Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Keret, kezdőcsapat

#11301 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

SteveBlack írta:egyszerűen nemértem mi a retkes p*csáér Ferreira-t kezdeti már megin... aztán majd csodálkozik ha kapunk rajta 2 gólt...
Bosingwa ezerszer jobb nála... de utálom mikor kedvencezik egy edző :evil:
hallod FeketePisti.
ezt mindezt annyira megalapozottan mondod,mintha az elmult idok "siker-szériája" mind PF nyakába varrhato volna,illetve,mintha miatta kaptunk volna golokat az elmult meccseken....
agggyatok munkát!!!!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9448
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Keret, kezdőcsapat

#11302 Hozzászólás Szerző: Bubi »

SteveBlack írta: Bosingwa ezerszer jobb nála... de utálom mikor kedvencezik egy edző :evil:
Amiota felepult (bosi), az ezido alatti teljesitmenye maximum egy hajszallal jobb, mint Ferreira eddigi teljesitmenye. Ezt a hajszalnyi elonyt meg beerheti Paulo az edzeseken mutatott teljesitmenyevel.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
SteveBlack
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:13
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: J. Cole
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Keret, kezdőcsapat

#11303 Hozzászólás Szerző: SteveBlack »

egyszerűen nemértem mi a retkes p*csáér Ferreira-t kezdeti már megin... aztán majd csodálkozik ha kapunk rajta 2 gólt...
Bosingwa ezerszer jobb nála... de utálom mikor kedvencezik egy edző :evil:

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3211
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Keret, kezdőcsapat

#11304 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

emsanya írta:Ancelotti nagy húzása: Ashley Young hetek után visszatér a kezdőbe az aston villába, ezért a jól szererlő, fordulékony, megbízható Paulo Ferriera-t állítja vele szembe. Vicc az egész...
Na de most képzeld el mi lesz akkor, ha be is jön. :)
211! NEW RECORD!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#11305 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ancelotti nagy húzása: Ashley Young hetek után visszatér a kezdőbe az aston villába, ezért a jól szererlő, fordulékony, megbízható Paulo Ferriera-t állítja vele szembe. Vicc az egész...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9448
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Keret, kezdőcsapat

#11306 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem volt nehez elore kitalalni a kezdot, egyedul Bosi/PF lehetett kerdeses. Remelem felidoben mar elonyt szerzunk, es akkor Josh lehetoseget kaphat...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Keret, kezdőcsapat

#11307 Hozzászólás Szerző: Ramox »

fgbor7 írta:
gergő17 írta:Ivanovic eltiltása miatt nem Ferreira,hanem Bruma kap szerepet a védelem közepén...meghúzta a váratlant Ancellotti,aminek felettébb örülök. :D
Ettől félek én is! Akkor olyan lyukacsos lesz a védelmünk megint a Villa ellen öröm lesz majd nézni! Nagy nyögvenyelősen hazai pályán egy sovány 1-0-ra voltunk képesek egy középcsapatú Bolton ellen, Aston Villa ellen egy Brumával középen égnek állna a hajam! Majd megint lesz egy beívelés azt ne hogy megint a saját ketrecünkbe találjon be a hülye mint az Ajax elleni felkészülési meccsen nyáron! :D
Nézz már rá a tabellára Te szerencsétlen, hogy milyen erős idén az Aston Villa... és hol van a Bolton...

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Keret, kezdőcsapat

#11308 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

Share

TEAM NEWS: CHELSEA V ASTON VILLA
Posted on: Sun 02 Jan 2011
Jeffrey Bruma replacing the suspended Branislav Ivanovic and Paulo Ferreira in for Jose Bosingwa are the two changes from the side that began Wednesday's win against Bolton.
Frank Lampard will be looking for his third 90 minutes in seven days, this time against the club he scored four times against in the corresponding fixture last season. He is joined by Michael Essien and Ramires in midfield.
Daniel Sturridge returns from two matches out injured and is on the bench where Jacob Mellis takes the place of Gael Kakuta.
Emile Heskey is back from injury for Villa and will line up with Gabriel Agbonlahor in attack. Richard Dunne returns to the visitors' defence where youngster Ciaran Clark also comes in and Ashley Young is back in the starting 11 after injury.
The Chelsea are expected to line up in the following 4-3-3 formation:
1 Petr Cech
19 Paulo Ferreira
43 Jeffrey Bruma
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
7 Ramires
5 Michael Essien
8 Frank Lampard
39 Nicolas Anelka
11 Didier Drogba
15 Florent Malouda
Subs: 22 Ross Turnbull, 17 Jose Bosingwa, 38 Patrick van Aanholt, 46 Josh McEachran, 52 Jacob Mellis, 21 Salomon Kalou, 23 Daniel Sturridge.

