Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
korozsp88

Re: Átigazolások

#36781 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

Agüeronak akkor volt jó szezonja amikor 4.ek lettek az Atletico Madriddal,és mikor Forlan utoljára Spanyol gólkirály lett,és megkapta az Európai Aranycipőt is.

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#36782 Hozzászólás Szerző: pimadd »

agüero mit mutatott eddigi életében?
ismét egy gyenge szezon, de a hype az megy.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9467
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#36783 Hozzászólás Szerző: Bubi »

tiszi írta:Másik oldal fóruma:
úgyse veszünk senkit, mert:
1; a " kedves" vezetőség bassza a rezet és nem csinál semmit, emiatt mindenkiről lemaradunk és elfogynak a lehetséges érkezők
2; valami vagy valaki miatt nem jön létre az üzlet...

én csodálkozok, hogy Yurit sikerült megszerezni...

Agüero, Pato, VDV, Higuain, Torres stb csak álom marad... hiába van pénz meg minden egyéb de ha nem történik semmi határozott cselekvés addig kár minden szóért
Pf. Azert eleg alap dolog, hogy azt belekalkulaljuk a dologba, hogy egy ekkora klubnal nem idiotak dolgoznak, es nem lustalkodnak... Minden okkal tortenik. Ha nem szerezzuk meg pl. Aguerot, 3 oka lehet:

1. kacsa volt vegig.

2. Nem mindenki vagyik arra, hogy a chelseaben jatszhasson. Vannak sokkal nivosabb multu, jelenleg is nagy klubbok. Lehetunk neki antipatikusak, kaphat jobb ajanlatot egy szimpatikusabb csapattol. Vagy lehet egy anyagiakban kevesbe kedvezo ajanlat, egy szimpatikusabb csapattol. Fontos, hogy jol erezze magat a jatekos, egyebkent nem fog tudni jot nyujtani...

3. Nem tudunk megegyezni a csapataval. Ez a leggyakoribb problema szerintem. Tolunk mindenki nagyobb osszeget var, tudjak hogy szarasig vagyunk zsetonnal, es hogy kilehet esetenkent csikarni horribilis osszegeket tolunk, de nem mindig...
30 milla font gondolom mindenki szamara evidens, hogy hatalmas osszeg, Aguero meg latin, senki se tudhatja biztosan, hogy be fog-e valni, meg a probajatekbol is csak reszleteket...

Altalaban biztosra megyunk, a jobb igazolasainkbol is egyertelmuen latszik, hogy mik a fontos szempontok: Drogba, Essien, Alex, Carvalho, Zsirkov, Ballack, Mikel, stb. Azokat soroltam fol nagyjabol, akiknel ketseges volt, hogy birjak-e a PL iramat.
Eros testfelepites, nagy teherbiras, stb...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#36784 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Másik oldal fóruma:
úgyse veszünk senkit, mert:
1; a " kedves" vezetőség bassza a rezet és nem csinál semmit, emiatt mindenkiről lemaradunk és elfogynak a lehetséges érkezők
2; valami vagy valaki miatt nem jön létre az üzlet...

én csodálkozok, hogy Yurit sikerült megszerezni...

Agüero, Pato, VDV, Higuain, Torres stb csak álom marad... hiába van pénz meg minden egyéb de ha nem történik semmi határozott cselekvés addig kár minden szóért

Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Átigazolások

#36785 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

Keppi írta:
gergő17 írta:De én csak az igazolásokról írtam(max 1 középpályás és 1 csatár kéne).Középpályásnak akkor Stoch adott,marad a csatár poszt.Oda lehet kell majd igazolni.És a fiatalokról azt akartam a beépítésükrül kapcsolatban,hogy ők az idősebbek helyét foglalják el.Tehát megy teszem azt Deco,és akkor jön helyére cserének Gael...
Ezzel a fiatalítással meg sokan nagyon elvagytok fogulva.. :? Jó a csapatnak ha van benne pár idősebb fickó is.Jövőre is örüljünk ha esetleg Stoch kap néme időt a bizonyításra.. Nem úgy megy ez,hogy hipphopp kicseréljük az öregeket a fiatalokra.Ez több év folyamata.Max annyit csinálnék,hogy elmegy 1-2 idősebb,és az ő posztjukat egy ugyanolyan poszton játszó fiatal tölti be(Ballack->Matic,Deco->Kakuta + mondom annyit,hogy a fiatalok >Hutchinson,Van Aanholt,Matic,Kakuta,Borini stb.<több lehetőséget kapjon mondjuk a Liga és FA kupában.)
Nézd, ha idén nem kezdenek el berakni fiatalokat, akkor mikor? Mindig csak jövőre? Már évek óta csak szó van erről, és ha így haladunk tovább akkor már nem is lesz a fiataloknak kitől tanulniuk mert Lampsék lesznek 40 évesek mire bekerülhet más a csapatba. Én elhiszem hogy egy teszemazt Ballack nagyobb rutinnal rendelkezik mint egy Kakuta, de ha utóbbi nem kap játéklehetőséget, akkor soha sem lesz olyan rutinja, és majd mikor Ballack már 30 perc után elfárad és futni sem tud akkor kezdjük el beépíteni a csapatba?? Nem szabad megvárni amíg túl idősek lesznek a mostani sztárok, le kell őket kapni a pályáról és lehetőséget adni a fiataloknak mert különben néhány év múlva majd egyszerre kell berakni sokukat és káosz lesz az egész.. Ha egyáltalán a játéklehetőség hiánya miatt itt marad addig bárki is közülük.
Mondjuk tényleg igazad van ebben. :wink: Mindig csak halogatjuk a fiatalok beépítését. :? Sturridge is 4 gólt vágott a kupában,erre kap 2-3 percet a végén :roll:
Egyébként a Man City mellett mi is beszálltunk a Milner-ért(30 körül engednék elvileg) :o Mondjuk ő tipikusan egy Essien mentalitású középpályás,mindig meghal,küzd a pályán.Vele elégedett lennék,de lehet jobb lenne egy "vérbeli" irányító.
Forrás:goal.com :D

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#36786 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... s-2029662/" onclick="window.open(this.href);return false;

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#36787 Hozzászólás Szerző: Spring »

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 23,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Buck szerint okosan kell igazolni, mégpedig a BL miatt. Találtam is egy cikket róla, hogy miért, ha valakit érdekel, olvassátok el: http://www.impulzus.ro/Megszoritasokat_ ... irek/11009" onclick="window.open(this.href);return false;, a 2012/13-as szezontól az UEFA csak azoknak a csapatoknak adja meg a licenszet a BL indulásra, akinek a bevételei fedezik az átigazolási és a fizetési kiadásokat. Utánanéztem, 2009-ben a klub vesztesége 49 millió euró volt (azaz utcalány szarul állunk, de évről évre javul ez a szám) http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... et-2011706" onclick="window.open(this.href);return false;. Viszont Abra kifizette a 340 millió fontos adósságát a klubnak, az sem egy hátrány, hogy legalább nem kell 'törleszteni'.

Ezek szerint nem lesznek szerintem nagy igazolások és a túlfizetett játékosok (Deco, Ballack) elhúznak innen. Akkor elég hihető, hogy 2-3 távozó és ugyanennyi érkező lesz.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Átigazolások

