Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Átigazolások

#34341 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Kérek szépen mindenkit, hogy ha esetleges egyes fórumtársának írásait nem színlelnék, akkor tegye be haragosának, ne olvassa el, de mindenesetre NE FOGLALKOZZon vele, mert így olvashatatlan az egész, a színvonalról ne is beszélve...mindenkinek megvan a maga véleménye, had írja le...esetleges aggályaitokat meg pü-ben egymásnak megtehetitek...Akinek nem inge, ne vegye magára!
Sry az offért....NEM KELL IDÉZNI ÉS HOZZÁSZÓLNI, lehet törölni is, csak kérlek 1-2 napig legyen fent hogy mindenki lássa...

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Átigazolások

#34342 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

korozsp88 írta:Igen baj,mert megnyerhettük volna a BL-t,és rajta ment el az egész! Arra volt esze hogy megcsalja a nejét,de arra nem hogy berúgjon egy 11-est mert az előbbi könnyebb volt neki!
Az megvan, hogy a hosszabbításban kifejelte a kapu torkából Scholes (vagy nemtom ki) lövését? Ha ő nincs, még büntetőpárbaj sincs. :wink:
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#34343 Hozzászólás Szerző: Bubi »

korozsp88 írta: Igen baj,mert megnyerhettük volna a BL-t,és rajta ment el az egész! Arra volt esze hogy megcsalja a nejét,de arra nem hogy berúgjon egy 11-est mert az előbbi könnyebb volt neki! A rengeteg pénzével jóformán azt se tudja jó dolgába mit csináljon! Fasza példát mutat a rá akaró hasonlító fiatal gyerekek szemében akik eddig felnéztek rá! Ha nem megy a játék,és kikap a csapat,egyből megy és a játékvezetőt keresi elő,a helyett hogy saját magába nézne,és szó nélkül lekullogna a pályáról tudod? Szerettem Terry-t,meg Lampardo-t is,még fiatalon,amikor még nem tömték milliókkal,milliárdokkal a zsebüket és nem volt nagy pofája egyiknek se,míg addig míg mind két srác szerény volt! De most?
Valoszinuleg ezek utan minden egyes novendek futballistanak be fog integralodni a fejebe, hogy egy 11est nem olyan nagy gaz kihagyni, es sportot fognak uzni a feleseguk megcsalasabol. Ugyanmar. En pont lszr.om hogy mit csinal a palyan kivul, amig minden evben kiemelkedot nyujt, marpedig azt nyujt. Ezen a 11esen lovagolsz, amig millionyi dolgot tudnek neked felsorolni, amit neki koszonhetunk. Terry nem az a Terry mar, mint 5 eve, ahogy Lampard sem, de igy is a csapat oszlopos tagjai, es a vilag barmelyik csapataban kezdo helyet kapnanak.
Nagy a pofajuk? Szerintem ritka a naluk szerenyebb focista. Lampard allandoan palyan van, eszemet se tudom mikor volt utoljara huzamosabb ideig serult, pedig nem hiszem, hogy neki akkora szuksege lenne a penzre. Terry meg a mi, sajat nevelesunk, csapatkapitanyunk, es ha nincs az a tulspirazott ugy, amihez nem mellesleg senkinek semmi koze, akkor meg mindig Anglia csapatkapitanya lenne.... A nagykepu zsoldos Dzson Terry... Ezek az eredmenyek is annak tudhatoak be, hogy o egy nagykepu, penzehes senki...
korozsp88 írta:Én csak egyszerű tényeket írok le a panaszaimba,amivel ti nem mertek szembenézni,ezért gondoltok mindig is csak a jó dolgokra,hogy a rosszakat felejtsétek! Én akkor felejtek a rosszból ha érdemes volt ezért az 5-6-évért végigszenvedni a BL-ben,de ez is csak akkor lehet érdemes szenvedésről beszélni,ha egyszer végre bl-t nyerünk! Terry,Lampardnak is élete álma a BL trófea magasba emelése,és most hogy Premier League trófeát nyertek,csak így azért volt jó nekik hogy felejtsék a BL kudarcot ismét,ami miatt évek óta hajszolnak ők ketten!
Nem, nem errol van szo. Arrol van szo, hogy a vegletekig pesszimista vagy. Neked az sem felelne meg, ha BLt nyerne a csapat, mert azthiszed, hogy Te atlatsz a szitan, es megmondod, hogy mi a franko a sok tudatlan, urbanizalt szurkolonak.