Villa are expected to start in the following 4-4-2 formation:

Friedel; Cuéllar, Dunne, Collins, Clark; Young, Reo-Coker, Petrov (c), Downing; Agbonlahor, Heskey.
Subs: Marshall, Lichaj, Herd, Bannan, Albrighton, Pires, Delfouneso.
The referee is Lee Mason.
agggyatok munkát!!!!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3211
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Keret, kezdőcsapat

#11309 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

fgbor7 írta:
gergő17 írta:Ivanovic eltiltása miatt nem Ferreira,hanem Bruma kap szerepet a védelem közepén...meghúzta a váratlant Ancellotti,aminek felettébb örülök. :D
Ettől félek én is! Akkor olyan lyukacsos lesz a védelmünk megint a Villa ellen öröm lesz majd nézni! Nagy nyögvenyelősen hazai pályán egy sovány 1-0-ra voltunk képesek egy középcsapatú Bolton ellen, Aston Villa ellen egy Brumával középen égnek állna a hajam! Majd megint lesz egy beívelés azt ne hogy megint a saját ketrecünkbe találjon be a hülye mint az Ajax elleni felkészülési meccsen nyáron! :D
B@zdmeg te mindenbe képes vagy belekötni? Mégis kit raknál Bruma helyére?
211! NEW RECORD!

Ezt a hozzászólást fgbor7 küldte, aki jelenleg a tiltólistádon van.
Hozzászólás megjelenítése.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Keret, kezdőcsapat

#11311 Hozzászólás Szerző: misakd »

gergő17 írta:Ivanovic eltiltása miatt nem Ferreira,hanem Bruma kap szerepet a védelem közepén...meghúzta a váratlant Ancellotti,aminek felettébb örülök. :D
Szerintem ez abszolult nem váratlan látva mit művelt a portugál a sunderland ellen, csak ezt húzhatta Carlo

Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Keret, kezdőcsapat

#11312 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

Ivanovic eltiltása miatt nem Ferreira,hanem Bruma kap szerepet a védelem közepén...meghúzta a váratlant Ancellotti,aminek felettébb örülök. :D

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Keret, kezdőcsapat

#11313 Hozzászólás Szerző: Gábor »

marknagy írta:
Blueflag írta: Macheda sorsdöntő gólokat rúgott és baromi ügyes! Persze lehet, hogy pont olyan MU meccseket fogtam ki, amiken brillírozott. Ez benne van a pakliban, de azt tudom, hogy szemrebbenés nélkül lecserélném Kaloura.

Obertannal kapcsolatban tévedtem, elismerem. Őt egy BL-meccsen láttam, nagyon jól tolta.

Kaloura visszatérve: nálam az nem elég, ha öt ziccerből egyet berúg. Évente van három olyan meccs, ahol azt mondom, hogy most ügyes voltál koma, bravó... és van vagy tizenöt olyan, amikor Abramovics helyében azonnal kettétépném a szerződését. Egyszerűen nem Chelsea szintű, de talán nem is PL-szintű. Egy holland élcsapatban biztos ontaná a gólokat... tudtommal onnan jött.
Ezt elismerem, de sajnos amíg nem veszünk senkit vagy amíg nem fejlődnek fel eléggé a tehetségek, addig Kalou szintű cseréink lesznek sajna :(.
Az a gond,hogy sokszor még a kezdőbe is bekerül. Engem inkább az dühít,hogy Anelka sem üti meg a csapat mércéét. Most mondhatjuk, hogy rugdalja a gólokat,de a legtöbbet 1v1-be csinálta meg. Nem azt mondom, hogy szar. Nehogy megint mennyen a veszekedés. Kalout az imént leírtak miatt elküldeném. Ha igazolnánk egy csatárt, azt garantáltan beraknám Anelka helyére. Kalou repülhetne is vissza hollandiába, Aneka meg pályáralépne a 80. percben... :)
Béke!
Farewell Didier!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Keret, kezdőcsapat

#11314 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Blueflag írta: Macheda sorsdöntő gólokat rúgott és baromi ügyes! Persze lehet, hogy pont olyan MU meccseket fogtam ki, amiken brillírozott. Ez benne van a pakliban, de azt tudom, hogy szemrebbenés nélkül lecserélném Kaloura.

