Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#29301 Hozzászólás Szerző: laczze »

legalább jobban játszottunk és ha azt nézzünk hogy kik ellen X eltünk eddig és kiktől kaptunk ki és tavaly mit játszottunk sőt évek óta mit játszottunk a Tottenham ellen ez jó eredmény! és Végre Drogba betalált és talán önbizalma nőhet az máskérdés a végén a tizinél ha melletem lett volna egy tockossal megajándékoztam volna de nembaj!
Drogba,Lampard,Terry <3

D-vid
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 18:27
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Osgood

Re: Premier League

#29302 Hozzászólás Szerző: D-vid »

Nem látom értelmét, hogy hosszasan kifejtsem a véleményem a mai meccsről.
Majdnem mindegy, hogy 1 pont vagy 1 sem. Ez az idény már kútba esett szerintem.
Biztosan sokan nem értenek velem eggyet, talán néhányan igen, de ezzel a lassú, kiszámítható, ötlettelen játékkal nem jut a csapat előre. A 70%-os labdabirtoklást sem tudták kihasználni.
Véleményem szerint Kalou ismét leszerepelt Anelkával eggyütt. Kalou egy vicc. Még Sturridge is jobb nála.
Szerintem egy jobb oldali hátvédre, egy gyors középpályásra és egy csatárra lenne szüksége a csapatnak.

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Premier League

#29303 Hozzászólás Szerző: Mendez »

Ha nem nyerünk PL tök mind1 hanyadikak leszünk a BL ben úgy is indulni fogunk 5. biztos nem leszünk ekkor baj talán nincs annyira minimálisak a pont különbségek hogy piti kis nyüanszok dönthetnek akár 2 helynyi állásról a tabellán

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7026
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#29304 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

edeskeves írta:Aki elégedett az 1-1el nézzen rá a tabellára..
én arsenalnak fogok szurkolni a derbin. nekünk man. utd. megkell majd vernünk és az arsenalt is :roll: . egy pontra leszünk az arsenaltól és őkis fognak még bukni. man. utd. elmaradt meccsén meg bármi megtörténhet :wink:

Ezt a hozzászólást fgbor7 küldte, aki jelenleg a tiltólistádon van.
Hozzászólás megjelenítése.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#29306 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Elképesztő....pedig olyan közel volt a győzelem......pfaaa..Drogba is most hagyja ki..hm...de legalább nem kaptunk ki..és valamivel a játék is jobb

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Premier League

#29307 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Blueflag írta:
szekelyla írta:
kecske01 írta:még mindig sokk alatt vagyok h kihagyta.. :shock: de nem baj me a döntetlen is nagyon jó a mostani tottenham és a jelenlegi chelseahez képest :P .
Mire jó ez a döntetlen, arra, hogy a MU 2 meccsel kevesebbet játszva vezessen előttünk 1 ponttal, vagy arra, hogy az előttünk levő másik két csapat is pontelőnyben legyen velünk szemben? Ez a döntetlen, csak azért jó mert így legalább még nem ért utol minket a Tottenham.
Hajrá 4. hely...
A MU-val ugyanannyi pontunk van... és holnap simán kikaphatnak az Arsenal-tól! Mondjuk attól én sem félek, hogy a Blackpoolt megverik majd. Nagy jelentősége lesz a Chelsea-MU -nak jövőhéten.
Jó igaz, ugyanannyi pontunk van mint a MU-nak, és két meccsel kevesebbet játszott, ha holnap bármelyik csapat győz nekünk az rossz eredmény. Egyébként veszek mindjárt egy pezsgőt mert ahogy elnézem már annak is örülnünk kell, ha döntetlent játszunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szekelyla 2010. december 12., vasárnap 20:16-kor.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#29308 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

szekelyla írta:
kecske01 írta:még mindig sokk alatt vagyok h kihagyta.. :shock: de nem baj me a döntetlen is nagyon jó a mostani tottenham és a jelenlegi chelseahez képest :P .
Mire jó ez a döntetlen, arra, hogy a MU 2 meccsel kevesebbet játszva vezessen előttünk 1 ponttal, vagy arra, hogy az előttünk levő másik két csapat is pontelőnyben legyen velünk szemben? Ez a döntetlen, csak azért jó mert így legalább még nem ért utol minket a Tottenham.
Hajrá 4. hely...
A MU-val ugyanannyi pontunk van... és holnap simán kikaphatnak az Arsenal-tól! Mondjuk attól én sem félek, hogy a Blackpoolt megverik majd. Nagy jelentősége lesz a Chelsea-MU -nak jövőhéten.