Az abra era ota minden evben nyerunk valamit, azelott ez nem igazan volt jellemzo. Ott vagyunk Europa elitjeben, a legnagyobbak kozott, ez sem volt jellemzo. Mi okunk lenne szomorkodni? Csupa jo dolog tortenik a csapattal, de te ebben a csupa jo dologban is kepes vagy megtalalni azt a keves negativumot. Telhetetlen vagy.
Nem erdekel Terry kihagyott 11ese, vagy Ovrebo szerencsetlenkedese, lenyeg hogy tudom, hogy ez a csapat kepes BL-t nyerni, es fog is.
korozsp88 írta:Jah igen! Egy Alessandro Del Piero-nál is minden a pénzről szólt igaz? Amikor ő nemet tudott mondani a kisértéseknek,más nagy klubok csábítására amikor a Juventus-t lesorozták a 2.-osztályba,és Del Piero végig ott volt a csapattal,nem igazolt sehova se,és vissza jött a Serie A-ba,és rá utána következő BL szerepléskor egy maga verte el a nagy Real Madridot! Akkor annak a Fernando Torres-nek is minden a pénzről szól amikor eljöhetett volna az anyagi válságban lévő Liverpool-tól és az új tréner Roy Hodgson maradásra bírta,és így hogy a világ egyik legjobb csatára csak az Európa Ligában játszhat idén nem pedig a BL-en ahol a helye lenne igaz? Megtehette volna hogy el megy jobb ajánlatért,jobb csapatba,jobb pénzért,csak tudod Torres-en is az látszódik hogy neki nem minden a pénz mint ahogy nálunk sok játékosnak!
Te honnan veszed, hogy Terry vagy epp Lampard eligazolt volna innen? Amikor anyagi valsagban volt a klub (2001/02), es jott Abra, Terry ugyan ugy itt maradt, pedig igazolni nem volt penze a klubnak. Terry mar eleg regota ittvan ahhoz, hogy husegesnek mondhato legyen, akar csak Lampard.

Torres otthagyta a neveloegyutteset (ami kozel sem gyenge csapat), hogy trofeakat nyerhessen, meg hat gondolom a love. Mint mar irtak is, hogy ha iden nem nyer semmit, el fog igazolni a Pooltol, jo esellyel hozzank...
Amugy Del Piero mar akkor se volt fiatal, amikor kiesett a Juve.
korozsp88 írta:De én utcalány egyszerűen megtudnám oldani! Lejjebb mindenkinek a fizuját jóval,akinek nem tetszik el lehet ballagni,és hozok olyan más játékost aki nem a pénz a fontosabb! Ennyi!
Aztan lennenek kozepszeru focistaid, olcso penzert, mert az biztos, hogy ha keves a fizuja, akkor egy masik klub ra fog licitalni, es ugy eleg nehez megtartani egy jatekost.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2010. augusztus 12., csütörtök 15:02-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Csibe
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2010. július 1., csütörtök 14:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Átigazolások

#34344 Hozzászólás Szerző: Csibe »

szekelyla írta:
Galóca írta:Naah jót röhögtem:
http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-n ... n-10-facts" onclick="window.open(this.href);return false;

A Pool leigazolta Poulsent ''erősítenek''. :D
:lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolások

#34345 Hozzászólás Szerző: broduer »

korozsp88 ha ennyire utálod a csapatot menj és szurkolj a juvénak és ne minket fárassz a hülyeségeiddel :lol: ,majd keresek neked egy jo juvés oldalt :lol:

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Átigazolások

#34346 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Galóca írta:Naah jót röhögtem:
http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-n ... n-10-facts" onclick="window.open(this.href);return false;

A Pool leigazolta Poulsent ''erősítenek''. :D
:mrgreen:
Azért a Poulsen Mascherano csere védekező kp poszton nem tudom mennyire fog tetszeni Torresnek, aki azért maradt többek között, mert erősítéseket is ígért Hodgson.

