Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#29881 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Bubi írta:Paco:

http://soccernet.espn.go.com/players/st ... 62&cc=5739" onclick="window.open(this.href);return false;

Altalaban egyetertek veled, es Anelka elhuzhatna a rakba, de ezt erdemes megnezned.
Az egesz palyafutasat, ennyi golt nem lehet csak szerencsetlenkedni.
Ennek az embernek vagy akkora mazlija van, mint senkinek a foldon, vagy szandekosan hulyet csinal magabol a palyan, hogy meg veletlenul se szamitsanak a goljaira, aztan orvvul golokat lo :)
Mint te is tudod engem a gólok száma nem igazán érdekel. Örülök neki, hogy ilyen sok gólt lőtt de nagyon hidegen hagy. :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#29882 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Paco:

http://soccernet.espn.go.com/players/st ... 62&cc=5739" onclick="window.open(this.href);return false;

Altalaban egyetertek veled, es Anelka elhuzhatna a rakba, de ezt erdemes megnezned.
Az egesz palyafutasat, ennyi golt nem lehet csak szerencsetlenkedni.
Ennek az embernek vagy akkora mazlija van, mint senkinek a foldon, vagy szandekosan hulyet csinal magabol a palyan, hogy meg veletlenul se szamitsanak a goljaira, aztan orvvul golokat lo :)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#29883 Hozzászólás Szerző: paco83 »

emsanya írta:
paco83 írta: Akkor menjen nyugodtan másik csapathoz.
Nah látod ez az. Pont ez a különbség, nektek az eredmény a fontos, nekem nem. Én meg pont a gólkirályi címet fosom le.
Torghelle-ről majd nyilatkozok ha látom legalább 4 meccsen játszani (ami esélytelen, mert nem érdekel), addig viszont nem tudok nyilatkozni róla.
Hát ha egy csatárnál lefosod a gólkirályi címet, innentől kezdve nem tudom milyen erényeket kéne megmutatnia egy támadónak :D , ez nem szépségverseny...

A másik csapatot meg arra értem, hogy pl. a pool-nál tök szimpatikus az Ngog gyerek, küzd, hajt, de nem tud 20 gólt összekalapálni, tehát biztos más csapat (mondjuk a pool) cserélne velünk.
Bocs, hogy nem hoz lázba, mint ahogy a BL-t is úgy leszarom ahogy van.
Nem kell cserélni, csak menjen. ;)
De mint már többször leírt(am)ák, nem vagyunk egyformák.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#29884 Hozzászólás Szerző: emsanya »

paco83 írta: Akkor menjen nyugodtan másik csapathoz.
Nah látod ez az. Pont ez a különbség, nektek az eredmény a fontos, nekem nem. Én meg pont a gólkirályi címet fosom le.
Torghelle-ről majd nyilatkozok ha látom legalább 4 meccsen játszani (ami esélytelen, mert nem érdekel), addig viszont nem tudok nyilatkozni róla.
Hát ha egy csatárnál lefosod a gólkirályi címet, innentől kezdve nem tudom milyen erényeket kéne megmutatnia egy támadónak :D , ez nem szépségverseny...

A másik csapatot meg arra értem, hogy pl. a pool-nál tök szimpatikus az Ngog gyerek, küzd, hajt, de nem tud 20 gólt összekalapálni, tehát biztos más csapat (mondjuk a pool) cserélne velünk.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#29885 Hozzászólás Szerző: paco83 »

emsanya írta:
paco83 írta: Nézd meg Kalou mennyi meccset játszott és azokon mennyi gólt lőtt és nézd meg anelkát. Persze, hogy nem tud felnőni mivel alig játszik.
anelkát azért nem bírják mert egy nyomorék akinek alkalmanként sikerül összeszerencsétlenkednie egy-két gólt.
Sokan szeretnének olyan embert a csapatukba, aki "összeszerencsétlenkedik" egy-két gólt :D .
Tavalyi gólarány oké, tavaly előtt meg gólkirály volt az ember.
Az elmúlt két szezon gólkirálya nálunk játszik, inenntől kezdve nálam egyáltalán nem érdekel a mozgása, gyorsasága, és hasonlók. Egy csatárt a következő dolgok minősítenek: lőtt gól, gólpassz, kiharcolt tizenegyes/kiállítás. Lefosom hol kolbászol...

