Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#30341 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Perpetuum írta:
kdako írta:Nálunk sem olyan jó a helyzet: Lamps csak a Villa ellen játszhat majd.
Lamps csak 1 ember a kezdőből nem pedig 4, mint náluk. Habár MC ellen egyértelműen kiütközött Lamps hiánya, akár mennyire jó Mikel, Essien, Ramires, egyik sem az az igazi támadó kp. Mikor beállt McEachran egyértelműen feljavult a támadójáték. Már szünetben említettem haveromnak, hogy Ramires helyett Josh kellene mert ez lóf*sz előre, majd mikor jött... 10 perc alatt nem lehet csodát tenni. Tudom ne tőle várjuk a csodát, de eddigi teljesítménye alapján bizony tőle kell/lehet.
Valoban keves ez a 2 meccs amit lattunk tole. Erdekes, hogy a felkeszulesi meccseken eleg szurke volt, eles helyzetben meg a mezony legjobbja. A ket meccs ellenere, en bizalmat szavaznek neki Ramires helyett, de szerintem marad a Brazil.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#30342 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Zsoca írta:
kdako írta:Almunia könyöksérülés miatt nem játszik a BL-ben, kérdéses, hogy vasárnapra rendbe jön-e.
Vajon Fabianski alulmúlja? :D Vagy Wenger beveti a fiatal, leírhatatlan nevű csodakapusukat? Nem hinném...
A "leírhatatlan nevű csodakapusuk" épp most kezdett el rinyálni amiatt, hogy a micky mouse kupában nem játszott...
20 éves, de már sír :roll:
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Premier League

#30343 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

kdako írta:Nálunk sem olyan jó a helyzet: Lamps csak a Villa ellen játszhat majd.
Lamps csak 1 ember a kezdőből nem pedig 4, mint náluk. Habár MC ellen egyértelműen kiütközött Lamps hiánya, akár mennyire jó Mikel, Essien, Ramires, egyik sem az az igazi támadó kp. Mikor beállt McEachran egyértelműen feljavult a támadójáték. Már szünetben említettem haveromnak, hogy Ramires helyett Josh kellene mert ez lóf*sz előre, majd mikor jött... 10 perc alatt nem lehet csodát tenni. Tudom ne tőle várjuk a csodát, de eddigi teljesítménye alapján bizony tőle kell/lehet.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#30344 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta:Az Arsenal bármely kapusa csak nekünk erősítés. Ha Fabregas nem épül fel, az előny. RvP és a jelenlegi Walcott is. De valahogy nem félek az Arsenaltól, nem látom bennük a potenciált, hogy megfogjanak bennünket. Bár a Citeh meccs után.... :|
Szerintem az Arsenal nem fog tudni minket úgy megfogni, mint a Citeh. Nem ilyen jó a középpályás védekezésük és nem ilyen a stílusuk. Ráadásul bízom benne, hogy mindenki (főleg Drogba) szét fog durrani a motivációtól és az akarattól. Jobb csapat vagyunk, hazai pályán ezt be kell és be fogjuk húzni.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#30345 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Az Arsenal bármely kapusa csak nekünk erősítés. Ha Fabregas nem épül fel, az előny. RvP és a jelenlegi Walcott is. De valahogy nem félek az Arsenaltól, nem látom bennük a potenciált, hogy megfogjanak bennünket. Bár a Citeh meccs után.... :|
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#30346 Hozzászólás Szerző: kdako »

Nálunk sem olyan jó a helyzet: Lamps csak a Villa ellen játszhat majd.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#30347 Hozzászólás Szerző: kdako »

Perpetuum írta:
kdako írta:Almunia könyöksérülés miatt nem játszik a BL-ben, kérdéses, hogy vasárnapra rendbe jön-e.
Akkor az Arsenal kezdője hogy néz majd ki ellenünk? Sérültek: RvP,Walcott,Bendtner,Cesc,Almunia... Valakit esetleg kihagytam?
Gibbs kérdőjeles, lehet, h felépül. Aztán lehet, h Almunia is egészséges lesz.
GO BLUES!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#30348 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

kdako írta:Almunia könyöksérülés miatt nem játszik a BL-ben, kérdéses, hogy vasárnapra rendbe jön-e.
Vajon Fabianski alulmúlja? :D Vagy Wenger beveti a fiatal, leírhatatlan nevű csodakapusukat? Nem hinném...

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Premier League

#30349 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

kdako írta:Almunia könyöksérülés miatt nem játszik a BL-ben, kérdéses, hogy vasárnapra rendbe jön-e.
Akkor az Arsenal kezdője hogy néz majd ki ellenünk? Sérültek: RvP,Walcott,Bendtner,Cesc,Almunia... Valakit esetleg kihagytam?

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#30350 Hozzászólás Szerző: kdako »

Almunia könyöksérülés miatt nem játszik a BL-ben, kérdéses, hogy vasárnapra rendbe jön-e.
GO BLUES!