Avatar
artaence
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 21:25
Kedvenc játékos: Romelu Menama Lukaku
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#34347 Hozzászólás Szerző: artaence »

korozsp88 írta:De én utcalány egyszerűen megtudnám oldani! Lejjebb mindenkinek a fizuját jóval,akinek nem tetszik el lehet ballagni,és hozok olyan más játékost aki nem a pénz a fontosabb! Ennyi!
Nah, akkor szólni kell majd Abrának, hogy megvan Carlo utódja!!! ne is keresgessen új edzőt!

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Átigazolások

#34348 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

korozsp88 írta: Igen baj,mert megnyerhettük volna a BL-t,és rajta ment el az egész! Arra volt esze hogy megcsalja a nejét,de arra nem hogy berúgjon egy 11-est mert az előbbi könnyebb volt neki! A rengeteg pénzével jóformán azt se tudja jó dolgába mit csináljon!
Jah igen! Egy Alessandro Del Piero-nál is minden a pénzről szólt igaz? Amikor ő nemet tudott mondani a kisértéseknek,más nagy klubok csábítására amikor a Juventus-t lesorozták a 2.-osztályba,és Del Piero végig ott volt a csapattal,nem igazolt sehova se,és vissza jött a Serie A-ba,és rá utána következő BL szerepléskor egy maga verte el a nagy Real Madridot! Akkor annak a Fernando Torres-nek is minden a pénzről szól amikor eljöhetett volna az anyagi válságban lévő Liverpool-tól
Te korozsp csak miattad reaktiváltam magam. :D
Téged honnan szalajtottak, már úgy értem melyik holdról jöttél? Most nem akarom felsorolni az összes nagy világsztárt aki döntőkben hagyott ki 11-est, mert rohadtul nincs kedvem teleírni a fórumot.
Terryn ment el az egész? Anelka a mindent eldöntő 11-est hagyta ki, Lamps meg a 100% ziccerét hagyta ki, ha jól emléxem Drogba meg kapufát lőtt rendes játékidőben. Drogba a hibás, mert ha belövi akkor megnyertük volna a BL döntőjét. :D
Ha ennyire utálod a játékosokat van egy ajánlatom NE SZURKOLJ A CHELSEA-NEK.

Del Piero-é volt a legmagasabb fizetés legalább 10 éven keresztül a Seria A-ban, úgy hogy nem értem a hasonlatot. Torres-nek is minden a pénzről szól ja ő is ingyen játszik(nem mellesleg a kivásárlási ára miatt nem igazolt el). stb. stb.

korozsp88

Re: Átigazolások

#34349 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

Bubi írta:Igen, igazad van, kihagyni egy 11est, BL finaleban, amikor tobbezer ember remeg a lelaton, es tobb milliard nez teged a kamerakon keresztul, lehetetlen...
Baj, hogy kihagyta, de ez nem egy olyan hiba, ami miatt utana teljesen le kell irni...

Igen baj,mert megnyerhettük volna a BL-t,és rajta ment el az egész! Arra volt esze hogy megcsalja a nejét,de arra nem hogy berúgjon egy 11-est mert az előbbi könnyebb volt neki! A rengeteg pénzével jóformán azt se tudja jó dolgába mit csináljon! Fasza példát mutat a rá akaró hasonlító fiatal gyerekek szemében akik eddig felnéztek rá! Ha nem megy a játék,és kikap a csapat,egyből megy és a játékvezetőt keresi elő,a helyett hogy saját magába nézne,és szó nélkül lekullogna a pályáról tudod? Szerettem Terry-t,meg Lampardo-t is,még fiatalon,amikor még nem tömték milliókkal,milliárdokkal a zsebüket és nem volt nagy pofája egyiknek se,míg addig míg mind két srác szerény volt! De most?