De az egész abból indult ki, hogy lélektelennek látod Anelka játékát. Van egy bizonyos Torghelle Sándor nevű csatár, aki ha kell felszántja a pályát, hátulról mellbe rúg akárkit, a kapuba viszont nem igazán talál be. De az is igaz, hogy van egy réteg, akinek ez tetszik :D . Tudom őt ajánlani...
Akkor menjen nyugodtan másik csapathoz.
Nah látod ez az. Pont ez a különbség, nektek az eredmény a fontos, nekem nem. Én meg pont a gólkirályi címet fosom le.
Torghelle-ről majd nyilatkozok ha látom legalább 4 meccsen játszani (ami esélytelen, mert nem érdekel), addig viszont nem tudok nyilatkozni róla.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#29886 Hozzászólás Szerző: emsanya »

paco83 írta: Nézd meg Kalou mennyi meccset játszott és azokon mennyi gólt lőtt és nézd meg anelkát. Persze, hogy nem tud felnőni mivel alig játszik.
anelkát azért nem bírják mert egy nyomorék akinek alkalmanként sikerül összeszerencsétlenkednie egy-két gólt.
Sokan szeretnének olyan embert a csapatukba, aki "összeszerencsétlenkedik" egy-két gólt :D .
Tavalyi gólarány oké, tavaly előtt meg gólkirály volt az ember.
Az elmúlt két szezon gólkirálya nálunk játszik, inenntől kezdve nálam egyáltalán nem érdekel a mozgása, gyorsasága, és hasonlók. Egy csatárt a következő dolgok minősítenek: lőtt gól, gólpassz, kiharcolt tizenegyes/kiállítás. Lefosom hol kolbászol...

De az egész abból indult ki, hogy lélektelennek látod Anelka játékát. Van egy bizonyos Torghelle Sándor nevű csatár, aki ha kell felszántja a pályát, hátulról mellbe rúg akárkit, a kapuba viszont nem igazán talál be. De az is igaz, hogy van egy réteg, akinek ez tetszik :D . Tudom őt ajánlani...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#29887 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ToreAndre írta:
emsanya írta:Én azért sajnálom, hogy nem játszik, 1 ember előnyünk lett volna, ha kezdő...
Komolyan nem értem miért kell ilyeneket mondani róla! Ez az ember baromi sokat tett a Chelsea-ért. 2 szezonnal korábban Ő volt az év embere, előtte évekig az egyik legjobb. Egy kis tiszteletet azért adjunk már neki basszus...
A jelenlegi formájára gondolván tettem ezt a kijelentést. Ebben a szezonban a liverpool-ban bajnoki mérkőzésen 0 gól és 0 gólpassz áll a neve mellett, a beadásait pedig az első ember kifejeli általában. Tehát ezért sajnálom, hogy nem játszik ellennünk, teljesen veszélytelen az ember...

Az hogy mit tett meg mit nem tett a klubért, más kérdés. Nagyokat nyilatkozott, volt közbe egy 1 éves sérülése, aztán lelécelt, de nem is igazán ezekre a dolgaira gondoltam, inkább a jelenlegi játéktudására...

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#29888 Hozzászólás Szerző: chiedis »

