Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#32501 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Már csak a bejelentés hiányzik, már itt van a küszöbön Pienaar.
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9467
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#32502 Hozzászólás Szerző: Bubi »

mikel12 írta:Ugy beszéltek mintha már biztos lenne Pieenar érkezése :O vagy már biztos?javítsatok ki ha tévedek :O
Csak a halal biztos, de o nagyon olcson megszerezheto, es maximalisan belillik a jatekos politikankba, plusz cikkeznek rola mint a barom
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#32503 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ugy beszéltek mintha már biztos lenne Pieenar érkezése :O vagy már biztos?javítsatok ki ha tévedek :O
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#32504 Hozzászólás Szerző: béla »

Karim írta:Szerintem jó,hogy vettünk egy kreatív középpályást meg legalább benne jobban megbíznak mint egy fiatalba így a kezdők kicsit aggódhatnak.

annyiból tényleg jó,h Carlo elvileg azért nem kezdeti Josh és Dannyt,mert a felívelgetős foci ellen alkalmasabb az Essien,Drogba Malouda trió mint a Josh-Kalou-Danny...ez csak egy szar kifogás,jövőhéten az lesz az ok amiért marad a kezdőnk h a Boltonban nagyon erős játékosok vannak(ami igaz is,Josh semmiképp ne kezdjen,mert összetörik...)

Xaniboy
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 14:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolások

#32505 Hozzászólás Szerző: Xaniboy »

Gyerekek! Hozzuk el valahogy Torres Danit! Így legalább lenne egy minőségi csatár igazolásunk! Pool úgy is szarban van még nálunk is jobban. Kétlem hogy a Kölyköt megfogják tudni tartani hogy ha még EU Ligában se indulhatnak jövőre! Meg szerintem nincs is jó formában, így hát tán 30-misiért elengednék őt! De ha többért engednék csak el még is akkor is simán leigazolnám Abramovic, és Ancelotti helyében! Lehet hogy egy esetleges klubváltás jót tenne neki!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#32506 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Örülnék Pienaar-nak és nem azért mert olyan nagyon jó játékos, hanem mert fel kell tölteni a keretet és már bárkinek örülök, mert nincs kispadunk.

És sztem sem lesz semmivel se rosszabb, mint jó pár játékosunk a kezdőben...

Karim
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010. május 1., szombat 13:23
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#32507 Hozzászólás Szerző: Karim »

Szerintem jó,hogy vettünk egy kreatív középpályást meg legalább benne jobban megbíznak mint egy fiatalba így a kezdők kicsit aggódhatnak.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#32508 Hozzászólás Szerző: béla »

mindenki nézze az eurosport2-n az u20-as copa americát,hátha tudunk kukázni onnan vmi tehetséges srácot:D Uruguay-Argentína :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#32509 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Bubi írta:Nem egy nagy golvago a gyerek. 2001-2011-ig osszesen 26 golt lott, beleertve Hollandiat, Nemetorszagot es Angliat, golpasszok teren is hasonszoru, osszesen 25 db, de volt, hogy egy szezonban 8-9 db... Az mar elmegy.

Szerk: Ez a gyerek meg Kalout is ubereli. Kalou 56 kapuralovesbol 10 gol. Pineaar 47 kapuralovesbol 1 gol. Ezek idei statok :)
Nem baj, legalább Kalou-val versenyezhetnek, hogy ki tud több helyzetet kihagyni... :) Lehet, hogy neki is ki kell találni egy becenevet, mint a kis elefántnak a Ziccerkirály. :)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9467
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#32510 Hozzászólás Szerző: Bubi »

rafanadal írta:
Bubi írta:Nem egy nagy golvago a gyerek. 2001-2011-ig osszesen 26 golt lott, beleertve Hollandiat, Nemetorszagot es Angliat, golpasszok teren is hasonszoru, osszesen 25 db, de volt, hogy egy szezonban 8-9 db... Az mar elmegy.
Igen, de azt is vedd figyelembe, hogy az Evertonnál rengetegszer csak csere volt.
Igen, ez sokat dob a javara :D

Szvsz o egy nagyon felesleges igazolas lesz, es ketlem hogy bevalna, de ne legyen igazam:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#32511 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Bubi írta:Nem egy nagy golvago a gyerek. 2001-2011-ig osszesen 26 golt lott, beleertve Hollandiat, Nemetorszagot es Angliat, golpasszok teren is hasonszoru, osszesen 25 db, de volt, hogy egy szezonban 8-9 db... Az mar elmegy.
Igen, de azt is vedd figyelembe, hogy az Evertonnál rengetegszer csak csere volt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9467
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#32512 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem egy nagy golvago a gyerek. 2001-2011-ig osszesen 26 golt lott, beleertve Hollandiat, Nemetorszagot es Angliat, golpasszok teren is hasonszoru, osszesen 25 db, de volt, hogy egy szezonban 8-9 db... Az mar elmegy.