Bubi írta:Amugy egyszeri, egyedi eseteket irtal le, ellenben Te allandoan teleokadod a forumot a pesszimista tombjeiddel, amire nem mellesleg a kutya se kivancsi.
Én csak egyszerű tényeket írok le a panaszaimba,amivel ti nem mertek szembenézni,ezért gondoltok mindig is csak a jó dolgokra,hogy a rosszakat felejtsétek! Én akkor felejtek a rosszból ha érdemes volt ezért az 5-6-évért végigszenvedni a BL-ben,de ez is csak akkor lehet érdemes szenvedésről beszélni,ha egyszer végre bl-t nyerünk! Terry,Lampardnak is élete álma a BL trófea magasba emelése,és most hogy Premier League trófeát nyertek,csak így azért volt jó nekik hogy felejtsék a BL kudarcot ismét,ami miatt évek óta hajszolnak ők ketten!

Bubi írta:Na ezert ul CA a kispadon, es nem Te! Egyedul a vilagon talan neked furcsa meg, hogy a mai foci a penzrol szol.

Jah igen! Egy Alessandro Del Piero-nál is minden a pénzről szólt igaz? Amikor ő nemet tudott mondani a kisértéseknek,más nagy klubok csábítására amikor a Juventus-t lesorozták a 2.-osztályba,és Del Piero végig ott volt a csapattal,nem igazolt sehova se,és vissza jött a Serie A-ba,és rá utána következő BL szerepléskor egy maga verte el a nagy Real Madridot! Akkor annak a Fernando Torres-nek is minden a pénzről szól amikor eljöhetett volna az anyagi válságban lévő Liverpool-tól és az új tréner Roy Hodgson maradásra bírta,és így hogy a világ egyik legjobb csatára csak az Európa Ligában játszhat idén nem pedig a BL-en ahol a helye lenne igaz? Megtehette volna hogy el megy jobb ajánlatért,jobb csapatba,jobb pénzért,csak tudod Torres-en is az látszódik hogy neki nem minden a pénz mint ahogy nálunk sok játékosnak!

De én utcalány egyszerűen megtudnám oldani! Lejjebb mindenkinek a fizuját jóval,akinek nem tetszik el lehet ballagni,és hozok olyan más játékost aki nem a pénz a fontosabb! Ennyi!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#34350 Hozzászólás Szerző: gerawba »

koni0725 írta:
Csibe írta: Nekem régi nagy álmom egy Lúció Terry páros! Lúción egyszerűen nem lehet átmenni nézzük csak meg Inter - Chelsea és a Chelsea - Inter meccset!!
De ő meg már 32 éves, ráadásul még csak fel sem merült nálunk a neve.
Szerencsére... Lúciónak van 1-2 nagyon jó meccse, amikor kegyetlenül felszívja magát, akkor tényleg nem lehet elmenni mellette (ill. most mondhatjuk, hogy az egész szezonban jó volt), de nem véletlenül engedte el a Bayern könnyű szívvel. Ahányszor játszik fantasztikusan, legalább annyirszor csinál hajmeresztő és buta dolgokat...
Rengetegszer ér szerencsétlenül labdába, csak ellenünk a 2004/05-ös BL negyeddöntő mindkét meccsén bepattant a sarkától egy lövés (amiből amúgy nem lett volna gól)... Tudom, hogy nem szándékos, és bárkivel megesik, csak vele kicsit gyakrabban. :)
korozsp88 írta:Ráadásul engem aztán nem egyengetnek a melóhelyemen ahol dolgozom,de gondolom téged se,meg mást se!
Komolyan van olyan ember aki téged alkalmaz bármilyen állásban? :shock: :o
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#34351 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Amig itt az Átigalokások topicban a PL-ről meg a BL-ről van szó,gondoltam belinkelem a 14 éves srác pofázmányát...
Kép

Látta már játszani őt valaki?
Farewell Didier!

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#34352 Hozzászólás Szerző: daw3 »

paco83 írta:Valaki elmagyarázná nekem hogy miért fontosabb a BL mint a PL és az FA kupa?
Komolyan nem értem.
:lol:
BL az egész európára vonatkozik, míg a PL és FA az csak angliára.
Ezért is sokkal rangosabb a BL.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#34353 Hozzászólás Szerző: Bubi »

daw3 írta:
paco83 írta: Valaki elmagyarázná nekem hogy miért fontosabb a BL mint a PL és az FA kupa?
Komolyan nem értem.
:lol:
BL az egész európára vonatkozik, míg a PL és FA az csak angliára.
Ezért is sokkal rangosabb a BL.
Nalam a BL csak a PL utan jon pl. A BL nagyon zsakbamacska, sok mazli kell hozza, hogy megnyerd, meg persze egy jo formaju csapat. Az ilyen egyenes kieseses rendszeru kupak mind ilyenek. A PLben jobban kirajzolodnak a tudasbeli kulonbsegek.