paco83 írta:
redrum írta:
paco83 írta:A statisztika nem sokat ér. Ezt már párszor elmondtam.
Az is egy statisztika, hogy ki mennyi pontot szed össze egy szezonban. Ez alapján osztanak bajnoki címet és nem az alapján, hogy pl. ki mennyire attraktívan játszik, vagy melyik csapatban van több szimpatikus játékos. Úgyhogy a statisztika az egyetlen objektív dolog a futballban, gyakorlatilag minden más szubjektív. A helyzet az hogy neked sokszor fáj az igazság ahogy megfigyeltem.
(De tudom hogy vannak olyan emberek akiknek nem számítanak a tények, úgyis azt hisznek amit akarnak. Azt ajánlanám neked hogy sose félj megváltoztatni a véleményedet valamiről, ha bebizonyosul hogy az nem helyes, és ne ragaszkodj a magad igazához a végsőkig mint az ökör.) Ezt ne vedd személyeskedésnek, csak már sokszor megfigyeltem, hogy téged semmivel nem lehet meggyőzni arról, hogy nincs igazad.
Már miért lenne statisztika? Ha nyersz 3pont ha x-elsz 1 pont ha vesztesz 0 pont. Ez szimplán matek. Semmi statisztika nincs benne.
Abban igazad van, hogy a pontok összessége nem mutatja be visszamenőleg a mutatott játékot. De ugyanez igaz az egyéni statisztikákra is. Pont emiatt nem lehet objektív. Csak egy oldalról mutatja be a dolgokat ami nem feltétlen fedi a valóságot.
Milyen igazság fáj nekem? Van egy véleményem anelkáról és úgymond miattatok (és ezt nem személyeskedés vagy kötözködésképp mondom) nem fog változni. Ismét csak azt tudom mondani, hogy amikor valamelyik meccs utolsó fél órájában jól játszott azt elismertem. Valahova le is írtam itt a fórumon belül (aki érez magában erőt keresse meg :) ).
El tudom fogadni ha nincs igazam, de ti itt mindenféle statisztikával meg gólszámmal jöttök, amit lehet ténynek nevezni de ugyanez igaz Kaloura is -de ezt már kifejtettem.
Abban igazat adok a stat kapcsán, hogy nem mindig helytálló. Teszem fel, Mikel (nem azért mert nem lenne baromi jó, semmi kifogás nincs ellene idén) passzol 97%-osan. 73 passzból 71 oké. De ez nem jelenti azt, hogy olyan jó lenne mint Svejni. Svejni gólokat is akaszt, 40 méteres passzokat szór, míg Mikel sokszor hátraad 2 méteres passzokat. Svejni ebből kifolyólag nem 95%-os hatékonyságú, de bevállalja, és jobban jár. Így nekem is van hétvégenként 70 %-os arányom... A statisztika a hazugság egyik fajtája, nem tudom ki mit hallott erről a mondásról. DEEEEE beszédes is, és sokszor elárul valamit, így fociban teljesítményt is.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#29889 Hozzászólás Szerző: paco83 »

redrum írta:
paco83 írta:A statisztika nem sokat ér. Ezt már párszor elmondtam.
Az is egy statisztika, hogy ki mennyi pontot szed össze egy szezonban. Ez alapján osztanak bajnoki címet és nem az alapján, hogy pl. ki mennyire attraktívan játszik, vagy melyik csapatban van több szimpatikus játékos. Úgyhogy a statisztika az egyetlen objektív dolog a futballban, gyakorlatilag minden más szubjektív. A helyzet az hogy neked sokszor fáj az igazság ahogy megfigyeltem.
(De tudom hogy vannak olyan emberek akiknek nem számítanak a tények, úgyis azt hisznek amit akarnak. Azt ajánlanám neked hogy sose félj megváltoztatni a véleményedet valamiről, ha bebizonyosul hogy az nem helyes, és ne ragaszkodj a magad igazához a végsőkig mint az ökör.) Ezt ne vedd személyeskedésnek, csak már sokszor megfigyeltem, hogy téged semmivel nem lehet meggyőzni arról, hogy nincs igazad.
Már miért lenne statisztika? Ha nyersz 3pont ha x-elsz 1 pont ha vesztesz 0 pont. Ez szimplán matek. Semmi statisztika nincs benne.
Abban igazad van, hogy a pontok összessége nem mutatja be visszamenőleg a mutatott játékot. De ugyanez igaz az egyéni statisztikákra is. Pont emiatt nem lehet objektív. Csak egy oldalról mutatja be a dolgokat ami nem feltétlen fedi a valóságot.
Milyen igazság fáj nekem? Van egy véleményem anelkáról és úgymond miattatok (és ezt nem személyeskedés vagy kötözködésképp mondom) nem fog változni. Ismét csak azt tudom mondani, hogy amikor valamelyik meccs utolsó fél órájában jól játszott azt elismertem. Valahova le is írtam itt a fórumon belül (aki érez magában erőt keresse meg :) ).
El tudom fogadni ha nincs igazam, de ti itt mindenféle statisztikával meg gólszámmal jöttök, amit lehet ténynek nevezni de ugyanez igaz Kaloura is -de ezt már kifejtettem.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#29890 Hozzászólás Szerző: chiedis »

