U21, U18 (utánpótlás)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás, tartalékok

#1501 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Támogatom a nagy sztárok szerződtetését. De én bízom benne, Joshban és Van Aanholtban. Most félrészegen azt kell, hogy írjam, hogy csak miatta néztem az u19 eb-t, és igen nagy játékos lesz a srác. Meg lesz (van) a jövőnk egyik alapembere.
Örülök, hogy nem ment el a Münchenbe stb, hanem hosszabbított. Szerintem nem véletlenül, a hozzá fűzött ígéret(eket) meg akarja valósítani...
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Utánpótlás, tartalékok

#1502 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Spring írta:
kdako írta:Kakuta közel áll hozzá, hogy meghosszabbítsa a szerződését: http://www.thisislondon.co.uk/standard- ... -future.do" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 91,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Jaja, 2015-ig hosszabbította meg a szerződését! Remélem az idei évben bejön minden számítása, kár lenne őt elveszíteni.
Most már tényleg ideje lenne bizonyítani is. Pedig érdemes lenne minden percet kihasználni amit a pályát tölt, mert ezzel is csak a saját karrierjét építi.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Utánpótlás, tartalékok

#1503 Hozzászólás Szerző: Spring »

kdako írta:Kakuta közel áll hozzá, hogy meghosszabbítsa a szerződését: http://www.thisislondon.co.uk/standard- ... -future.do" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 91,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Jaja, 2015-ig hosszabbította meg a szerződését! Remélem az idei évben bejön minden számítása, kár lenne őt elveszíteni.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utánpótlás, tartalékok

#1504 Hozzászólás Szerző: kdako »

Kakuta közel áll hozzá, hogy meghosszabbítsa a szerződését: http://www.thisislondon.co.uk/standard- ... -future.do" onclick="window.open(this.href);return false;
GO BLUES!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Utánpótlás, tartalékok

#1505 Hozzászólás Szerző: Szabi »

http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 31,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

A Plymouth ismét kölcsönvette Conor Clifford-ot. "Szolgálata" január 22-én jár le.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Utánpótlás, tartalékok

#1506 Hozzászólás Szerző: Szabi »

tiszi írta: De hogy témánál maradjunk: Valaki leírná nekem hogy eddig Jack Cork hogy teljesített ebben a fél évben? Mert ő az akit még nem temetnék! Tavaly elég jól játszott a Burnley-ben a PL-ben! És az "sok" u-s válogatott behívó se véletlen! (u16-17-18-19-20-21)
-A Championship-ben 17 meccse van (13-szor kezdő volt és 1-szer cserélték le), 2 gólt szerzett ( Burnley - Doncaster 1-1, Burnley - Derby 2-1).

-3-szor játszott a kezdőként a Ligakupában (Aston Villa ellen estek ki a 4. körben), egyszer lecserélték.

-És kapott összesen tíz percet az angol U21-es válogatottban a 2 románok elleni meccsen.

:arrow: Tehát elmondható róla, hogy klubjában továbbra is számolnak vele.

Egyébként szerintem jók Gábor cikkjei. Tartalmasak és hasznos dolgok vannak benne. In my opinion...
6+8+5+4+1+1+2+1

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás, tartalékok

#1507 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Azért szerintem ilyen cikkeket amit Gábor is írt simán mehetnének a hivatalos oldalra! Jó persze kicsit át kéne írni de szerintem akik csak a hivatalos oldalt olvassák azok is kíváncsiak hogy a kölcsön játékosaink vagy a nagy ígéreteink hogy teljesítenek! Azt megértem ha egy ilyen nem kerül ki a főoldalra: http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/arch ... e_Man_Utd/" onclick="window.open(this.href);return false; de amit Gábor írt, kis átszerkesztés után a chelseafc.hu-ra is ki lehetne tenni!