En nem vagyok annyira kiehezve a BLre, persze nagyon orulnek, ha osszejonne. Mar tobbszor jatszottunk ugy, hogy egyertelmuen mi erdemeltuk volna meg a BL serleget, aztan fortuna, vagy Ovrebo kozbeszolt. Nekem egyelore eleg azt tudnom, hogy siman kepesek vagyunk megnyerni, mar csak egy szerencsesebb szeria kene.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2010. augusztus 12., csütörtök 12:24-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Nagy Tamás
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2010. augusztus 10., kedd 21:03
Kedvenc játékos: Ivanovics
Kedvenc exjátékos: Tiago

Re: Átigazolások

#34354 Hozzászólás Szerző: Nagy Tamás »

Véleményem szerint ma bejelentik Ramires szerződtetését legalábbis remélem, és szerintem ennyi volt részünkről az átigazolási szezon! Szerintetek :?:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#34355 Hozzászólás Szerző: Bubi »

korozsp88 írta:Ő már bocsika,de amikor 2008-as Moszkvai BL fináléba Terry volt olyan barom,és nem találta el a kaput a 11-esnél,hol ott ha azt berúgja,már rég lenne egy BL-trófeánk,akkor is úgy tetted volna fel a kérdést hogy nem Terry nyerte meg a BL-t ha nem az egész csapat?;) Végül is nem Terry volt a hibás mert nem rúgta be a 11-est,és nem nyertünk Bajnokok Ligáját? Végül is.....:)
Igyekszem neked etikus hatarokon belul valaszolni, ami nem konnyu, mert nagyon duhito, hogy ennyire sik vagy. Egy lyukon keresztul nezed a vilagot...

Igen, igazad van, kihagyni egy 11est, BL finaleban, amikor tobbezer ember remeg a lelaton, es tobb milliard nez teged a kamerakon keresztul, lehetetlen...
Baj, hogy kihagyta, de ez nem egy olyan hiba, ami miatt utana teljesen le kell irni... Eszedbe se jutnak gondolom azok a pozitiv dolgok, amiket Terry tett a csapatert, mert eleg sokat koszonhetunk neki, foleg mi, szurkolok....
...Es innen kezdodik az, hogy Te szurkolo vagy, szoritasz a csapatnak bajban, joban, nem pedig 2evvel ezelotti dolgok miatt kopkodsz rajuk.
Teged abszolutde nem erdekel az idei duplazas sem, csak azt latod, hogy mi tortent a multban (pedig az utobbi 6-7 evunk eleg sikerdus volt). Nem kene ennyire gyarlonak lenni.