mindenki Kalouval és Anelkával szitkozódik, nekem jobban fáj, hogy Sturridge akit jobban favorizáltam kettejüknél, irtózatosan ledolgozta magát 1 hónappal ezelőtt 2-3 meccsen. Se nem hajtott, morál nélküli volt, ne jöjjön senki se avval, hogy nem így volt, mert mindenki adott neki kb 4-es osztályzatokat hosszú és "csúnya" mondatokkal. Remélem nem tűnik el a mélybe, mint Borini, Di Santo.
Bosszantana Anelka kolbászolása, ha nem látnám, hogy az edző engedi neki, és jó azért, hogy védekezésbe beszáll. Engem nem érdekel, fessük be bohócnak nagy orral ahogy Zenzo írta, de csak belövi ha kell a ............ helyzetet, és az sem érdekel, hogy nála nagyképűbb flegmább tizi rúgó nincs a Földön. Eredményes. Jobb lenne Agüero vagy Dzeko, de senki nem akar igazolni, úgyhogy érjük be vele.
Kalouról továbbra is azt mondom, hogy bárkit lecselez, 1-2 emberen átviszi egyszerre, de az elmúlt 3 évben egyértelműsödött, hogy sokszor képtelen üres kapuba belőni, és annyira rossz a helyzetkihasználása, hogy a kaput 2 méterrel körbelövi. Fejlőnie kell, de azért nem 17 éves mint Josh. 20 évesen már magasabb szinten vannak játékosok nála szerte a világon. Ő meg már 23 (?).
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Premier League

#29891 Hozzászólás Szerző: redrum »

paco83 írta:A statisztika nem sokat ér. Ezt már párszor elmondtam.
Az is egy statisztika, hogy ki mennyi pontot szed össze egy szezonban. Ez alapján osztanak bajnoki címet és nem az alapján, hogy pl. ki mennyire attraktívan játszik, vagy melyik csapatban van több szimpatikus játékos. Úgyhogy a statisztika az egyetlen objektív dolog a futballban, gyakorlatilag minden más szubjektív. A helyzet az hogy neked sokszor fáj az igazság ahogy megfigyeltem.
(De tudom hogy vannak olyan emberek akiknek nem számítanak a tények, úgyis azt hisznek amit akarnak. Azt ajánlanám neked hogy sose félj megváltoztatni a véleményedet valamiről, ha bebizonyosul hogy az nem helyes, és ne ragaszkodj a magad igazához a végsőkig mint az ökör.) Ezt ne vedd személyeskedésnek, csak már sokszor megfigyeltem, hogy téged semmivel nem lehet meggyőzni arról, hogy nincs igazad.
I'm goin' down down down down

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#29892 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Bubi írta:amugy szerintem Anelka es Kalou nem egy szerepkor
Tény, de általában egymás kárára kerülnek be a csapatba, mert sérülés és eltiltás nélkül Malouda és Drogba helye megkérdőjelezhetetlen.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#29893 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Galóca írta:
Ha nem imádod, akkor miért véded? Azért mert gólt lő? Kalou is megteszi mégis lehúzod. Ez így kicsit ellentmondásos.
Szerinted effektív, szerintem meg sok haszna nincs.
Az effektivitás nem szerintem van, hanem a számok szerint, én most nem akartam statisztikai vitába bonyolódni, ("mert a számokkal úgyis akármit, és annak az ellenkezőjét is be lehet bizonyítani")
Arról nem is beszélve, hogy nem is lenne szabad igazából őket összehasonlítani, mert Anelka középcsatár(csak a BL mérkőzéseken játszik az alappozíciójában), Kalou meg eredendően szélső (ő posztján szerepel).
De minek is vitázok, úgyis az kezd akit CA akar, hogy kezdjen, és "valamivel" ő amúgy is jobban ért hozzá, mint mi.
A statisztika nem sokat ér. Ezt már párszor elmondtam.