De hogy témánál maradjunk: Valaki leírná nekem hogy eddig Jack Cork hogy teljesített ebben a fél évben? Mert ő az akit még nem temetnék! Tavaly elég jól játszott a Burnley-ben a PL-ben! És az "sok" u-s válogatott behívó se véletlen! (u16-17-18-19-20-21)

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás, tartalékok

#1508 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

termeszetesen igazad van, de ott a kulonbseg: oldal vs. blog
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

Avatar
S_Kalou
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2009. május 3., vasárnap 0:50
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Belletti
Tartózkodási hely: Szentgáloskér

Re: Utánpótlás, tartalékok

#1509 Hozzászólás Szerző: S_Kalou »

chelseaforce írta:szerintem nem, a blog ugy jo, ahogy van, bele lehet vinni nyomdafesteket nem turo bejegyzeseket is, kiemeleseket, athuzasokat, mereszebb cikkeket ... lenyegeben ez kulonbozteti meg az oldaltol .... neha en is vagyom ilyen utan, de aztan gondolkodom, h ez megis hivatalos oldal, aztan inkabb benntartom :D
attól hogy a fanatics pl. nem hivatalos oldal, nem írnak trágárságot, vagy kiemeléssel és áthúzással telenyomott szöveget, és szerintem erre a blogra ugyanúgy nem való ez
bár lehet hogy csak én reagálom túl, de ez az análkás dolog kicsit sok volt nekem

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás, tartalékok

#1510 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

szerintem nem, a blog ugy jo, ahogy van, bele lehet vinni nyomdafesteket nem turo bejegyzeseket is, kiemeleseket, athuzasokat, mereszebb cikkeket ... lenyegeben ez kulonbozteti meg az oldaltol .... neha en is vagyom ilyen utan, de aztan gondolkodom, h ez megis hivatalos oldal, aztan inkabb benntartom :D
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás, tartalékok

#1511 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én szeretem, sőt, szorgalmaztam a kiemeléseket, mert különben nagyon monotonnak hathat a szöveg szerintem. :) Ezek szerint az én ízlésem gáz? :D

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utánpótlás, tartalékok

#1512 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ebből is látszik, hogy mindenkinek más az ízlése. Ez egy blog, nem egy hírportál. az egyiken tömörnek és tárgyilagosnak kell lenni, a másikon lehet színesen, választékosan, humorosan írni. Szeretnénk, hogy a bejegyzésekben mindkettő meglegyen.
GO BLUES!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Utánpótlás, tartalékok

#1513 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Igazabol nekem Gabor cikkje sokkal jobban tetszik, mint a ZenZo fele cikkek. ZenZo nagyon valasztekosan tud fogalmazni, a szokincstara se semmi, de szerintem neha tulzasba is viszi. Kicsit olyan "ki tudja cifrabban megfogalmazni" versenynek hat.
Pl. egy mondat: Drogba a vilag legjobb csatara.
Ezt Gabor igy fogalmazna meg: Drogba a vilag legjobb csatara.
Zenzo pedig kb igy: Evidens, hogy Didier Drogba az univerzum legidealisabb es legsikerorientaltabb center-striker-e. Vagy valami ilyesmi :P

Meg hat habar dijazom az igenyes humort, engem meg nem sikerult megnevettetnie egy cikknek sem a Lion Rampant-en. Inkabb a tartalom erdekel, a tobbi korites. Ha korrekt a megfogalmazas, minden sallang nelkul, letisztultan (szerintem igy is lehet sajatos hangnemben irni), es nincsenek helyesirasi hibak, akkor en tok elegedett vagyok.
Engem az etteremben sem erdekel, hogy hogyan diszitik korul a rantottsajtomat. Egyedul az erdekel, hogy finom-e.

Ami zavart a cikkben engem is, az a kiemelesek. Kiemelgetni egy torikonyvbol szokas, hogy konnyebb legyen vazlatot irni, vagy hogy ne kelljen 2x atfutni az egeszet A-Zig, de egy ilyen cikkben hadd dontse el mindenki maga, hogy neki mi a fontos a tartalombol. :)

Szerintem ugyes vagy Gabor, igy tovabb!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás, tartalékok

