Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#30101 Hozzászólás Szerző: gerawba »

paco83 írta:
gerawba írta:Akik meg folyton itt mondják, hogy Messit és a többi kis latin játékost így meg úgy rúgnák fel az első csel után, azok nézzék meg milyen gólt vert Silva a Blackpoolnak, amiben nem kis favágók vannak :D 8)
Nyílván vannak kivételek, de nagy általánosságban a latinok repkednek ha nekimennek valakinek. Nálunk deco is 2 méterre repült szinte mindig amikor valakibe beleütközött.
Persze, de ezekre a kivételekre is ezt mondjátok sokan (pl. Silvára is ezt írtátok, mikor végül a Citybe igazolt).
Deco meg Silva azért nem azonos típusú játékos...

Amúgy City előtt 2 ponttal megyünk :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gerawba 2010. október 17., vasárnap 19:17-kor.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#30102 Hozzászólás Szerző: paco83 »

gerawba írta:Akik meg folyton itt mondják, hogy Messit és a többi kis latin játékost így meg úgy rúgnák fel az első csel után, azok nézzék meg milyen gólt vert Silva a Blackpoolnak, amiben nem kis favágók vannak :D 8)
Nyílván vannak kivételek, de nagy általánosságban a latinok repkednek ha nekimennek valakinek. Nálunk deco is 2 méterre repült szinte mindig amikor valakibe beleütközött.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#30103 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ParanoidAndroid írta:viszont egy David Silva típusu jatekos,aki képes az 1-1ekre meg golt loni is meg ilyenek,szukség lenne nekunk is
Ja. De kb. évek óta... :)

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#30104 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

WTF?!

90' [2 - 3] G. Taylor-Fletcher D. Silva

Joke :evil: ??

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#30105 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Akik meg folyton itt mondják, hogy Messit és a többi kis latin játékost így meg úgy rúgnák fel az első csel után, azok nézzék meg milyen gólt vert Silva a Blackpoolnak, amiben nem kis favágók vannak :D 8)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Premier League

#30106 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

viszont egy David Silva típusu jatekos,aki képes az 1-1ekre meg golt loni is meg ilyenek,szukség lenne nekunk is
agggyatok munkát!!!!

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Premier League

#30107 Hozzászólás Szerző: Greench »

ParanoidAndroid írta:mennyire gyulolom ezt a city-t,vagyis inkább tevezt...vááá
patkány csapat, patkány vagyis inkább drakula arcú, heggesztett nyakú buzi tevez....
1. félidőben leszopja magát mindig a city, aztán meg nagy nehezen nyernek, akár nagy akár kiscsapatok ellen, vagy jön a 8 meccses döntetlen hegemónia.
na ha a drakula lesérül, a city ellen teszek!

ui.: én mindig döntetlenre rakok a citynél, mint ma is.
mákos csapat.
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Premier League

#30108 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

mennyire gyulolom ezt a city-t,vagyis inkább tevezt...vááá
agggyatok munkát!!!!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#30109 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ZenZo írta:
chiedis írta: Úgy látom megint én láttam csak egy pöcegödörnek Ferreira játékát.

...Ez már a sokadik meccs ebben az idényben, amikor az ellenfél CSAK a jobboldalunkat erőlteti, mivel nem kell nagy tehetség a tv-n látni, hogy mi az egyetlen örökös gyenge - nagyon gyenge - posztunk, pontunk...
Hát, ha annak akarod, annak fogod látni.

Ez meg csak szimplán nem igaz. Majd nézd vissza a meccset, nem kell sokáig nézni, csak úgy a 3. percig, a Villa első helyzetéig, mert az mintha AC helyén jött volna... és nem ez volt az egyetlen ;) Egyébként meg örökös gyenge pont? Az előző szezon egyik legjobbja mintha Ivanovics lett volna. Hol is, hol is.... jaaa, jobb-bunkóban :)
Idén a leggyengébb, és pont mert Iva nem ott játszik, hanem PF :x Ő az egyik kedvencem, előéletemről annyit, h szeret(t)em a kelet-eu-i labdarugókat (Sztoicskov,Nedved,Krasic,Ivanovic)
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#30110 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

chiedis írta: Úgy látom megint én láttam csak egy pöcegödörnek Ferreira játékát.

...Ez már a sokadik meccs ebben az idényben, amikor az ellenfél CSAK a jobboldalunkat erőlteti, mivel nem kell nagy tehetség a tv-n látni, hogy mi az egyetlen örökös gyenge - nagyon gyenge - posztunk, pontunk...
Hát, ha annak akarod, annak fogod látni.