Obertannal kapcsolatban tévedtem, elismerem. Őt egy BL-meccsen láttam, nagyon jól tolta.

Kaloura visszatérve: nálam az nem elég, ha öt ziccerből egyet berúg. Évente van három olyan meccs, ahol azt mondom, hogy most ügyes voltál koma, bravó... és van vagy tizenöt olyan, amikor Abramovics helyében azonnal kettétépném a szerződését. Egyszerűen nem Chelsea szintű, de talán nem is PL-szintű. Egy holland élcsapatban biztos ontaná a gólokat... tudtommal onnan jött.
Ezt elismerem, de sajnos amíg nem veszünk senkit vagy amíg nem fejlődnek fel eléggé a tehetségek, addig Kalou szintű cseréink lesznek sajna :(.
We are the famous, the famous Chelsea!

Ezt a hozzászólást korozs_p küldte, aki jelenleg a tiltólistádon van.
Hozzászólás megjelenítése.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#11316 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

gerawba írta:
Blueflag írta:
marknagy írta:Azért Kalou Obertanhoz és Machedahoz képest világklasszis sztem Kalou=Bojan
Gratulálok... kiválasztottad a két legnagyobb (csatár)tehetséget, aki az elmúlt években kiderült a MU akadémiájáról! (és mindkettő földbe döngöli Kalout már most!)

Salomon még hozzám képest se világklasszis, nemhogy hozzájuk képest. A Bojanos hasonlat is roppant gyenge volt! :D És akkor ki is elemeztelek.
Obertan sok helyről került ki, de a MU akadémiájáról biztos nem...

Szerintem Kalou sajnos egy 0, de jelenleg Obertennál és Machedánál is sokkal jobb (nem véletlen, hogy Machedat a MU kölcsön akarja adni valamelyik olasz csapathoz)
Nem is értem miről beszélsz, mindketten szereztek 1-1 gólt (az összes kupát nézve), ehhez képest Kalou egy gólzsák.
Macheda sorsdöntő gólokat rúgott és baromi ügyes! Persze lehet, hogy pont olyan MU meccseket fogtam ki, amiken brillírozott. Ez benne van a pakliban, de azt tudom, hogy szemrebbenés nélkül lecserélném Kaloura.

Obertannal kapcsolatban tévedtem, elismerem. Őt egy BL-meccsen láttam, nagyon jól tolta.

Kaloura visszatérve: nálam az nem elég, ha öt ziccerből egyet berúg. Évente van három olyan meccs, ahol azt mondom, hogy most ügyes voltál koma, bravó... és van vagy tizenöt olyan, amikor Abramovics helyében azonnal kettétépném a szerződését. Egyszerűen nem Chelsea szintű, de talán nem is PL-szintű. Egy holland élcsapatban biztos ontaná a gólokat... tudtommal onnan jött.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Keret, kezdőcsapat

#11317 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Blueflag írta:
marknagy írta:Azért Kalou Obertanhoz és Machedahoz képest világklasszis sztem Kalou=Bojan
Gratulálok... kiválasztottad a két legnagyobb (csatár)tehetséget, aki az elmúlt években kiderült a MU akadémiájáról! (és mindkettő földbe döngöli Kalout már most!)

Salomon még hozzám képest se világklasszis, nemhogy hozzájuk képest. A Bojanos hasonlat is roppant gyenge volt! :D És akkor ki is elemeztelek.

Nézd meg előbb hány gólt szerzett Kalou és Macheda meg Obertan. Kalou nem egy klasszis, de cserének nagyon jó.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
JohnObi
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2010. augusztus 22., vasárnap 15:58
Kedvenc játékos: Mikel Alex
Kedvenc exjátékos: Stoch

Re: Keret, kezdőcsapat

#11318 Hozzászólás Szerző: JohnObi »

Na Ramires bizonyított :) :D :wink:

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Keret, kezdőcsapat

#11319 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Kezdő nem is lenne olyan rossz, mondjuk Ramires....
Padra nem mondok semmit, mert ez már vicc...
2012. 05. 19.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Keret, kezdőcsapat

#11320 Hozzászólás Szerző: misakd »

Kezdő nagyon jó csak hát a padon legnagyobb név kalou :(

Válasz küldése