#36788 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

grimrieper írta:
prenyo89 írta:Szerintem Drogba nagyon is kell a csapatba!!!!!!!!Mert Drogba nélkül nehezen lett volna meg a premier bajnokság(29 góól!!) na meg a FA-kupa is!!!!!!!!!!!!!!!!!!Inkább Lampard nem kéne mert nagyon nagy arca van és az uccsó meccsen még a büntetőt is kihagyta!!!!!!!!!!Ez a vesztünket is okozhatta volna!Kalou is el kell a csapatba hiszen gyors bár igaz néha a nagy ziccereket képes kihagyni de Drogbával nagyon jól megértik egymást a palyán is és a magáneletben is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja Ibrárol csak annyit hogy szerintem egy nagy 0!!!Nekünk ugyanez a csapat kell mint ami most van csak Anelka Lampard nélkül!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nekem ez a véleményem!!!!!!!!!!!!HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
na eloszor is pubikam azonnal kereds meg a gyogyszered mert az elgurult valahova. ha meg megtalaltad es nem hasznal pereld be az orvosad mert az a hulye es nem te. ennel nagyobb hulyeseget utoljara akkor olvastam amikor a benitez azt nyilatkozta hogy jovore megnyerik a PL-t. a te velemenyed kb annyitt szamit mint auswitcban a repeta. a cucc amit szivsz annak le jart a szavatossagi ideje mint az agy sejtjeidnek. azonnal vidd vissza az agyadat ahonnan szerezted es kerdezd meg hogy esetleg szilva lekvarral fel tudod tolteni a koponyadat mert meg az is jobb a mostani eszednel es ha megehezel hat kenhetsz egy karaj kenyeret vele.
:lol: :lol: :lol:
Chelsea The Pride Of London

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#36789 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Bubi írta:...ha Bruce ilyet nyilatkozott volna, akkor mar kintlenne a fooldalunkon...
A Buck interjú egy rövid változatát istokbeci írta le, de ez egy hosszú interjú, aminek a részletes fordításán kdako dolgozik.

nagy poént nem fogok lelőni vele, aki akarta, úgyis elolvasta már gondolom angolul, de a lényeg:

"I have said that in every year there is some refreshing of the squad and maybe we can expect three or four in and three or four out," said Buck.

"But this year I think Carlo has said two or three in and two or three out and he is very satisfied with the current squad."

gondolom ebből hozták ki azt, hogy: "Chelsea chairman Bruce Buck has confirmed that coach Carlo Ancelotti wants to bring in at least two new faces in the summer."

:) szófacsarás, de végülis a lényeg ugyanaz.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9467
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#36790 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Csori gyerek odairta hogy "Ez az o velemenye", ne szivjatok mar szet a veret :D

En nem vagyok, de egyebkent aki azon a velemenyen van, hogy Lampard folott kezd eljarni az ido, az sem ok nelkul gondolja, statisztikak ide vagy oda, kozel sem olyan mar mint 4-5 eve, ertheto modon. De persze meg igy is a csapat egyik legjobbja:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#36791 Hozzászólás Szerző: Keppi »

gergő17 írta:De én csak az igazolásokról írtam(max 1 középpályás és 1 csatár kéne).Középpályásnak akkor Stoch adott,marad a csatár poszt.Oda lehet kell majd igazolni.És a fiatalokról azt akartam a beépítésükrül kapcsolatban,hogy ők az idősebbek helyét foglalják el.Tehát megy teszem azt Deco,és akkor jön helyére cserének Gael...
Ezzel a fiatalítással meg sokan nagyon elvagytok fogulva.. :? Jó a csapatnak ha van benne pár idősebb fickó is.Jövőre is örüljünk ha esetleg Stoch kap néme időt a bizonyításra.. Nem úgy megy ez,hogy hipphopp kicseréljük az öregeket a fiatalokra.Ez több év folyamata.Max annyit csinálnék,hogy elmegy 1-2 idősebb,és az ő posztjukat egy ugyanolyan poszton játszó fiatal tölti be(Ballack->Matic,Deco->Kakuta + mondom annyit,hogy a fiatalok >Hutchinson,Van Aanholt,Matic,Kakuta,Borini stb.<több lehetőséget kapjon mondjuk a Liga és FA kupában.)
Nézd, ha idén nem kezdenek el berakni fiatalokat, akkor mikor? Mindig csak jövőre? Már évek óta csak szó van erről, és ha így haladunk tovább akkor már nem is lesz a fiataloknak kitől tanulniuk mert Lampsék lesznek 40 évesek mire bekerülhet más a csapatba. Én elhiszem hogy egy teszemazt Ballack nagyobb rutinnal rendelkezik mint egy Kakuta, de ha utóbbi nem kap játéklehetőséget, akkor soha sem lesz olyan rutinja, és majd mikor Ballack már 30 perc után elfárad és futni sem tud akkor kezdjük el beépíteni a csapatba?? Nem szabad megvárni amíg túl idősek lesznek a mostani sztárok, le kell őket kapni a pályáról és lehetőséget adni a fiataloknak mert különben néhány év múlva majd egyszerre kell berakni sokukat és káosz lesz az egész.. Ha egyáltalán a játéklehetőség hiánya miatt itt marad addig bárki is közülük.
:)