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Premier League

#30351 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

hat tegnap is, habar a Bolton vedoi sem voltak valami aszok, Nani ugy jatszott veluk, mint egy gumikacsaval, de nem volt nagy kulonbseg a manusok vedoi kozott sem, eleg lazan tudtak atjutni a Bolton tamadoi, most lehet gonosz leszek, de valahogy jol esett nezni, ahogy kinlodik a manure, a Bolton pedig szepen jatszott, a vegen kicsit fingattak oket, de szerintem inkabb megerdemeltek a gyozelmet, mint a manusok
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#30352 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

tibi71 írta:Én is úgy gondolom hogy az a 2 balfék osí és ivens a legnagyobb erösités nekünk ! Manur 6 mecs 9 gól és ahogy olvasom a fórumokat erössen ennek a két flotásnak köszönhetik ! Folytassa ször alkesz :wink:
Hát, Evanst a Drogbás lerúgós eset óta egyébként sem tudom bevenni, Oshea pedig oké, joker ember, de az is mindent elmond róla, hogy csak akkor tud stabil kezdő lenni, ha mindenki kidől előle... ami persze nem jelenti azt, hogy ettől ne lennének jó meccsei, de a meccshiány egyrészt bárkin meglátszik, másrészt az is sokat jelent, hogy egészséges keret esetén a pad közelébe sem kerül.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Premier League

#30353 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Én is úgy gondolom hogy az a 2 balfék osí és ivens a legnagyobb erösités nekünk ! Manur 6 mecs 9 gól és ahogy olvasom a fórumokat erössen ennek a két flotásnak köszönhetik ! Folytassa ször alkesz :wink:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#30354 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:ZenZo: O'Shea még mindig fantasztikus játékos!:PP
Bárcsak nekünk lenne egy ilyen Jolly Joker játékosunk!
Tore, Tore :)
Még a manusok is utálják meg kiröhögik (na jó, nem teljesen), de tessék, olvass egy ManU-s véleményt:
"Evans különösen, de még Osi is kissé visszafogottan teljesít, még angol rangadókhoz is gyengék. nemzetközi (bl) meccseket hagyjuk is. Osi pedig jó volt, ennél sokkal jobb. lehet, már az új szabályra készül a csapat összerakásával a Sir."

Mellesleg van, úgy hívják: Essien. Csak asszem ő jobb (Y)osinál ;) Vagy akár Ivanovics. Vannak azért univerzális játékosaink nálunk is ;)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#30355 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

ZenZo: O'Shea még mindig fantasztikus játékos!:PP
Bárcsak nekünk lenne egy ilyen Jolly Joker játékosunk!
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#30356 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Sefcsik írta: Igazából a manchester a nagy negatív meglepetés az évben. 6ból már a 3ik botlásuk ráadásul egyik sem volt komolyabb erőfelmérő.
Mellesleg a zsákszámra kapják a gólokat is.
Azért ne felejtsük el, eddig baromira pechesek voltak. Olyan gólokat kapnak/kaptak, ami főleg mázlifaktor - egy rakás megpattanós gól (lásd most a Bolton elleni második pölö), vagy szétugró sorfal, tizenegyes (lásd Liverpool), vagy 1 perc alatt szedünk kettőt (Everton).

Rio elvétve játszik náluk már csak szinte, ez sokat kivesz belőlük, de ettől még nagyon kemény csapat. Legnagyobb sajnálatomra Naniról is kiderül lassan, hogy mégiscsak futballista, nem egy focinyomorék b*lfasz, Scholes attól, hogy egy paraszt, még mindig hatalmas labdákat tud adni, Berbatovnak úgy néz ki, végre kijön egy jó év, Rooney még be sem indult, s ott van vdS, Vidics, Evra... ok, jelenleg elveszítették Valenciát, és ilyen Oshea-k meg Evansek kénytelenek a csapatban állni, de ez változhat, s változni is fog. Még mindig ők a legnagyobb kihívóink, s idén sem lesz több 5 pontnál a végén a két csapat közt szerintem - csak remélem, most is mi állunk előbb :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#30357 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Dízel írta:csak én vettem azt észre hogy nagyon utal minket a City tevezzel az élen? mindig úgy felszivják magukat ellenünk... pedig nem a mi városi riválisunk... :roll:
Ha figyeled a dolgokat, minket sokan utálnak.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#30358 Hozzászólás Szerző: Dízel »

csak én vettem azt észre hogy nagyon utal minket a City tevezzel az élen? mindig úgy felszivják magukat ellenünk... pedig nem a mi városi riválisunk... :roll:

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#30359 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Ez a Bolton hihetetlenül szépen játszott. De most komolyan. Sokkal jobb mint a Barcelona. Öröm volt nézni. Előre a labdát Kevin Daviesnek, aki mindíg megtartja, majd visszateszi lövésre. Így kell csinálni. Borzasztó gyorsan csináltak helyzeteket. Minden egyes bedobás kirúgás szöglet szabadrúgás gólhelyzet.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#30360 Hozzászólás Szerző: laczze »

van a "Stadiont neveznek el Drogbáról" hír... na most azt nem értem miért nem lehet az ilyen kicsit hosszabb legalább a stadion nevét leírni gondolom nem az hogy Didier Drogba :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Válasz küldése