korozsp88 írta:Akkor én kérdezek tőled valamit! Egy hűséges edző,aki szereti a klubját,a szurkolókat,a játékosait,de van,hogy 1-2 gyenge mérkőzés után,vagy vereséges meccs után földbe döngöli a játékosait,van olyan edző aki stoplist dob a játékosa fejéhez idegébe,Pl ilyen Ferguson,van hogy jól játszik a csapat egy adott mérkőzésen,nyernek,de a vezetőedző még is csak lelankadt pofával,és citromba harapott fejjel ül,szótlanul a kispadon,vagy sőt,még olyat is láttam hogy jól játszik a csapat,de még is a pálya szélén üvölt a játékosaival a tréner,akkor az az edző is egy bunkó,szemét,és nem a csapata érdekét nézi,nem a saját csapata a kedvence,mint ahogy itt ti engem állítotok sokan,hogy mert állandóan kritizálom a Chelsea játékosait,és akkor az azt jelenti nem is vagyok Chelsea szurkoló? Hm?
Az edzo es a szurkolo kozott van nemi kulonbseg, te melyiknek erzed magad Barat?
Amugy egyszeri, egyedi eseteket irtal le, ellenben Te allandoan teleokadod a forumot a pesszimista tombjeiddel, amire nem mellesleg a kutya se kivancsi.
korozsp88 írta:Kérlek szépen régen az Újpest UTE akkori vezetőedzője megtette azt vesztes meccsek után amit itt megtenném a Chelsea-ben az egész branccsal! Fogta jól van uraim,lehet gyalog hazamenni,vagy ahogy akartok! Következő Bajnoki meccsüket egyből nyerték a fiúk,és tanultak a dolgokból! Nehogy ám már milliókat,milliárdokat kereső játékosokat még egyengessenek! Lószart! Az én bérem lenne csak ennyi hetente,vagy havonta,mint amit ezek a sztárok,játékosok a zsebükbe tesznek! Ráadásul engem aztán nem egyengetnek a melóhelyemen ahol dolgozom,de gondolom téged se,meg mást se!
Na ezert ul CA a kispadon, es nem Te! Egyedul a vilagon talan neked furcsa meg, hogy a mai foci a penzrol szol. Persze altalaban egy focistanak a hobbija a munkaja, de egy ido utan mindegyik focista igyekszik megalapozni a jovojet a rovid karrierje alatt. Penz beszel, kutya ugat.
Megmondanad nekik, hogy menjenek haza ahogy akarnak? Szerintem perceken belul odaerne a maganhelikopterjuk, es a pofadba rohognenek, de nem is ez a lenyeg. Nem lehet leckeztetni az ilyen kaliberu vilagsztarokat, jo pelda erre a Real.
Amugy se hasonlitgasd mar ossze a Chelsea-t az Ujpesttel.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#34356 Hozzászólás Szerző: Galóca »

Naah jót röhögtem:
http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-n ... n-10-facts" onclick="window.open(this.href);return false;

A Pool leigazolta Poulsent ''erősítenek''. :D

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#34357 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Csibe írta:
koni0725 írta:
Csibe írta:27 millát kidobunk és megint csak a padra igazolunk! Alex felépül Luiz csak kispados lesz...a Chelsea-nek ez a legnagyobb hibája! Ezért nem nagyon mernek már a Chelsea-hoz szerződni mert félnek hogy ők is csak "kispados" játékosok lesznek!
De legalább most posztra igazolunk. Mondj egy belső védőt, aki a Terr-Iva-Alex párosból egy embert is ki tudna szorítani és a leigazolása reális lenne. Na ezért igazolunk kispadra. :wink:

Nekem régi nagy álmom egy Lúció Terry páros! Lúción egyszerűen nem lehet átmenni nézzük csak meg Inter - Chelsea és a Chelsea - Inter meccset!!
De ő meg már 32 éves, ráadásul még csak fel sem merült nálunk a neve.
211! NEW RECORD!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#34358 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

egy kis napi gyors

ARSENAL: meg mindig Mark Schwarzer-re faj a foguk, akit a Fulhamnel Brad Friedellel helyettesitenenek es Almunia kerulne a Villahoz - kesz szerelmi haromszog :roll:

ASTON VILLA: Sven Goran Eriksson a legnagyobb eselyes az edzoi posztra. Kerdes persze hogy mennyire lesz kepes MON nyomdokaiba lepni.

BIRMINGHAM: Alex McLeish targyal az AZ Alkmaar-al, a celpont a belga csatar Moussa Dembele.

CHELSEA: Chelsea manager Carlo Ancelotti is on the verge of signing 18-year-old striker Neymar from Santos for £25m. (The Times) But the club could be hit by a new tapping-up scandal after reports in Brazil claimed Santos will report Chelsea over their pursuit of the striker. (Daily Mail) Chelsea will go head-to-head with Jose Mourinho next summer for the signature of Anderlect's 17-year-old Romelu Lukaku - the man they are calling the 'next Didier Drogba'. (Daily Star)

ezt inkabb nem forditom...igy sokkal inkabb ledobbentobb...nem hianyzik szerintem senkinek meg egy huzavona, de jo hir, hogy legalabb csatarral is szoba hoztak bennunket.