Ez meg csak szimplán nem igaz. Majd nézd vissza a meccset, nem kell sokáig nézni, csak úgy a 3. percig, a Villa első helyzetéig, mert az mintha AC helyén jött volna... és nem ez volt az egyetlen ;) Egyébként meg örökös gyenge pont? Az előző szezon egyik legjobbja mintha Ivanovics lett volna. Hol is, hol is.... jaaa, jobb-bunkóban :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Premier League

#30111 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

Pool elbukta a Merseyside derby-t.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6495
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#30112 Hozzászólás Szerző: Dante »

Gábor írta:
korozsp88 írta:
chiedis írta:muszáj volt felnéznem h írsz-e a hosszú kommentemre. HÁT, pont nem tőled vártam 1-2 egyetértő sort, és látom teljesen más dimenzióba jutottál barátom.
Én a csapattal meg vagyok elégedve, kivéve evvel a lénnyel.


Akkor is meg leszel teljesen elégedve ezzel a csapattal ha esetleg idén nem nyerünk megint BL-t vagy Bajnokságot? :D
Nem azért szeretünk egy csapatot,mert Bajnokságot vagy BL-t nyer.Az csak ráadás. A fórumozók jó része még akkor is a csapattal tartana,ha éppen nem elsők,nem másodikak,hanem 4-6-ak lennének. Mi nem az eredményekért szurkolunk a CFC-nek hanem,mert szeretjük ezt a csapatot.Mert szimpatikusak a számunkra! Vágod?
Ezt a saját nevemben írtam,de szerintem valamennyiünk így áll a dolgokhoz.

Könyörögve kérlek,hogy menny el innen korozsp! Menj és szurkolj a Bőrszalonnának vagy a Margitnak inkább!
egyetértek

rolandcfcfan
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2008. december 30., kedd 13:58
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#30113 Hozzászólás Szerző: rolandcfcfan »

Lájk gomb :DD

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Premier League

#30114 Hozzászólás Szerző: Gábor »

korozsp88 írta:
chiedis írta:muszáj volt felnéznem h írsz-e a hosszú kommentemre. HÁT, pont nem tőled vártam 1-2 egyetértő sort, és látom teljesen más dimenzióba jutottál barátom.
Én a csapattal meg vagyok elégedve, kivéve evvel a lénnyel.


Akkor is meg leszel teljesen elégedve ezzel a csapattal ha esetleg idén nem nyerünk megint BL-t vagy Bajnokságot? :D
Nem azért szeretünk egy csapatot,mert Bajnokságot vagy BL-t nyer.Az csak ráadás. A fórumozók jó része még akkor is a csapattal tartana,ha éppen nem elsők,nem másodikak,hanem 4-6-ak lennének. Mi nem az eredményekért szurkolunk a CFC-nek hanem,mert szeretjük ezt a csapatot.Mert szimpatikusak a számunkra! Vágod?
Ezt a saját nevemben írtam,de szerintem valamennyiünk így áll a dolgokhoz.

Könyörögve kérlek,hogy menny el innen korozsp! Menj és szurkolj a Bőrszalonnának vagy a Margitnak inkább!
Farewell Didier!

korozsp88

Re: Premier League

#30115 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

Lampardtól mondom ne nagyon várjunk már sokat! 32-éves már nem tud egy teljes szezont tökéletesen végig húzni és játszani! Ráadásul mióta műtötték már őt most ezt mondták nem tért vissza ekkor, most azt mondják megint egy hét pihi utána megint Bajnoki forduló nem tér vissza! Ne várjuk már vele mindig a sült galambot hogy jaj istenem mikor tér már vissza, mikor nem mert vele meg Drogbával nyerhettünk volna! Ezt a Villát agyon kellett volna verni! Egy Newcastle rúgott nekik egy 6-ost, mindenki azt gondolhatta volna a Chelsea háza táján hogy na végre nincs már ott a Villa Parkban egy sikeres edző O'Neill aki mindig bolondot tud csinálni belőlünk és valamennyi pontot rabolni, nincs ott egy James, egy Agbonlahor, és még se tudtunk mit kezdeni ezekkel? Hogy tudhatnánk egy ilyen betömörülő védelmet feltörni amikor nincs is a Chelsea játékosoknál mozgás? ;) Rengeteg helyezkedéssel, mozgással szét lehetett volna húzni a védelmüket a picsába! Nem kellett volna ide Drogba, meg Lampard, amikor tavaly Drogba nélkül egy 7-el küldtük haza őket a még akkor Martin O'Neill féle irányított Villát!;) Basszus egy Ferguson le mer ültetni kispadokra és nem kezdőbe rakatni egy Gary Neville-t, egy Scholes-t egy Ryan Giggs-et akik mai nap-ig ikonjai a Manchester Unitednek, mi nálunk meg ha egy Terry, vagy Lampard akik a Chelsea ikonjai padon lennének nem lennének néha, néha kezdők akkor kitörne a világháború! El kell sajnos viselni hogy Lampard is öregedik kifele! Sajnos ez van! 33 lesz lassan! A szervezete nem olyan jó már hogy pikpak helyre jön egy műtét után stb! Gondolni kell az ő pótlására hosszútávon de mint ilyen Josh McEachran aki most is beállt azt semmit nem tudott hozzá tenni a csapat győzelméhez és még be is sárgult!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#30116 Hozzászólás Szerző: laczze »

