreg.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
Blue26
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2010. augusztus 21., szombat 21:58
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Re: Átigazolások

#32492 Hozzászólás Szerző: Blue26 »

Egy a lényeg:
Olyan játékost igazoljunk, aki a csapatot előbbre segítheti céljai elérésében és nem hátráltatja!!
http://www.youtube.com/watch?v=HZYfi_Ex_gM" onclick="window.open(this.href);return false;

Ezt a hozzászólást Xaniboy küldte, aki jelenleg a tiltólistádon van.
Hozzászólás megjelenítése.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#32494 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Látom mindenki bombaigazolásokat várt télen... én nem, szóval jöhet Pienaar! Az Agüero meg David Luiz kaliberű játékosok nyáron reálisa(bba)k!

Emsanya leírta pár hozzászólással lejjebb, hogy miért kell nekünk Pienaar. Nem fogom őt ismételni, ugyanezt gondolom.

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#32495 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Már csak a bejelentés hiányzik, már itt van a küszöbön Pienaar.
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#32496 Hozzászólás Szerző: Bubi »

mikel12 írta:Ugy beszéltek mintha már biztos lenne Pieenar érkezése :O vagy már biztos?javítsatok ki ha tévedek :O
Csak a halal biztos, de o nagyon olcson megszerezheto, es maximalisan belillik a jatekos politikankba, plusz cikkeznek rola mint a barom
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#32497 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ugy beszéltek mintha már biztos lenne Pieenar érkezése :O vagy már biztos?javítsatok ki ha tévedek :O
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#32498 Hozzászólás Szerző: béla »

Karim írta:Szerintem jó,hogy vettünk egy kreatív középpályást meg legalább benne jobban megbíznak mint egy fiatalba így a kezdők kicsit aggódhatnak.

annyiból tényleg jó,h Carlo elvileg azért nem kezdeti Josh és Dannyt,mert a felívelgetős foci ellen alkalmasabb az Essien,Drogba Malouda trió mint a Josh-Kalou-Danny...ez csak egy szar kifogás,jövőhéten az lesz az ok amiért marad a kezdőnk h a Boltonban nagyon erős játékosok vannak(ami igaz is,Josh semmiképp ne kezdjen,mert összetörik...)

Ezt a hozzászólást Xaniboy küldte, aki jelenleg a tiltólistádon van.
Hozzászólás megjelenítése.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#32500 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Örülnék Pienaar-nak és nem azért mert olyan nagyon jó játékos, hanem mert fel kell tölteni a keretet és már bárkinek örülök, mert nincs kispadunk.

És sztem sem lesz semmivel se rosszabb, mint jó pár játékosunk a kezdőben...

Válasz küldése