#1514 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem egy blogban épp az egyéni szájíz, ami jó. Ez egy kimondott cél volt induláskor, hogy ne száraz híreket írjunk, hanem saját gondolatokat, saját stílusban. :) Ebben persze benne van az is, hogy valakinek nem fog tetszeni. Viszont Gábort meg kell védenem: igen, látszik rajta, hogy új neki ez (mármint a cikkírás - nekem is egyébként), de én úgy látom, hogy az eleje óta (ami nem volt ám régen) sokat fejlődött és igenis jó irányba. Azt aláírom, hogy van még hova fejlődnie, és nem is baj, hogy leírtad, amit leírtál. Gábornak csak annyi a dolga, hogy átgondolja, hogy mi az, amit jogosnak tart, mi az amit nem. De én nem érzem, hogy komolyabb problémák lennének az írásaival, szóltam volna már neki. :D

Avatar
S_Kalou
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2009. május 3., vasárnap 0:50
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Belletti
Tartózkodási hely: Szentgáloskér

Re: Utánpótlás, tartalékok

#1515 Hozzászólás Szerző: S_Kalou »

Gábor írta:http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/arch ... ottak_meg/
Vérfrissítés 1.rész - Futottak még
az alapötlet és a cikk szerkezete tetszik, de úgy gondolom hogy az írásaid alapján erősen kilógsz negatív irányban a többi szerző közül.. lehet hogy nem érdekel a véleményem, de szerintem negatív kritikát is lehet megfogalmazni
ez a rengeteg kövérítés, áthúzás stb kicsit olyan nekem mintha valami szájbarágós mesekönyvet olvasnék, a poénok erőltetettek, gyengék, és mintha nem lennél vele tisztában hogy ez sokkal komolyabb oldal annál mint amit a te írásod alapján gondolna az olvasó.. ez tett be nálam:A 89. percben váltotta Análkát. mintha a 15 éves haverjaidnak írnál, pedig nem
szóval szerintem változtatnod kellene, oké hogy magadat próbálod adni, de néha nem hogy nem lehet, hanem nem is szabad.. ez blog pedig nem arra való szerintem, akkor írd le egy blogban hogy milyen volt a napod, a vécében játszottatok análkát, stb., lehet hogy nem is írnál rosszul
ez csak egy vélemény, és nem személyeskedésnek szánom, csak úgy kikívánkozott

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Utánpótlás, tartalékok

#1516 Hozzászólás Szerző: Gábor »

http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/arch ... ottak_meg/
Vérfrissítés 1.rész - Futottak még
Farewell Didier!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Utánpótlás, tartalékok

#1517 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kiskacsa08 írta:http://thechels.net/2010/12/under-18s-c ... wich-city/
5-1-es győzelem a Norwich ellen. B. Clifford mesterhármas.
Szép teljesítmény...
Főleg Billy Clifford játéka, mert ő alapjában véve inkább jobbhátvéd (de gyakran játszik jobbszélsőt is, pl. most) és mesterhármast ért el, úgy látszik, hogy a marseille-i kirándulás némileg földobta. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Utánpótlás, tartalékok

#1518 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

http://thechels.net/2010/12/under-18s-c ... wich-city/" onclick="window.open(this.href);return false;
5-1-es győzelem a Norwich ellen. B. Clifford mesterhármas.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Utánpótlás, tartalékok

#1519 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Van benne valami......meg is látszik azokon a játékosokon akik onnan jönnek....remélem lesznek a chelsea fiataljai között kiemelkedő egyéniségek....a jo az hogy Carlo mostanság ad nekik lehetőséget.

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Utánpótlás, tartalékok

#1520 Hozzászólás Szerző: Gábor »

vigh92 írta:Nagy győzelem....Viszont nem minden nap vasárnap....Elismerem..vannak tehetséges fiataljaink, de valahogy nem olyan kreativak, technikásak mint pl ...a barcának van....nem tudom mi az oka...
ti hogy gondoljátok?
Figy! Egyszerű!
Az angol liga kőkemény. nem férnek be a 40 kilós csipszarok,mert megeszik őket. Itt hiába vagy cselgép, ha jön pl egy Alex és a labdával együtt lő fel a stadion felső sarkába.
Azért vannak ott "nagyobb" tehetségek, vagy azért tekintjük őket annak,mert rengeteg játéklehetőséghez jutnak és cseleznek...
Ennyi kb... Erőfölény! :wink:
Farewell Didier!

Válasz küldése