Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#30441 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Ahogy Paco-nak is adtam, majd adok nektek is linket Full match downloadról :)

Avatar
banok
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 20:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#30442 Hozzászólás Szerző: banok »

Manchester City-Chelsea streamek
http://stream.forumx.hu/viewtopic.php?t ... rum=stream" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#30443 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ZenZo írta:
kodmon13 írta:sziasztok tudna nekem segiteni valaki hogy hol tudom megnézni a mai rangadót felvételröl ! mert sajna 16 ig dolgozom !és egyböl meg szeretném nézni ! ha valaki tud linkeket küldjön már köszi hajrá chelsea
Hát, én is lehet, hogy kénytelen vagyok ilyenre pályázni, mert dolgozom (szintén), de én remélem a meccsre hazaérek.

Egyébként ilyen gyorsan nem szokott felkerülni, közvetlen a meccs után, szerintem inkább majd olyan 6-8 óra körül próbálkozz torrenten (vagy kérj meg valakit, hogy vegye fel, én sajnos ilyen ismerőst nem tudok)
Megpróbálom majd megszerezni nektek. Nem ígérem, hogy estére meglesz, mert nem rajtam múlik. Készüljetek mert lehet ,hogy torrent lesz. üdv
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#30444 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Bubi írta:
A lenyeget leirnad, ha szepen megkerlek?
http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... ajnok.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#30445 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

paco83 írta:
ZenZo írta:http://nepstadion.blogzona.hu/archives/ ... -_Chelsea/

Beharang a meccs előttre... itt is :)
Jól látom, hogy a te írásod ugyanaz mint ami a főoldalon is van? Eltekintve a linktől a végén. :D
Igen, igen, nem véletlenül vágtam be :) pár átalakítással (oldalra szabva) egy az egyben ugyanaz. Mindenhol támadunk ;)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#30446 Hozzászólás Szerző: paco83 »

ZenZo írta:http://nepstadion.blogzona.hu/archives/ ... -_Chelsea/

Beharang a meccs előttre... itt is :)
Jól látom, hogy a te írásod ugyanaz mint ami a főoldalon is van? Eltekintve a linktől a végén. :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#30447 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kodmon13 írta:sziasztok tudna nekem segiteni valaki hogy hol tudom megnézni a mai rangadót felvételröl ! mert sajna 16 ig dolgozom !és egyböl meg szeretném nézni ! ha valaki tud linkeket küldjön már köszi hajrá chelsea
Hát, én is lehet, hogy kénytelen vagyok ilyenre pályázni, mert dolgozom (szintén), de én remélem a meccsre hazaérek.

Egyébként ilyen gyorsan nem szokott felkerülni, közvetlen a meccs után, szerintem inkább majd olyan 6-8 óra körül próbálkozz torrenten (vagy kérj meg valakit, hogy vegye fel, én sajnos ilyen ismerőst nem tudok)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kodmon13
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2007. január 29., hétfő 14:21
Tartózkodási hely: Tarnalelesz

Re: Premier League

#30448 Hozzászólás Szerző: kodmon13 »

sziasztok tudna nekem segiteni valaki hogy hol tudom megnézni a mai rangadót felvételröl ! mert sajna 16 ig dolgozom !és egyböl meg szeretném nézni ! ha valaki tud linkeket küldjön már köszi hajrá chelsea
chelsea!!!!!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#30449 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

http://nepstadion.blogzona.hu/archives/ ... -_Chelsea/" onclick="window.open(this.href);return false;

Beharang a meccs előttre... itt is :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#30450 Hozzászólás Szerző: daw3 »

paco83 írta:
laczze írta:én értelek téged Paco, hogy jóllen bizonyítani erős csapat ellen és teljes kerettel legyen ne tudják azt mondani hogy miért győztük le őket, de mégis csak a saját érdekünket nézve örüljünk csak egy picit hogy gyengébb a City késöbb ez a 3 pont halálosan jól jöhet még ! (feltéve ha behúzzuk a meccset)
Pont a saját érdekünk, hogy az ellen teljes erővel játsszon, mivel így nem biztos, hogy annyira motiváltak, sőt még lehet le is nézzük őket. Szóval ez egyáltalán nem jó nekünk. De tőlem aztán annak örültök aminek akartok. Befejeztem ezt a témát.
Mondjuk én még arra is gondoltam, hogy Mancieni csak beakar etetni, hogy szar csapata lesz.

Igen hiányzói lesznek, de lehet erős csapatuk lesz, és ha véletlen úgy áll ki a Chelsea jáccani emiatt a cikk miatt, hogy gyenge csapat valahogy majd megverjük akkor tuti kikapunk (főleg, hogy City halytani fog mint állat).