FULHAM: Santa Cruz-t akarja Hughes kolcsonbe a Szititol.

LIVERPOOL: Carlton Cole a kiszemelt...20 milkaba fog fajni Hodgsoneknak. Brad Jones ma utazik liverpoolba targyalasokat folytatni.

MANCHESTER CITY: Bellamy tavozasa egyre valoszinubb.

MANCHESTER UNITED: Bebe-t akarjak szerzodtetni, lassacskan Deal Done. Ferguson probalkozasa Ozil megszerzesere meghiusulni latszik ugyanis Loew Ozilnek azt tanacsolta valassza a Barcat a United helyett.

NEWCASTLE UNITED: Mindenkepp csatar utan kutakodnak...rajuk fer, ha bent akarnak maradni. Nehanyan nagyon elvoltak amikor megnyertek folenyesen a Championshipet, az meg nem garantal bentmaradast, sot ha nincs kello merteku erosites akkor konnyen ujra ott talalhatjak magukat. Egy fecske pedig nem csinal tavaszt, szoval nem bizhatnak egy egesz seasont Carrollra.

STOKE CITY: Mindenkepp csatart akarnak...Kewyne Jones nevet emlegetik leginkabb. -Do Tajmsz-

WEST HAM: Sulejmani-t szerzodtettek a problema ugyanaz mint a Ramires saga-ban...munkavallalasi....

WIGAN: 6 kulcsemberuk tavozott, velemenyem szerint ilyen valtozasokat nem bir meg egy csapat sem => relegation

Forras: jurosport dot com

Avatar
Csibe
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2010. július 1., csütörtök 14:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Átigazolások

#34359 Hozzászólás Szerző: Csibe »

koni0725 írta:
Csibe írta:27 millát kidobunk és megint csak a padra igazolunk! Alex felépül Luiz csak kispados lesz...a Chelsea-nek ez a legnagyobb hibája! Ezért nem nagyon mernek már a Chelsea-hoz szerződni mert félnek hogy ők is csak "kispados" játékosok lesznek!
De legalább most posztra igazolunk. Mondj egy belső védőt, aki a Terr-Iva-Alex párosból egy embert is ki tudna szorítani és a leigazolása reális lenne. Na ezért igazolunk kispadra. :wink:

Nekem régi nagy álmom egy Lúció Terry páros! Lúción egyszerűen nem lehet átmenni nézzük csak meg Inter - Chelsea és a Chelsea - Inter meccset!!

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#34360 Hozzászólás Szerző: Galóca »

OFF:
korozsp88 írta:Jah és még egy dolgot kifelejtettem! Itt sokan írogattátok! FA Kupa lehet hogy a legősibb,meg a világ legerősebb Bajnoksága! Csak én így rákérdezek erre is,hogy mi a legnagyobb dolog? BL-t,nyerni,vagy FA Kupát? Lehet hogy sok Angolnak az a legfontosabb ahogy sokak mondják,de viszont BL-t nyerni világon mindenkinek a legfontosabb,nem csak az Angoloknak,és nem mind 1,hogy saját hazádban vagy csak a trónon,vagy pedig egész európában! Nem mind 1!;)

Most is a tavalyi szezonba BL-trófeát vitték ki Amerikába hogy ott is megtekintsék közelről a trófeát,és hogy meg ismeretesék velük a világ legrangosabb Klubtornáját! Minden focizni vágyó embernek ez a legfőbb vágya,hogy BL-t nyerjen,és hogy Európa trónján üljön! Terry-nek volt egy olyan nyilatkozata azt hiszem hogy az akkori 2008-as Moszkvai BL finálés meze ott van fent a falon,és majd csak a győztes BL döntős mezre fogja lecserélni! Hát én Terry-nek innen üzenném hogy akkor az a mez ott fog porosodni a falon örökre! Arra várhat egy jó darab-ig!
OFF:
Ha hiányzik neked a BL trófea akkor szurkolj a Realnak Mourinho biztos nyer velük egyet.
Van valaki a csapatból, akit bírsz? Volt valaki akit bírtál? Mióta szurkolsz a Chelseanek?

Válasz küldése