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#36792 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

prenyo89 írta:Szerintem Drogba nagyon is kell a csapatba!!!!!!!!Mert Drogba nélkül nehezen lett volna meg a premier bajnokság(29 góól!!) na meg a FA-kupa is!!!!!!!!!!!!!!!!!!Inkább Lampard nem kéne mert nagyon nagy arca van és az uccsó meccsen még a büntetőt is kihagyta!!!!!!!!!!Ez a vesztünket is okozhatta volna!Kalou is el kell a csapatba hiszen gyors bár igaz néha a nagy ziccereket képes kihagyni de Drogbával nagyon jól megértik egymást a palyán is és a magáneletben is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja Ibrárol csak annyit hogy szerintem egy nagy 0!!!Nekünk ugyanez a csapat kell mint ami most van csak Anelka Lampard nélkül!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nekem ez a véleményem!!!!!!!!!!!!HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
na eloszor is pubikam azonnal kereds meg a gyogyszered mert az elgurult valahova. ha meg megtalaltad es nem hasznal pereld be az orvosad mert az a hulye es nem te. ennel nagyobb hulyeseget utoljara akkor olvastam amikor a benitez azt nyilatkozta hogy jovore megnyerik a PL-t. a te velemenyed kb annyitt szamit mint auswitcban a repeta. a cucc amit szivsz annak le jart a szavatossagi ideje mint az agy sejtjeidnek. azonnal vidd vissza az agyadat ahonnan szerezted es kerdezd meg hogy esetleg szilva lekvarral fel tudod tolteni a koponyadat mert meg az is jobb a mostani eszednel es ha megehezel hat kenhetsz egy karaj kenyeret vele.

Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Átigazolások

#36793 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

Keppi írta:
gergő17 írta:Véleményem szerint érdemesebb lenne tényleg visszahozni Stoch-ot,és a szezon alatt lehetőségeket kapó fiatalokat beépíteni valamennyire,és akkor amondó vagyok,hogy jó a csapat.
Abszolut nem értek egyet. Mármint Stoch visszahozása oké, de ez a keret viszonylag idős, és jövőre miden megváltozik, mert jóllaktak. Ez egyszerű pszichológia. Ha sokáig szenvedsz valamiért ami már többször majdnem a kezedben volt: utolsó körben elbukni a bajnoki címet, 4-3-ra vezetni bl döntőben tizi rúgásban és mi rúgunk, ezen olyan helyzetek hogy nagyon közel volt a siker és mégsem lett meg. Most hogy végre meglett, a játékosok úgy érezhetik hogy pályájuk csúcsán vannak, és kész.
Eddig mindig hajtotta őket az elvesztegetett lehetőség, de azért valljuk be hogy a motivációval már volt hogy ennek ellenére is gond volt a szezonban, többször is lélektelen játékot mutattunk.

Ha nem érkeznek új emberek, és nem lesz egy nagyon alapos fiatalítás, akkor jövőre ugyanitt fogunk beszélgetni, én ugyanezt fogom mondani, csak semmi trófea nem lesz a birtokunkban az adott évről, és ez több mint biztos.