sajnálom ezt a 0-0 Lampard és Drogba nagyon hiányoznak de talán Kalou val is meglett volna a meccs bár Drogbával is lehetett volna 0-0 dehát kitudja... pozitívum hogy még mindig vezetünk a Tabellán 5 pontal és nem kaptunk gólt! viszont kellet volna az a másik 2 pont jobban nézne ki a tabella :) az szezon elején egészen a 5. fordulóig arról beszéltek többen megdöntjük a rúgott gólrekordot (103) igaz addig 21 egól rúgtunk de most hiányzók miatt sajnos nemhogy alig semennyit nem rúgtunk remélem Wolverhampton ellen lessz Lampard és Drogba de ha nem őket otthon ígyis úgyis verni kell aztán Blackburn elvileg tuti visszatérnek a hiányzók bemelegednek aztán Liverpool ba gálázunk :)
C'mon Chelsea!!
Drogba,Lampard,Terry <3

korozsp88

Re: Premier League

#30117 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

Megvagy elégedve egy olyan csapattal akiknek az első félidőben egy szem helyzetük se volt? :D
Grat hozzá! Nagyon jó edző lenne belőled is látom!

korozsp88

Re: Premier League

#30118 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

chiedis írta:muszáj volt felnéznem h írsz-e a hosszú kommentemre. HÁT, pont nem tőled vártam 1-2 egyetértő sort, és látom teljesen más dimenzióba jutottál barátom.
Én a csapattal meg vagyok elégedve, kivéve evvel a lénnyel.


Akkor is meg leszel teljesen elégedve ezzel a csapattal ha esetleg idén nem nyerünk megint BL-t vagy Bajnokságot? :D

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#30119 Hozzászólás Szerző: chiedis »

korozsp88 írta:
chiedis írta:Bosingwát, és gyengéden betört 3 embert átcselezve, kijött egy végre Istenem mondat. PF 31 éves, és úgy játszik mintha 35 lenne, és jövőre visszavonul. Zanetti 37 évesen a BL legjobb szélsővédője volt

Teljesen igazad van! Az a vicc hogy még a 2005-ös keretünk is sokkalta dinamikusabb, gyorsabb, technikásabb és jobb volt mint az idei és Mourinho velünk nem tudott Nemzetközileg mit kezdeni mikor még Ferreira-ról is el lehetett mondani hogy még klasszis formában és még úgy ahogy fiatal nem tudtunk BL-t nyerni vele! Mourinho elment egy vén, öreg nyugdíjasokból álló szószerint vénfasz játékosokból álló Interhez! vettek egy 30-éves Milito-t 30-éves Lúciót, aztán Mourinho kihozta ezekből a 30-év felettiekből még egy másod virágzást és szarrá vertek nem hogy minket, az egész világot!
muszáj volt felnéznem h írsz-e a hosszú kommentemre. HÁT, pont nem tőled vártam 1-2 egyetértő sort, és látom teljesen más dimenzióba jutottál barátom.
Én a csapattal meg vagyok elégedve, kivéve evvel a lénnyel. De te a kommentemet látom kiforgattad.
Ha ennyire tetszik a régi foci, mert a mai spanyol, angol, olasz, német foci szar ( :mrgreen: ), akkor miért nem mész fel erre a honlapra inkább fórumozni? vehetsz tök szupi pólókat, és kifaggathatod Eusébiót, hogy milyen érzés volt a BEK-et megnyerni '62-ben. Gondolom adni fog pár tanácsot, amit bemagolhatnának a senkiházi Lampardék, pláne Terry, aki szántszándékkal felöntözte moszkva gyepét 2008-ban h elcsússzon és téged bosszantson, h te minket bosszanthass! Akkor megnyernénk a BL-t, SŐT megnyerné a Chelsea a 2012-es Európa bajnokságot is !
Jaj, ó máj gád
Nyugodj bekeben Mister !

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#30120 Hozzászólás Szerző: Spring »

Bár nem láttam a meccset, de ez a döntetlen ennyi hiányzóval jó eredmény. Alapból a kezdőcsapatból nem volt Lampard, Drogba és Alex, plusz hiányzott Kalou és Benayoun. Abszolút vállalható ez a meccs, főleg, hogy az utóbbi időkben szopni járunk a Villa-hoz. Most jön két könnyű meccs, és a Pool ellen se fogunk megizzadni szerintem.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Válasz küldése