Bár tudom, úgy ahogy van hülyeségnek hangzik a hipotézisem, de azért én látok benne realitást. :D

Gó BLÚZ, elkell hozni a 3 pontot.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#30451 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kokas18 írta:rem most nem fiatalokal állunk fel:D:D:DD nagyon sajnálom a vereséget:S:S a ligakupában
CA is sajnalja, tudataban van, hogy siman nyerhettuk volna, de Abramovich kiadta a feladatot, miszerint hagyni kell ervenyesulni a fiatalokat, hogy vagy penzt csinaljunk beloluk, vagy pedig a jelenlegi jatekosok utodjait nevelhessuk ki. A Ligakupa egy bealdozhato sorozat volt. Ennel tovabb tervezhettek, hisz akkor a fiatalok is tobbet jatszhatnak, de igy alakult, ez van. Szerintem az FA kupaban 1-2 fiatal mindig kezdeni fog. Sturridge-Kakuta, Sturridge-McEachran es Bruma vagy Aanholt
(szerintem Kakuta, Echran, Aanholt harmas nyugodtan egyszerre is jatszhatna, de nem hiszem hogy lesz erre pelda)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

kokas18
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2009. október 25., vasárnap 9:52
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Mutu

Re: Premier League

#30452 Hozzászólás Szerző: kokas18 »

rem most nem fiatalokal állunk fel:D:D:DD nagyon sajnálom a vereséget:S:S a ligakupában

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Premier League

#30453 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Lényeg: A Chelsea könnyen bajnok lesz(Mancini szerint)
Látom beszartak :D
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#30454 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A lenyeget leirnad, ha szepen megkerlek?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#30455 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

http://www.premierleague.com/page/Headl ... 98,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#30456 Hozzászólás Szerző: paco83 »

laczze írta:én értelek téged Paco, hogy jóllen bizonyítani erős csapat ellen és teljes kerettel legyen ne tudják azt mondani hogy miért győztük le őket, de mégis csak a saját érdekünket nézve örüljünk csak egy picit hogy gyengébb a City késöbb ez a 3 pont halálosan jól jöhet még ! (feltéve ha behúzzuk a meccset)
Pont a saját érdekünk, hogy az ellen teljes erővel játsszon, mivel így nem biztos, hogy annyira motiváltak, sőt még lehet le is nézzük őket. Szóval ez egyáltalán nem jó nekünk. De tőlem aztán annak örültök aminek akartok. Befejeztem ezt a témát.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#30457 Hozzászólás Szerző: laczze »

én értelek téged Paco, hogy jóllen bizonyítani erős csapat ellen és teljes kerettel legyen ne tudják azt mondani hogy miért győztük le őket, de mégis csak a saját érdekünket nézve örüljünk csak egy picit hogy gyengébb a City késöbb ez a 3 pont halálosan jól jöhet még ! (feltéve ha behúzzuk a meccset)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#30458 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Sindu írta:
paco83 írta:
Sindu írta:Hihetetlen vagy. A lényeg az, hogy a lehető legtöbb pontot gyűjtsük be a City ellen. Úgyhogy igen is örülni kell annak, hogy nem a lehető legerősebb csapatával áll ki. Elég kellemetlen ellenfél, tavaly oda-vissza vert minket. Ha most megverjük, akkor máris 3 ponttal előrébb vagyunk, mint tavaly voltunk. És CSAK ez számít. Nálunk is lesz hiányzó amúgy.
Én kérek elnézést, hogy szeretném megtudni, hogy egy erősebb csapattal szemben hol tart a csapat. Nálunk is lesz hiányzó ez igaz, de nem a fél csapat fog hiányozni tőlünk és a meghatározó emberek is 1-2 kivétellel játszani fognak. Azért ez nem ugyanaz.
Majd az Arsenal ellen meg fogod tudni, ne görcsölj ezen! Vagy ha máskor nem, akkor a Sp*rs vagy a Utd ellen.
Úgy látszik, még mindig nem érted.

Sindu
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#30459 Hozzászólás Szerző: Sindu »

paco83 írta:
Sindu írta:
Ha annak örülsz, hogy gyengébb a city akkor a sérüléseknek örülsz. Pedig nem mindegy, hogy milyen csapat ellen nyerünk és mennyire....
Hihetetlen vagy. A lényeg az, hogy a lehető legtöbb pontot gyűjtsük be a City ellen. Úgyhogy igen is örülni kell annak, hogy nem a lehető legerősebb csapatával áll ki. Elég kellemetlen ellenfél, tavaly oda-vissza vert minket. Ha most megverjük, akkor máris 3 ponttal előrébb vagyunk, mint tavaly voltunk. És CSAK ez számít. Nálunk is lesz hiányzó amúgy.
Én kérek elnézést, hogy szeretném megtudni, hogy egy erősebb csapattal szemben hol tart a csapat. Nálunk is lesz hiányzó ez igaz, de nem a fél csapat fog hiányozni tőlünk és a meghatározó emberek is 1-2 kivétellel játszani fognak. Azért ez nem ugyanaz.
Majd az Arsenal ellen meg fogod tudni, ne görcsölj ezen! Vagy ha máskor nem, akkor a Sp*rs vagy a Utd ellen.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#30460 Hozzászólás Szerző: paco83 »

laczze írta:
Sindu írta:
Ha annak örülsz, hogy gyengébb a city akkor a sérüléseknek örülsz. Pedig nem mindegy, hogy milyen csapat ellen nyerünk és mennyire....
Hihetetlen vagy. A lényeg az, hogy a lehető legtöbb pontot gyűjtsük be a City ellen. Úgyhogy igen is örülni kell annak, hogy nem a lehető legerősebb csapatával áll ki. Elég kellemetlen ellenfél, tavaly oda-vissza vert minket. Ha most megverjük, akkor máris 3 ponttal előrébb vagyunk, mint tavaly voltunk. És CSAK ez számít. Nálunk is lesz hiányzó amúgy.
teljesen igazad van annak kell örülni ami a hasznunkra van! ha az egész csapat erős lenne náluk balotelli stb.. akkor az lenne a baj hogy erős így alakult ennek kell örülni!
Pff

Válasz küldése