És még 100x rosszabb helyzetben leszünk, mert akkor 1 évet vesztünk a jövő Chelseajének felépítésével. Ha valaki hosszú távon gondolkozik akkor könnyen beláthatja hogy most van itt az idő a fiatalításra, és nem látszat fiatalítás kell hanem komoly, 3-4 alapembert érintő.
De én csak az igazolásokról írtam(max 1 középpályás és 1 csatár kéne).Középpályásnak akkor Stoch adott,marad a csatár poszt.Oda lehet kell majd igazolni.És a fiatalokról azt akartam a beépítésükrül kapcsolatban,hogy ők az idősebbek helyét foglalják el.Tehát megy teszem azt Deco,és akkor jön helyére cserének Gael...
Ezzel a fiatalítással meg sokan nagyon elvagytok fogulva.. :? Jó a csapatnak ha van benne pár idősebb fickó is.Jövőre is örüljünk ha esetleg Stoch kap néme időt a bizonyításra.. Nem úgy megy ez,hogy hipphopp kicseréljük az öregeket a fiatalokra.Ez több év folyamata.Max annyit csinálnék,hogy elmegy 1-2 idősebb,és az ő posztjukat egy ugyanolyan poszton játszó fiatal tölti be(Ballack->Matic,Deco->Kakuta + mondom annyit,hogy a fiatalok >Hutchinson,Van Aanholt,Matic,Kakuta,Borini stb.<több lehetőséget kapjon mondjuk a Liga és FA kupában.)

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#36794 Hozzászólás Szerző: Galóca »

prenyo89 írta:Szerintem Drogba nagyon is kell a csapatba!!!!!!!!Mert Drogba nélkül nehezen lett volna meg a premier bajnokság(29 góól!!) na meg a FA-kupa is!!!!!!!!!!!!!!!!!!Inkább Lampard nem kéne mert nagyon nagy arca van és az uccsó meccsen még a büntetőt is kihagyta!!!!!!!!!!Ez a vesztünket is okozhatta volna!Kalou is el kell a csapatba hiszen gyors bár igaz néha a nagy ziccereket képes kihagyni de Drogbával nagyon jól megértik egymást a palyán is és a magáneletben is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja Ibrárol csak annyit hogy szerintem egy nagy 0!!!Nekünk ugyanez a csapat kell mint ami most van csak Anelka Lampard nélkül!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nekem ez a véleményem!!!!!!!!!!!!HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nah ezen jót nevettem....
de,
nem kell ide Lampard!!!!
csak Kalou meg Drogba!!!!!!!!
oszt elmegyünk a sunyiba...:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Galóca 2010. május 21., péntek 17:19-kor.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#36795 Hozzászólás Szerző: Szabi »

prenyo89 írta:Szerintem Drogba nagyon is kell a csapatba!!!!!!!!Mert Drogba nélkül nehezen lett volna meg a premier bajnokság(29 góól!!) na meg a FA-kupa is!!!!!!!!!!!!!!!!!!Inkább Lampard nem kéne mert nagyon nagy arca van és az uccsó meccsen még a büntetőt is kihagyta!!!!!!!!!!Ez a vesztünket is okozhatta volna!Kalou is el kell a csapatba hiszen gyors bár igaz néha a nagy ziccereket képes kihagyni de Drogbával nagyon jól megértik egymást a palyán is és a magáneletben is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja Ibrárol csak annyit hogy szerintem egy nagy 0!!!Nekünk ugyanez a csapat kell mint ami most van csak Anelka Lampard nélkül!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nekem ez a véleményem!!!!!!!!!!!!HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Már, bocs, de szerintem vondd vissza amit írtál!
Lampard A CSUPASZÍV JÁTÉKOS a PL-ben.Mi az hogy nagy arca van?Hibázni mindenki szokott.
Ha nehezen hiszed el, TE is.Ebben az idényben összesen 2 tizit rontott!és nem 3 rúgott be....
A BL döntőben is berúgta.Csak 6 napja és a City elleni odavágón rontott.(ha jól tudom).
És a magánéletben megértik egymást Drogbáék-hát még jó hogy.....
Ezek alapján akkor Bos-PF-Carvalho-Deco-Hilario
Lamps-AC-JC-Studge-Terry-Turnbull Alex-(Deco) Iva-Matic és még sorolhatnám

Hát a csapaton meg nem ártanna frissíteni.... :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Átigazolások