Másrészt a Tottenham otthonában még a bajnoki formánkban sem szoktunk vitézkedni. Te mit vártál, kiütéses győzelmet? Ha Drogba nem hagyja ki a végén a büntetőt, most senki nem elégedetlenkedne. Jól játszottunk, uraltuk a meccs nagyrészét, és bár elszalajsztottunk egy győzelmi esélyt, mostmár látok egy kis fénycsóvát az alagút végén.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#29309 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Végre egy jó meccsen vagyunk túl, ma jók voltunk és kár, hogy nem jött össze a győzelem. Anelka és Ferreira a mai nap csalódásai. Kalou eleinte nagyon aktív volt, aztán kissé beleszürkült. A MOTM az nálam Ramires, végre volt egy jó meccse, amikor mindenhol jó volt és segítette a támadásokat és a védekezést is, kiharcolt egy büntetőt. A döntetlennel elégedett lennék ha a végén nincs ez a büntető, de így kissé csalódott vagyok. A mai nap másik fénypontja, hogy Ancelotti végre edzőhöz méltóan viselkedett, normális cserék, meglepő húzások (Drogba padoztatása, majd frissen becserélése, ami meg is hozta az eredményét).
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Premier League

#29310 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

kecske01 írta:még mindig sokk alatt vagyok h kihagyta.. :shock: de nem baj me a döntetlen is nagyon jó a mostani tottenham és a jelenlegi chelseahez képest :P .
Mire jó ez a döntetlen, arra, hogy a MU 2 meccsel kevesebbet játszva vezessen előttünk 1 ponttal, vagy arra, hogy az előttünk levő másik két csapat is pontelőnyben legyen velünk szemben? Ez a döntetlen, csak azért jó mert így legalább még nem ért utol minket a Tottenham.
Hajrá 4. hely...

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Premier League

#29311 Hozzászólás Szerző: Mendez »

Hát ez tényleg bosszantó de javult a mutatott játék minősége még ha ez nem is csúcsforma az eddigiekhez képest uraltuk végig ,mi irányítottunk ezt jó volt végre látni

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#29312 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Aki elégedett az 1-1el nézzen rá a tabellára..

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#29313 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Hát ez borzalmasan kár... micsoda győzelem lett volna! Szerintem Lampardnak kellett volna rúgnia... az, hogy sokat hagyott ki, egy 11-es rúgásnál semmit nem számít, de persze nem ezen múlt. Drogba is értékesített már büntetőt.

Ettől függetlenül Drogba volt az, akitől esélyünk nyílhatott a győzelemre... egyenlített, minden támadásban ott volt, védekezni is hátra járt. A passzt is ő adta Ramiresnek a 11-es előtt... de a 11-est nem tudta értékesíteni. Viszont visszatért Lampard, még ha nem is csinált semmit, de jó volt újra kékben látni egy futballpályán!

Ilyen felfogás kell majd a MU ellen is jövőhéten, és egy elejétől kezdve pályán lévő Drogba-Lampard duó.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#29314 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Azt hittem szívinfarktust kapok amikor kihagyta Drogba a büntetőt...
Ramires nagyon jól játszott ma szerintem
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pilgrim 2010. december 12., vasárnap 20:02-kor.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7026
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#29315 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

még mindig sokk alatt vagyok h kihagyta.. :shock: de nem baj me a döntetlen is nagyon jó a mostani tottenham és a jelenlegi chelseahez képest :P .

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Premier League

#29316 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Spring írta:De megérdemeltük volna pedig... Drogba-Drogba...
Nincs volna és ez az eredmény felér egy vereséggel, mind morális szempontból, mind egyáltalán.
Azt meg, hogy Drogba rúgta az (no comment)...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#29317 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Baszki.........
Itt volt a lehetőség, hogy visszanyerjük az önbizalmunkat.
Nyilván azért nem Lamps rúgta, mert rohadt sokat hagyott ki (nem is biztos, hogy rossz döntés), de Drogba nagyon gyatrán rúgta. :roll: Viszont az ő beállásával lettünk veszélyesek, ő vitt lendületet a támadásainkba..

1-1-et meccs előtt (és közben is) aláírom, de ekkora sanszot a 3 pontra. :? Ramires meg kiharcolt egy tizit, remélem ez tetszett mindenkinek...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#29318 Hozzászólás Szerző: Spring »

De megérdemeltük volna pedig... Drogba-Drogba...
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#29319 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

A Tottenhamnek is jó az 1-1, ahogy látom.

Dakos92
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2010. november 20., szombat 18:34
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Premier League

#29320 Hozzászólás Szerző: Dakos92 »

A Tottenham othonában én az 1:1el kiegyezek de azért jó lenne ha nyernénk h ne maradjunk le nagyon az élmezőnytől.

Válasz küldése