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#29894 Hozzászólás Szerző: Galóca »

Ha nem imádod, akkor miért véded? Azért mert gólt lő? Kalou is megteszi mégis lehúzod. Ez így kicsit ellentmondásos.
Szerinted effektív, szerintem meg sok haszna nincs.
Az effektivitás nem szerintem van, hanem a számok szerint, én most nem akartam statisztikai vitába bonyolódni, ("mert a számokkal úgyis akármit, és annak az ellenkezőjét is be lehet bizonyítani")
Arról nem is beszélve, hogy nem is lenne szabad igazából őket összehasonlítani, mert Anelka középcsatár(csak a BL mérkőzéseken játszik az alappozíciójában), Kalou meg eredendően szélső (ő posztján szerepel).
De minek is vitázok, úgyis az kezd akit CA akar, hogy kezdjen, és "valamivel" ő amúgy is jobban ért hozzá, mint mi.
laczze írta:
Galóca írta: Jobb ha tudod, hogy a PL mezőnyében a TOP 10 tagja gyorsulási adatok alapján.
nem láccik!!
WALCOTT 22.72 mph
DROGBA 22.27 mph
TORRES 22.27 mph
ANELKA 22.05 mph
FABREGAS 22.05 mph
A COLE 22.05 mph
CLICHY 21.82 mph
ROONEY 21.82 mph
GERRARD 21.60 mph 2009-es adat

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#29895 Hozzászólás Szerző: laczze »

Galóca írta: Jobb ha tudod, hogy a PL mezőnyében a TOP 10 tagja gyorsulási adatok alapján.
nem láccik!!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#29896 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Galóca írta:
Bubi írta:Sose szerettem Anelkat. Meg amikor gondolati szinten sem hoztak velunk szoba, mar akkor is ot mondtam volna, ha az altalam legjobban utalt jatekost kerdezik, viszont az idei teljesitmenye eleg biztato. Meg mindig hullamzik, de iden mar nem fosok, ha hozza kerul a labda. Vannak eleg hasznos megoldasai, jo meglatasai. Az hogy kolbaszol, szimplan azert van, mert szabadkezet kapott, mindig arra megy, ahol a labda van. Afele osszekoto figura (iranyito semmikepp se).

Az viszont biztos, hogy 30 jatekost most hirtelen fejbol letudnek irni, akik szinte biztos, hogy sokkal jobban meghalalnak a "szabad kezet", hasznosabbak lennenek Anelka szerepkoreben. (amugy szerintem Anelka es Kalou nem egy szerepkor)
Az a durva, hogy én sem rajongok érte csak nem szeretem, ha egy játékosunkat akkor is szidja egy saját szurkoló, ha éppen jobban teljesít. Mert Anelka néha tényleg idegesítő, de idén jól teljesít... Kalou tavaly a szezon végén milyen jó formában volt, idén is jobban teljesít, de engem a ziccerek kihagyása őrületbe tud kergetni, mindenkinek megvan a gyengéje és mégsem szidom minden nap, nem nyomorékozom le meg stb.
Mivel jobb az idei éve mint a tavalyi? Ugyanazt csinálja. Ziccereket meg ő is simán ki tud hagyni amit (ha jól emlékszem) az Aston Villa ellen is bizonyított.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#29897 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Galóca írta:
paco83 írta: Mint említettem gól arányban Kalou tavaly jobb volt mint az imádott anelkád. Mégse tetszik a játéka, meg nem szimpatikus neked, sőt amikro felhozom nem is reagálsz rá. Ennyit arról, hogy ki elfogult és ki nem, hogy az észérvekről ne is beszéljünk.
Olvasd el még párszor amiket írtam és talán megérted, hogy mi a bajom anelkával.
A német focisták meg nagyon nem érdekelnek, mint ahogy az sem, hogy ki kit tart minden idők legjobb csatárának, kp-jának, stb, stb....
Először is nem az imádott anelkám, mint írtam
sokan nem bírják Anelkát, mert lassú(?), mert körülményes, visszapasszol stb. ami igaz is(!) legtöbb esetben
,
de én nem bántom, mert min írtam:
Azt elfogadom, hogy nem szimpi a játéka, de nagyon effektív jelenleg.
és reagáltam Kalou-ra, még előtte, mert nem csak neked az imádott Kaloud
Kalou meg évek óta nem tud felnőni a feladathoz, nekem az ő játéka "nem szimpi".
Zenzo: Kalou Grant alatt kapott több lehetőséget, és annyira bevált, hogy tavasszal gyorsan leigazoltuk Anelkát :D
Amúgy tényleg fejlődik, de még akkor sem az igazi. Amúgy Hiddink is adott neki egy lehetőséget, de olyan rosszul játszott hogy még az első félidő alatt lecserélte, és többé nem került a kezdőbe.
Ha nem imádod, akkor miért véded? Azért mert gólt lő? Kalou is megteszi mégis lehúzod. Ez így kicsit ellentmondásos.
Szerinted effektív, szerintem meg sok haszna nincs.
Igen reagáltál, hogy nem nőtt még fel. De a tavalyi gól arányt persze egyik anelka védőügyvéd se veszi észre.
Grant-et szerintem ne nagyon hozzuk fel mivel az edzői kvalitásai megkérdőjelezhetőek. Hiddink pedig a szezon második felében vette át a csapatot, ami nem ugyanaz mintha kezdetektől irányította volna. Ezért is nyertünk "csak" egy FA kupát.