Szerk: Ez a gyerek meg Kalout is ubereli. Kalou 56 kapuralovesbol 10 gol. Pineaar 47 kapuralovesbol 1 gol. Ezek idei statok :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2011. január 16., vasárnap 21:56-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#32513 Hozzászólás Szerző: misakd »

rafanadal írta:Pienaar? Na de kérem, nekünk védő kell. Jó játékos, nem vitatom, kiegészítőembernek jó, de nekünk nem oda kell igazolni. Egyébként meg az életkora sem valami túl bíztató. Ha már kiegészítőember, akkor az legyen fiatal, hátha van benne annyi potenciál, hogy később majd jól tudja pótolni a kiöregedőket.
Anelkat simán kiszorithatja
Malouda-Drogba-Pienaar :)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3215
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#32514 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Továbbra sem értem az átigazolási politikánkat. Nagyobb kaliberű, fiatal játékosokra lenne szükségünk (elsősorban csatárra), erre Pienaar-t akarjuk leigazolni. :roll:
211! NEW RECORD!

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#32515 Hozzászólás Szerző: focimark »

Még nem 100% hogy jön, de én nagyon örülnék neki!

tru23

Re: Átigazolások

#32516 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Jó, hogy jön valaki, több lehetőség lesz a felállásra. Ennek ellenére úgy látom, hogy mindenféle kukázás és kiegészítés helyett, inkább Agüerot kellett volna elhozni, aki már kézzel fogható eredményeket tudott felmutatni, mind a La Ligában, mind nemzetközi szinten.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#32517 Hozzászólás Szerző: béla »

annyira nem rossz igazolás...
szerintem lehetne árnyék-ék mint a válogatottban,de akkor kell egy jobbszélső:D André Ayew:D fiatal,gyors,jól cselez,nigger...pont jó lenne nekünk:D és akkor Anelka mehetne a picsába,kell még egy fiatal csatár,az elég nyáron is,és meglenne Pienaar cseréje is Josh személyében:D
off: Ayew/Kalou Mikel/Essien Lampard Malouda/Pienaar
Pienaar/Josh (Anelka vagy Sturridge is lehet éppen,vagy Yossi)
Drogba/Sturridge

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#32518 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Spring írta: Ritkán szoktam elhinni egy igazolást/pletykát, de azon felül, hogy Pienaar a jövő héten már Chelsea játékos lesz David Luiz érkezésében is teljesen biztos vagyok. Pienaar elég univerzális játékos, kb. mint Benayoun, és jobb is nála. Én örülök neki, bal oldalon Malouda-t jobb oldalon Anelka-t is jobb teljesítményre fogja sarkallni, ha meg nem, akkor padozhat a két francia.
Ha ennyire jó lesz Pienaar, hogy 2 embert padoztat, akkor nem 3 milliót ér :D:D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#32519 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Spring írta:
rafanadal írta:Pienaar? Na de kérem, nekünk védő kell. Jó játékos, nem vitatom, kiegészítőembernek jó, de nekünk nem oda kell igazolni. Egyébként meg az életkora sem valami túl bíztató. Ha már kiegészítőember, akkor az legyen fiatal, hátha van benne annyi potenciál, hogy később majd jól tudja pótolni a kiöregedőket.
Ritkán szoktam elhinni egy igazolást/pletykát, de azon felül, hogy Pienaar a jövő héten már Chelsea játékos lesz David Luiz érkezésében is teljesen biztos vagyok. Pienaar elég univerzális játékos, kb. mint Benayoun, és jobb is nála. Én örülök neki, bal oldalon Malouda-t jobb oldalon Anelka-t is jobb teljesítményre fogja sarkallni, ha meg nem, akkor padozhat a két francia.
Én ezzel a David Luiz üggyel teljesen össze vagyok zavarodva. Egyik hír után már én is majdnem biztosra veszem, hogy jönni fog, aztán jön a másik, hogy többet kérnek érte. Néha pedig csak azt szűröm le, hogy sima pletyka az egész és írnak róla 23817391 hírt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#32520 Hozzászólás Szerző: Spring »

rafanadal írta:Pienaar? Na de kérem, nekünk védő kell. Jó játékos, nem vitatom, kiegészítőembernek jó, de nekünk nem oda kell igazolni. Egyébként meg az életkora sem valami túl bíztató. Ha már kiegészítőember, akkor az legyen fiatal, hátha van benne annyi potenciál, hogy később majd jól tudja pótolni a kiöregedőket.
Ritkán szoktam elhinni egy igazolást/pletykát, de azon felül, hogy Pienaar a jövő héten már Chelsea játékos lesz David Luiz érkezésében is teljesen biztos vagyok. Pienaar elég univerzális játékos, kb. mint Benayoun, és jobb is nála. Én örülök neki, bal oldalon Malouda-t jobb oldalon Anelka-t is jobb teljesítményre fogja sarkallni, ha meg nem, akkor padozhat a két francia.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Válasz küldése