#36796 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

prenyo89 írta:Szerintem Drogba nagyon is kell a csapatba!!!!!!!!Mert Drogba nélkül nehezen lett volna meg a premier bajnokság(29 góól!!) na meg a FA-kupa is!!!!!!!!!!!!!!!!!!Inkább Lampard nem kéne mert nagyon nagy arca van és az uccsó meccsen még a büntetőt is kihagyta!!!!!!!!!!Ez a vesztünket is okozhatta volna!Kalou is el kell a csapatba hiszen gyors bár igaz néha a nagy ziccereket képes kihagyni de Drogbával nagyon jól megértik egymást a palyán is és a magáneletben is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja Ibrárol csak annyit hogy szerintem egy nagy 0!!!Nekünk ugyanez a csapat kell mint ami most van csak Anelka Lampard nélkül!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nekem ez a véleményem!!!!!!!!!!!!HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hallod öcsipok!
Te vágod hogy miket írsz?
egyrészt?mi az hogy nem kell Lampard?nézd már meg utobbi évi teljesítményeit,illetve idén hány golt termelt kp létére...!
mire alapozod,h nagy az arca? ez volt talán a 2. tizije amit kihagyott kékben.
Ha Lampard kihagyott tizije a vesztunket okozhatta volna,akkor Kalou megszámlálhatalan kihagyott helyzeteit hova sorolod?
és ki nem szarja le ,hogy jol megértik egymást Drogbával a magánéletben!!!! ?
hm?
agggyatok munkát!!!!

prenyo89
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010. április 26., hétfő 18:53
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#36797 Hozzászólás Szerző: prenyo89 »

Szerintem Drogba nagyon is kell a csapatba!!!!!!!!Mert Drogba nélkül nehezen lett volna meg a premier bajnokság(29 góól!!) na meg a FA-kupa is!!!!!!!!!!!!!!!!!!Inkább Lampard nem kéne mert nagyon nagy arca van és az uccsó meccsen még a büntetőt is kihagyta!!!!!!!!!!Ez a vesztünket is okozhatta volna!Kalou is el kell a csapatba hiszen gyors bár igaz néha a nagy ziccereket képes kihagyni de Drogbával nagyon jól megértik egymást a palyán is és a magáneletben is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja Ibrárol csak annyit hogy szerintem egy nagy 0!!!Nekünk ugyanez a csapat kell mint ami most van csak Anelka Lampard nélkül!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nekem ez a véleményem!!!!!!!!!!!!HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

korozsp88

Re: Átigazolások

#36798 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

ZenZo írta:
korozsp88 írta:Zenzo! Lenne egy kérdésem feléd!...Hát ha neked jobbak a forrásaid ezzel kapcsolatban amit kérdezni akarok most! Ez a hír Torresről 2010.05.16.-án készült cikk!
Nekem sincsenek jobb forrásaim, mint bárki másnak :) csak megpróbálok sok helyen utánanézni a dolgoknak, meg nagyjából vágom, melyik irományt milyen súllyal kell kezelni. Ez a cikk is a Daily Mirror-ra hivatkozik, ami nem sportújság, olyan, mint mondjuk nálunk a népszabadság. Elképzelhető egyébként, elvégre minden logikus lépés amellett szól, hogy hozzánk jön: 1. távozni akar(t) a Poolból (?), főleg miután Benítez is távozni készült (bár már ezt sem lehet tudni - úgy volt, hogy a Juve viszi, de aztán ott Delneri lett a tréner). 2. a Barcaba ment Villa, és hát van még klasszis csatár, a ManUba nem illik, az Arsenal nem fog tudni érte pénzt adni. A Realba nem megy, szóval maradt két klub, aki ki tudja fizetni az árát, a Citeh és a Chelsea. A City nem indulhat a BL-ben, szóval maradt logikai úton a Chelsea. Drogba valóban nyilatkozott olyat, hogy szívesen játszana együtt Torressel (vagy bárki más klasszis csatárral), viszont Carlo is nyilatkozott olyat, hogy nem illik a terveibe Torres. Eddig Carlo pedig nem nyilatkozott össze-vissza, amit mondott, úgy volt. Szóval ki tudja. Én elképzelhetőnek tartom, de ha azt kérdezed, szerintem mennyi a valószínűsége, hogy Torres jövőre itt köt ki, akkor 30%.

Én is ennyit jósolok! Szerintem se menne vissza Spanyolba Már csak azért is mert akkor minek jött volna évekkel ezelőtt Angliába? Itt jól érzi magát a szigetországban! Nem zavarja a borús ég,az eső,itt fénykorát élte,míg Spanyolba egy középszintű Primera Divisios klubnál nem tudott úgy kibontakozni mint a Liverpoolnál! Pedig akkor se volt ott olyan játékos rajta kívül aki hátráltatta volna őt Az Atletico Madridban! Itt a Liverpoolnál is már jóval előtte voltak olyan klaszisok,akikkel még BL-t is nyerhettek a Liverpooli vörösök!Azok elmentek,jött egy Torres és megváltotta a világot!Első szezonba több mint 20-gólt szerzett ami ritkaság egy újjonc légióstól.Viszont egy nagy kérdés van itt az átigazólásokkal kapcsolatban!A legnagyobb kérdés itt az szerintem,hogy Ambramovic bele mer e nyúlni mélyen a zsebébe,vagy sem?Ha igen,akkor az azt jelenti,vagy is várható akkor hogy jönni fog egy új klasszis,vagy sztár legalább egy a csapathoz!Más kérdés az hogy kicsoda.Viszont ha Ambramovic okos lesz,akkor nem csinál megint olyan butaságot,mint annak idején Mourinhoval,hogy ide hoz Ancelottinak egy olyan sztárt,akit mondjuk Ancelottinak nem felel meg,se az elképzeléseibe,se úgy emberileg nem tetszene neki,és akkor megint kialakulna a tréner,és a klubtulaj között egy vita hogy játszatja,vagy nem játszhatja,és akkor mehet a búsba Ancelotti is,mert nem játszatja Ambramovic kedvéért az ő kedvencét!Ne hogy ez legyen megint!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9467
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#36799 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Aguero-Torres parosra tippelek, ha ez igy lesz, de ha Bruce ilyet nyilatkozott volna, akkor mar kintlenne a fooldalunkon. Sztem csak kicsavartak a szavait, ugyanis o 3 erkezorol nyilatkozott, es nem emlitette a tavozokat nevszerint. Raadasul amugy szerintem Deco-Belletti fog tavozni, Joe tutira marad miutan carlo lenyilatkozta, hogy szerinte Joe nem fog tavozni. Nem hinnem hogy ballack menne.

Kezenfekvo lenne egy Aguero Torres igazolas. Torrest mar kiveseztuk, hogy miert lenne neki a Chelsea az egyetlen jo lehetosege, Aguero meg mar tobbszor hangoztatta, hogy szivesen jatszana angliaban.

Amugy szerintem Sturridge fel fog noni a nagycsapathoz.
Ha Joe C. nem tavozik, es Kalousem, akkor szerintem lehet szamitani arra, hogy jovore Stoch is hazajon.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Átigazolások

#36800 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Végül is lehet elég lenne kettő igazolás. Ballack, Deco helyett egy ember középpályára, és egy csatár is kellene, mert Anelka és Drogba nem fiatalok, Kalou meg Sturridge-ra nem lehet annyira építeni, tehát nem alapemberek. Én legjobban Pato-nak örülnék, de Torres se lenne rossz.
Kapus egyértelműen nem kell, védő se, még akkor se, ha esetleg mondjuk Ferreira vagy Belletti távozna, mert van sok tehetséges fiatal, aki cserének jó, védő alapemberek meg úgy is megvannak.
Összességében sokat tehát nem kellene változtatni a kereten, csak 2-3 játékost kellene igazolni, meg 2-3 mehetne, azt ennyi.
Nálam a távozók: Deco, Ballack, Belletti, Ferreira.
Akik jöhetnének: 1 csatár és 1 középpályás + a fiatalok fokozatos beépítése.
Ez az én véleményem.
2012. 05. 19.

Válasz küldése