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#29898 Hozzászólás Szerző: Galóca »

Bubi írta:Sose szerettem Anelkat. Meg amikor gondolati szinten sem hoztak velunk szoba, mar akkor is ot mondtam volna, ha az altalam legjobban utalt jatekost kerdezik, viszont az idei teljesitmenye eleg biztato. Meg mindig hullamzik, de iden mar nem fosok, ha hozza kerul a labda. Vannak eleg hasznos megoldasai, jo meglatasai. Az hogy kolbaszol, szimplan azert van, mert szabadkezet kapott, mindig arra megy, ahol a labda van. Afele osszekoto figura (iranyito semmikepp se).

Az viszont biztos, hogy 30 jatekost most hirtelen fejbol letudnek irni, akik szinte biztos, hogy sokkal jobban meghalalnak a "szabad kezet", hasznosabbak lennenek Anelka szerepkoreben. (amugy szerintem Anelka es Kalou nem egy szerepkor)
Az a durva, hogy én sem rajongok érte csak nem szeretem, ha egy játékosunkat akkor is szidja egy saját szurkoló, ha éppen jobban teljesít. Mert Anelka néha tényleg idegesítő, de idén jól teljesít... Kalou tavaly a szezon végén milyen jó formában volt, idén is jobban teljesít, de engem a ziccerek kihagyása őrületbe tud kergetni, mindenkinek megvan a gyengéje és mégsem szidom minden nap, nem nyomorékozom le meg stb.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#29899 Hozzászólás Szerző: langidave »

én imádom a kis afrikai rabszolgánk játékát, ellenben análka néha az őrületbe kerget

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#29900 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Sose szerettem Anelkat. Meg amikor gondolati szinten sem hoztak velunk szoba, mar akkor is ot mondtam volna, ha az altalam legjobban utalt jatekost kerdezik, viszont az idei teljesitmenye eleg biztato. Meg mindig hullamzik, de iden mar nem fosok, ha hozza kerul a labda. Vannak eleg hasznos megoldasai, jo meglatasai. Az hogy kolbaszol, szimplan azert van, mert szabadkezet kapott, mindig arra megy, ahol a labda van. Afele osszekoto figura (iranyito semmikepp se).

Az viszont biztos, hogy 30 jatekost most hirtelen fejbol letudnek irni, akik szinte biztos, hogy sokkal jobban meghalalnak a "szabad kezet", hasznosabbak lennenek Anelka szerepkoreben. (amugy szerintem Anelka es Kalou nem egy szerepkor)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése