Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#29861 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Galóca írta: Nem statisztika szerint gyors, hanem mérések szerint, lemérték azt, hogy melyik játékosnak a legnagyobb a végsebessége(!) és ezen a listán végzett a 10 legjobb között. De nem teljesen mindegy? Tegnap úgyis kibújt a szög a zsákból, -engem vádoltál elfogultsággal- miközben te beismerted, hogy nem érdekel mennyi gólt lő, mennyi gólpasszt ad, vagy egyébként mit csinál a pályán... ez is elfogultság ember.
Nekem is van olyan játékosom akit utálok (csak az nem a Chelsea játékosa), akik akár mit csinálnak leszarom CR és Ibra.
Tegyél meg annyit, hogy ismerd be, hogy bármit fog is csinálni akkor is kevés lesz egyszerűen azért, mert utálod.

Vegsebesseg? Milyen egy hulye meres ez :) Ez azt sem zarja ki, hogy Anelka min. pl. 200 meter utan tudja elerni a vegsebesseget :) Vagy ezt is 100 meteren merik? Sokkal inkabb szamit a ROBBENekonysag, illetve robbanekonysag, gyorsulas... :) (hozzateszem Anelka ebben jo, eleg jol gyorsul)

Egyebkent ugy csinalsz, mintha Paco lenne a vilagon az egyeduli, aki nem elegedett Anelkaval :) Rendesen megoszlik rola a velemeny, meg itt a forumon is. Sott, szerintem tobben vannak akik szivesen megvalnanak tole. Persze az ketsegtelen, hogy haszna van, meglovoldozi a goljait, ha eppen nem tunik el az onbizalma valahova, es honapokig nem talal be.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#29862 Hozzászólás Szerző: Galóca »

paco83 írta: Nah akkor most már békesség és harmónia van? :D
ja, szeretem lezárni a vitákat, ha lehet :D

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#29863 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Galóca írta:
Galóca írta:annyi érdekelne mit kellene tennie, ahhoz, hogy jól játsszon szerinted, csak azért kérdem, mert már kiderült, hogy neked az kevés, ha gólt lő és gólpasszokat ad, ami nekem elég.
paco83 írta:Ne vezesse bele a védőkbe a labdát folyamatosan, ne kolbászoljon a kezdőkörben mert semmi keresnivalója nincs ott, amikor középcsatárt játszik, akkor a 16-os környékén legyen, ne akadályozza a támadásunkat.
Nagyjából ennyi. :)
Az első tényleg iszonyatosan idegesítő tud lenni.
A "ne kolbászoljon és a 16-osnál legyen" - CA valamiért ezt szereti ha kolbászol (megjegyzem én sem értem, bár csatárként én is sokszor visszajöttem, mert gyenge volt a csapat ami a Chelsearől azért nem elmondható) és tegnap is kivette a részét a védekezésből.
Sokszor elakad rajta a támadás ez is igaz.
Viszont, mindig megjátszható, váltogatja a helyeit, visszajön védekezni és a ziccerbe tud kerülni, annyira szarul cselez, hogy a védők sokszor összezavarodnak(!) :D , sok gólt lő(főleg idén és tavalyelőtt). Nekem ez így elfogadható, neked nem ez van... :D
Az, hogy alkalmanként visszajön az nem probléma, Drogba is szokott védekezni, inkább a mennyiségen van a hangsúly. Mert amikor nálunk van a labda akkor nem tudom megérteni mit keres a kezdőkörnél.
Nah akkor most már békesség és harmónia van? :D

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#29864 Hozzászólás Szerző: Galóca »

galóca írta:annyi érdekelne mit kellene tennie, ahhoz, hogy jól játsszon szerinted, csak azért kérdem, mert már kiderült, hogy neked az kevés, ha gólt lő és gólpasszokat ad, ami nekem elég.
paco83 írta:Ne vezesse bele a védőkbe a labdát folyamatosan, ne kolbászoljon a kezdőkörben mert semmi keresnivalója nincs ott, amikor középcsatárt játszik, akkor a 16-os környékén legyen, ne akadályozza a támadásunkat.
Nagyjából ennyi. :)
Az első tényleg iszonyatosan idegesítő tud lenni.
A "ne kolbászoljon és a 16-osnál legyen" - CA valamiért ezt szereti ha kolbászol (megjegyzem én sem értem, bár csatárként én is sokszor visszajöttem, mert gyenge volt a csapat ami a Chelsearől azért nem elmondható) és tegnap is kivette a részét a védekezésből.
Sokszor elakad rajta a támadás ez is igaz.
Viszont, mindig megjátszható, váltogatja a helyeit, visszajön védekezni és a ziccerbe tud kerülni, annyira szarul cselez, hogy a védők sokszor összezavarodnak(!) :D , sok gólt lő(főleg idén és tavalyelőtt). Nekem ez így elfogadható, neked nem ez van... :D

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#29865 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Galóca írta:
paco83 írta:
Galóca írta:Szóval nem utálod, és ha "jól játszana", akkor nem akarnád elküldeni a Chelsea-ből.
Pontosan. El tudom ismerni ha jól játszik, mert volt már rá példa, csak sajnos általában teng leng a pályán.
OK. Most már csak annyi érdekelne mit kellene tennie, ahhoz, hogy jól játsszon szerinted, csak azért kérdem, mert már kiderült, hogy neked az kevés, ha gólt lő és gólpasszokat ad, ami nekem elég.
Ne vezesse bele a védőkbe a labdát folyamatosan, ne kolbászoljon a kezdőkörben mert semmi keresnivalója nincs ott, amikor középcsatárt játszik, akkor a 16-os környékén legyen, ne akadályozza a támadásunkat.
Nagyjából ennyi. :)

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#29866 Hozzászólás Szerző: Galóca »

paco83 írta:
Galóca írta:
paco83 írta: Pont azzal van a bajom amit a pályán csinál.
Még egyszer elmondom, hátha megérted. Pár meccsel ezelőtt megdicsértem, hogy jól játszott.
Szóval nem utálod, és ha "jól játszana", akkor nem akarnád elküldeni a Chelsea-ből.
Pontosan. El tudom ismerni ha jól játszik, mert volt már rá példa, csak sajnos általában teng leng a pályán.
OK. Most már csak annyi érdekelne mit kellene tennie, ahhoz, hogy jól játsszon szerinted, csak azért kérdem, mert már kiderült, hogy neked az kevés, ha gólt lő és gólpasszokat ad, ami nekem elég.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#29867 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Galóca írta:
paco83 írta: Pont azzal van a bajom amit a pályán csinál.
Még egyszer elmondom, hátha megérted. Pár meccsel ezelőtt megdicsértem, hogy jól játszott.
Szóval nem utálod, és ha "jól játszana", akkor nem akarnád elküldeni a Chelsea-ből.
Pontosan. El tudom ismerni ha jól játszik, mert volt már rá példa, csak sajnos általában teng leng a pályán.

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#29868 Hozzászólás Szerző: Galóca »

paco83 írta: Pont azzal van a bajom amit a pályán csinál.
Még egyszer elmondom, hátha megérted. Pár meccsel ezelőtt megdicsértem, hogy jól játszott.
Szóval nem utálod, és ha "jól játszana", akkor nem akarnád elküldeni a Chelsea-ből.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#29869 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Galóca írta:
paco83 írta:
emsanya írta:Jó de Drogba szépen fut, meg vicsorít, néhány embernek ez számít :D . Anelka mozgása túl flegma, az nem szimpi.
Azt hiszem a 20. perc környékén (nem emlékszem pontosan) megkapta a labdát a gólzsák és egy az egyben belevezette a védőbe, holott az oldalvonal mellett simán el tudott volna menni, mivel szerintetek meg valami statisztika szerint utcalány gyors.
De gondolom ezt mind azért csinálta, hogy nagyobb meglepetés legyen a gólja.
Nem statisztika szerint gyors, hanem mérések szerint, lemérték azt, hogy melyik játékosnak a legnagyobb a végsebessége(!) és ezen a listán végzett a 10 legjobb között. De nem teljesen mindegy? Tegnap úgyis kibújt a szög a zsákból, -engem vádoltál elfogultsággal- miközben te beismerted, hogy nem érdekel mennyi gólt lő, mennyi gólpasszt ad, vagy egyébként mit csinál a pályán... ez is elfogultság ember.
Nekem is van olyan játékosom akit utálok (csak az nem a Chelsea játékosa), akik akár mit csinálnak leszarom CR és Ibra.
Tegyél meg annyit, hogy ismerd be, hogy bármit fog is csinálni akkor is kevés lesz egyszerűen azért, mert utálod.
Pont azzal van a bajom amit a pályán csinál.
Még egyszer elmondom, hátha megérted. Pár meccsel ezelőtt megdicsértem, hogy jól játszott.

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#29870 Hozzászólás Szerző: Galóca »

paco83 írta:
emsanya írta:
timoboll írta:Ma is szar volt Anelka mi? Nem értem,h nem lehet látni,hogy mennyire hasznos. Ráadásul 5. gólja volt 4 meccs alatt,én nagyon elégedett vagyok az idei teljesítményével,persze neki is vannak rosszabb meccsei,de kinek nem? Pl. Drogba már jópár meccs óta nem csinál sokat,1-2 villanást leszámítva..
Jó de Drogba szépen fut, meg vicsorít, néhány embernek ez számít :D . Anelka mozgása túl flegma, az nem szimpi.
Azt hiszem a 20. perc környékén (nem emlékszem pontosan) megkapta a labdát a gólzsák és egy az egyben belevezette a védőbe, holott az oldalvonal mellett simán el tudott volna menni, mivel szerintetek meg valami statisztika szerint utcalány gyors.
De gondolom ezt mind azért csinálta, hogy nagyobb meglepetés legyen a gólja.
Nem statisztika szerint gyors, hanem mérések szerint, lemérték azt, hogy melyik játékosnak a legnagyobb a végsebessége(!) és ezen a listán végzett a 10 legjobb között. De nem teljesen mindegy? Tegnap úgyis kibújt a szög a zsákból, -engem vádoltál elfogultsággal- miközben te beismerted, hogy nem érdekel mennyi gólt lő, mennyi gólpasszt ad, vagy egyébként mit csinál a pályán... ez is elfogultság ember.
Nekem is van olyan játékosom akit utálok (csak az nem a Chelsea játékosa), akik akár mit csinálnak leszarom CR és Ibra.
Tegyél meg annyit, hogy ismerd be, hogy bármit fog is csinálni akkor is kevés lesz egyszerűen azért, mert utálod.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#29871 Hozzászólás Szerző: paco83 »

emsanya írta:
timoboll írta:Ma is szar volt Anelka mi? Nem értem,h nem lehet látni,hogy mennyire hasznos. Ráadásul 5. gólja volt 4 meccs alatt,én nagyon elégedett vagyok az idei teljesítményével,persze neki is vannak rosszabb meccsei,de kinek nem? Pl. Drogba már jópár meccs óta nem csinál sokat,1-2 villanást leszámítva..
Jó de Drogba szépen fut, meg vicsorít, néhány embernek ez számít :D . Anelka mozgása túl flegma, az nem szimpi.
Azt hiszem a 20. perc környékén (nem emlékszem pontosan) megkapta a labdát a gólzsák és egy az egyben belevezette a védőbe, holott az oldalvonal mellett simán el tudott volna menni, mivel szerintetek meg valami statisztika szerint utcalány gyors.
De gondolom ezt mind azért csinálta, hogy nagyobb meglepetés legyen a gólja.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#29872 Hozzászólás Szerző: emsanya »

timoboll írta:Ma is szar volt Anelka mi? Nem értem,h nem lehet látni,hogy mennyire hasznos. Ráadásul 5. gólja volt 4 meccs alatt,én nagyon elégedett vagyok az idei teljesítményével,persze neki is vannak rosszabb meccsei,de kinek nem? Pl. Drogba már jópár meccs óta nem csinál sokat,1-2 villanást leszámítva..
Jó de Drogba szépen fut, meg vicsorít, néhány embernek ez számít :D . Anelka mozgása túl flegma, az nem szimpi.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#29873 Hozzászólás Szerző: Bubi »

timoboll írta:
Bubi írta:
Az elso felidot latva Paco szivrohamot kapott volna, Anelka olyan fos volt :)
A Masodik felidoben is 1 villanasa volt, az a gol. Ez jellemzi ot. Egesz meccsen egy nulla, de goltlo, vagy golpaszt ad.
Első félidőt akadozva láttam csak,de másodikban azért magabiztos volt,jól kezelte a labdákat,és mozgatta a többi játékost.Ezt a teljesítményt nem nevezném nullának, vagy relatív h mi a nulla kettőnknek:D
Masodikban ugyesebb volt, abban kiegyezhetunk :)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#29874 Hozzászólás Szerző: timoboll »

Bubi írta:
Az elso felidot latva Paco szivrohamot kapott volna, Anelka olyan fos volt :)
A Masodik felidoben is 1 villanasa volt, az a gol. Ez jellemzi ot. Egesz meccsen egy nulla, de goltlo, vagy golpaszt ad.
Első félidőt akadozva láttam csak,de másodikban azért magabiztos volt,jól kezelte a labdákat,és mozgatta a többi játékost.Ezt a teljesítményt nem nevezném nullának, vagy relatív h mi a nulla kettőnknek:D

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#29875 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Bubi írta:
paco83 írta:
timoboll írta:Ma is szar volt Anelka mi? Nem értem,h nem lehet látni,hogy mennyire hasznos. Ráadásul 5. gólja volt 4 meccs alatt,én nagyon elégedett vagyok az idei teljesítményével,persze neki is vannak rosszabb meccsei,de kinek nem? Pl. Drogba már jópár meccs óta nem csinál sokat,1-2 villanást leszámítva..
Nem tudom, mert csak keveset láttam a meccsből. Amit láttam azt meg inkább nem kommentelem mert úgyis felesleges. Szerintetek jó szerintem meg nem. Nyugodtan kövezzetek meg, tartsatok hülyének, de ez a véleményem. Sajnálom.
Az elso felidot latva Paco szivrohamot kapott volna, Anelka olyan fos volt :)
A Masodik felidoben is 1 villanasa volt, az a gol. Ez jellemzi ot. Egesz meccsen egy nulla, de goltlo, vagy golpaszt ad.
Az első félidőből láttam egy keveset, többek között ezért is nem szenvedtem az akadós stream nézésével. :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#29876 Hozzászólás Szerző: Bubi »

paco83 írta:
timoboll írta:Ma is szar volt Anelka mi? Nem értem,h nem lehet látni,hogy mennyire hasznos. Ráadásul 5. gólja volt 4 meccs alatt,én nagyon elégedett vagyok az idei teljesítményével,persze neki is vannak rosszabb meccsei,de kinek nem? Pl. Drogba már jópár meccs óta nem csinál sokat,1-2 villanást leszámítva..
Nem tudom, mert csak keveset láttam a meccsből. Amit láttam azt meg inkább nem kommentelem mert úgyis felesleges. Szerintetek jó szerintem meg nem. Nyugodtan kövezzetek meg, tartsatok hülyének, de ez a véleményem. Sajnálom.
Az elso felidot latva Paco szivrohamot kapott volna, Anelka olyan fos volt :)
A Masodik felidoben is 1 villanasa volt, az a gol. Ez jellemzi ot. Egesz meccsen egy nulla, de goltlo, vagy golpaszt ad.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#29877 Hozzászólás Szerző: paco83 »

timoboll írta:Ma is szar volt Anelka mi? Nem értem,h nem lehet látni,hogy mennyire hasznos. Ráadásul 5. gólja volt 4 meccs alatt,én nagyon elégedett vagyok az idei teljesítményével,persze neki is vannak rosszabb meccsei,de kinek nem? Pl. Drogba már jópár meccs óta nem csinál sokat,1-2 villanást leszámítva..
Nem tudom, mert csak keveset láttam a meccsből. Amit láttam azt meg inkább nem kommentelem mert úgyis felesleges. Szerintetek jó szerintem meg nem. Nyugodtan kövezzetek meg, tartsatok hülyének, de ez a véleményem. Sajnálom.

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#29878 Hozzászólás Szerző: timoboll »

Ma is szar volt Anelka mi? Nem értem,h nem lehet látni,hogy mennyire hasznos. Ráadásul 5. gólja volt 4 meccs alatt,én nagyon elégedett vagyok az idei teljesítményével,persze neki is vannak rosszabb meccsei,de kinek nem? Pl. Drogba már jópár meccs óta nem csinál sokat,1-2 villanást leszámítva..

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#29879 Hozzászólás Szerző: paco83 »

rafanadal írta:
paco83 írta:
Bubi írta:Paco:

http://soccernet.espn.go.com/players/st ... 62&cc=5739" onclick="window.open(this.href);return false;

Altalaban egyetertek veled, es Anelka elhuzhatna a rakba, de ezt erdemes megnezned.
Az egesz palyafutasat, ennyi golt nem lehet csak szerencsetlenkedni.
Ennek az embernek vagy akkora mazlija van, mint senkinek a foldon, vagy szandekosan hulyet csinal magabol a palyan, hogy meg veletlenul se szamitsanak a goljaira, aztan orvvul golokat lo :)
Mint te is tudod engem a gólok száma nem igazán érdekel. Örülök neki, hogy ilyen sok gólt lőtt de nagyon hidegen hagy. :)
Ja, nehogy gólt lőjjön egy csatár. Inkább passzolgasson s ne kolbászoljon a középpályán, mert aztán gólok nélkül tényleg sokat érünk vele. :D
Ki mondta, hogy ne lőjjön? Csupán engem ez nem hoz lázba mivel elvileg ez a dolga, ezért tartjuk. Viszont szinte kivétel nélkül csak szenved a pályán.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#29880 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

paco83 írta:
Bubi írta:Paco:

http://soccernet.espn.go.com/players/st ... 62&cc=5739" onclick="window.open(this.href);return false;

Altalaban egyetertek veled, es Anelka elhuzhatna a rakba, de ezt erdemes megnezned.
Az egesz palyafutasat, ennyi golt nem lehet csak szerencsetlenkedni.
Ennek az embernek vagy akkora mazlija van, mint senkinek a foldon, vagy szandekosan hulyet csinal magabol a palyan, hogy meg veletlenul se szamitsanak a goljaira, aztan orvvul golokat lo :)
Mint te is tudod engem a gólok száma nem igazán érdekel. Örülök neki, hogy ilyen sok gólt lőtt de nagyon hidegen hagy. :)
Ja, nehogy gólt lőjjön egy csatár. Inkább passzolgasson s ne kolbászoljon a középpályán, mert aztán gólok nélkül tényleg sokat érünk vele. :D
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése