Carlo Ancelotti

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Carlo Ancelotti

#1881 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ZenZo írta:
Zsoca írta:"Arra nyilván ők sem számíthattak, hogy tavaszi sikereik letéteményese, Robben télen megszerezhető lesz, vagy ha számítottak is rá, erre építeni tán botorság." Ezt nem értem. :)
Amúgy faszás cikk, grat! Egyet is értek a benne szereplőkkel.
:) mert összekeveredtem az évszakokkal na - máris javítom. Lehet lesznek még benne ilyenek, a sok átírás miatt.
Van benne nehany helyesirasi hiba, 2-3 db max, es 1-2 db eliras, amugy igenyes cikk! En is egyetertek vele :)

"A sikeres csapat zálóga: karakter, dinamizmus, eredményesség. Ehhez szükség van egy megfelelő kvalitásokkal rendelkező edzőre és keretre."
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#1882 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta: :) mert összekeveredtem az évszakokkal na - máris javítom. Lehet lesznek még benne ilyenek, a sok átírás miatt.
Mást nem vettem észre. :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Carlo Ancelotti

#1883 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca írta:"Arra nyilván ők sem számíthattak, hogy tavaszi sikereik letéteményese, Robben télen megszerezhető lesz, vagy ha számítottak is rá, erre építeni tán botorság." Ezt nem értem. :)
Amúgy faszás cikk, grat! Egyet is értek a benne szereplőkkel.
:) mert összekeveredtem az évszakokkal na - máris javítom. Lehet lesznek még benne ilyenek, a sok átírás miatt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#1884 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta:
ZenZo írta:Most csak azért nem írom ide a véleményem, mert reményeim szerint ma este végre kilőhetem a cikket Carloval kapcsolatos véleményemről. Türelem, tornaterem... :)

*szerk: na jó, ez 1 nappal későbbre (azaz mára tolódik). Nagyjából kész.
Megszületett, ahhhh... :)
"Arra nyilván ők sem számíthattak, hogy tavaszi sikereik letéteményese, Robben télen megszerezhető lesz, vagy ha számítottak is rá, erre építeni tán botorság." Ezt nem értem. :)
Amúgy faszás cikk, grat! Egyet is értek a benne szereplőkkel.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Carlo Ancelotti

#1885 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

semmi nem valtozott vele kapcsolatban . mindenki ugy van vele jo ok rendben van hozta a duplat (ha meglesz) .de a vizvalaszto az hogy ki jon ide a nyaron es hogy szerepelunk jovore.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Carlo Ancelotti

#1886 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ZenZo írta:Most csak azért nem írom ide a véleményem, mert reményeim szerint ma este végre kilőhetem a cikket Carloval kapcsolatos véleményemről. Türelem, tornaterem... :)

*szerk: na jó, ez 1 nappal későbbre (azaz mára tolódik). Nagyjából kész.
Megszületett, ahhhh... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Carlo Ancelotti

#1887 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

laczze írta:csak akkor nekikéne állni keresni vagy legalább az ifiket többet jáccatni nem úgy mint ottvan pl Sturridge aki aig játszik 5 max 10 perceket én néha olyankor is betalál!!! és akkor nem kéne venni ottlene a saját nevelésű!(nagyon tehetségesek) nyílván lessz majd idővel másik ikon : Lampard és Terry helyett de ahhoz idő kell meghát magától nem jön ide :D
Azért ez nem így megy :) egyrészt, mert nyilván keresnek már embert, de nyilvánvalóan nem úgy, hogy na akkor Lampard helyére nézzünk valakit. Én Fabregast látom jelenleg méltó utódjának, akire úgy nagyjából nulla esély van, de hát léteznek még a Chelsea középpályájára illő, gólerős, szervezni képes kp.

Sturridgeról már kifejtettem a véleményem egy topikkal arrébb, arról nem is beszélve, hogy ő korántsem saját nevelés.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Carlo Ancelotti

#1888 Hozzászólás Szerző: laczze »

ZenZo írta:
Blueflag írta:Csak nagyon félek attól az időszaktól, mikor nem lesz már Lampardunk meg Drogbánk.
Szerintem ez mindannyiunkban felmerült már 1-2x, de azért elég távoli még ez ahhoz, hogy ezen aggódjunk, s ne azon, hogy lassan utánpótlásért kell nézni. Idén/jövő nyáron időszerű a dolog, ha Ballack és Deco megy (amire azért valljuk meg, van esély), jöhet egy fiatal (akár az ifik közül), akár más, max 25 körül. Lampard és Drogba csak 1 van, de nagyon sok jó középpályás és csatár van. Van időnk megtalálni a számunkra megfelelőt.
csak akkor nekikéne állni keresni vagy legalább az ifiket többet jáccatni nem úgy mint ottvan pl Sturridge aki aig játszik 5 max 10 perceket én néha olyankor is betalál!!! és akkor nem kéne venni ottlene a saját nevelésű!(nagyon tehetségesek) nyílván lessz majd idővel másik ikon : Lampard és Terry helyett de ahhoz idő kell meghát magától nem jön ide :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Carlo Ancelotti

#1889 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Blueflag írta:Csak nagyon félek attól az időszaktól, mikor nem lesz már Lampardunk meg Drogbánk.
Szerintem ez mindannyiunkban felmerült már 1-2x, de azért elég távoli még ez ahhoz, hogy ezen aggódjunk, s ne azon, hogy lassan utánpótlásért kell nézni. Idén/jövő nyáron időszerű a dolog, ha Ballack és Deco megy (amire azért valljuk meg, van esély), jöhet egy fiatal (akár az ifik közül), akár más, max 25 körül. Lampard és Drogba csak 1 van, de nagyon sok jó középpályás és csatár van. Van időnk megtalálni a számunkra megfelelőt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Carlo Ancelotti

#1890 Hozzászólás Szerző: laczze »

ZenZo írta:
laczze írta:... de azért valahol jogos is mert 86 pontal nyernénk meg.
2007/2008-ben a ManU 87-tel lett bajnok. 2002/2003-ban 83-mal. 2000/2001-ben 80 ponttal. '98/'99-ben 79 ponttal. És? Vitatja valaki, hogy ugyanmár, milyen bajnoki cím az, amit 79 ponttal be lehet húzni? Dehogy...
ahogy mész vissza az időben annál kevesebb pontal nyerték meg de nemlényeg ha meglehetne nyerni 60 pontal és annyival nyernénk meg akkoris itt a dicsőség mert mi teljesítettünk a legjobban :D kitérdekel hány pontal nemde? :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Carlo Ancelotti

#1891 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

laczze írta:... de azért valahol jogos is mert 86 pontal nyernénk meg.
2007/2008-ben a ManU 87-tel lett bajnok. 2002/2003-ban 83-mal. 2000/2001-ben 80 ponttal. '98/'99-ben 79 ponttal. És? Vitatja valaki, hogy ugyanmár, milyen bajnoki cím az, amit 79 ponttal be lehet húzni? Dehogy...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#1892 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Ez az edzőváltogatósdi, ami nálunk volt Mourinho távozása után, ez rengeteg mindenhez vezethet egy csapatot, csak nem trófeák felé. Főleg úgy nem, hogy a MU-ban Ronaldo, Rooney meg Tévez remekül játszottak, hárman eldöntöttek majdnem minden meccset. A döntő pillanatokban gyengék voltunk, de talán ez végre változik.

Csak nagyon félek attól az időszaktól, mikor nem lesz már Lampardunk meg Drogbánk.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Carlo Ancelotti

#1893 Hozzászólás Szerző: laczze »

redrum írta:És amikor Mourinhoval nyertünk bajnokságot akkor nem volt gyenge a MU?
2005-ben a MU-nak 77 pontja volt, 2006-ban 83. Idén minden bizonnyal 85 lesz. Ennyit erről.
tavaly 90 pontal lett bajnok és Liverpool nak volt 86 nekünk 83 remélem 86 al zárunk!!!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#1894 Hozzászólás Szerző: redrum »

És amikor Mourinhoval nyertünk bajnokságot akkor nem volt gyenge a MU?
2005-ben a MU-nak 77 pontja volt, 2006-ban 83. Idén minden bizonnyal 85 lesz. Ennyit erről.
I'm goin' down down down down

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Carlo Ancelotti

#1895 Hozzászólás Szerző: laczze »

ZenZo írta:
Zolaisgod írta: 2) magunk között: idén azért is tudtunk nyerni, mert a MU elég gyenge volt.
Az utóbbi három évben pedig azért tudott nyerni a MU, mert mi voltunk gyengébbek... ez nem érv. Nyilván így van, csak ez triviális valóság, ha valaki győz, a másiknak veszíteni kell, ergó az egyik jobb/erősebb, míg a másik rosszabb/gyengébb. Idén a kis csapatok és a big4 tagságra vágyók javarészt megtréfálták a nagy csapatokat, a középmezőnyt könnyen vették a nagyok - s az egymás elleni eredmények döntenek (ha döntenek). Ebben idén jobb volt a Chelsea. Ennyi.
ez igaz az nem ok hogy most a Mu gyenge volt azért nyertünk mert ennyi erővel akkor télleg 3 évig voltunk mi gyengék azért nyert a Mu és kitudja lehet jövőre megvédjük a bajnoki címet!! ( de azért valahol jogos is mert 86 pontal nyernénk meg )
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Carlo Ancelotti

#1896 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zolaisgod írta: 2) magunk között: idén azért is tudtunk nyerni, mert a MU elég gyenge volt.
Az utóbbi három évben pedig azért tudott nyerni a MU, mert mi voltunk gyengébbek... ez nem érv. Nyilván így van, csak ez triviális valóság, ha valaki győz, a másiknak veszíteni kell, ergó az egyik jobb/erősebb, míg a másik rosszabb/gyengébb. Idén a kis csapatok és a big4 tagságra vágyók javarészt megtréfálták a nagy csapatokat, a középmezőnyt könnyen vették a nagyok - s az egymás elleni eredmények döntenek (ha döntenek). Ebben idén jobb volt a Chelsea. Ennyi.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Carlo Ancelotti

#1897 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Zolaisgod írta:1) minden évben Carlo sem fog nyerni (sajnos)
Honnan tudod? :P
Zolaisgod írta:2) magunk között: idén azért is tudtunk nyerni, mert a MU elég gyenge volt.
még nem nyertük meg :) de a mégen van a hangsúly, nem pedig a nemen :D

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

Re: Carlo Ancelotti

#1898 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

laczze írta:
Antifiu írta:
Zolaisgod írta:Nekem is vissza kell vonnom a Carlo-ról mondottakat, de az a Balckburn meccs után természetesek voltak.

Nem tudom azért ajánározni sem őt. Mourinho hosszú várakozás után egy frissen összerakott csapatból csinált bajnokot, míg Carlo egy nyertes brigádot vitt tovább. Szerintem az idei győzelem nem elsősorban neki köszönhető, max nem cseszte szét a csapatot, mint pl. Scolari.

A duplázás (úgy legyen!) érdeme a csapat hangadóié: Didi, Lamps, JT, Cech...
De azért ugyanez a gárda 3 éven keresztül nem nyert PL-t. Ugyhogy szerintem is van érdeme a dologban...
Ott a pont! 3 éve UGYANEZ a csapat nem nyert PL-t és nemis duplázot ( hozzáteszem még mostse de kibaszott nagyaz esély) ugyhogy Ancelotti tud valamit!!
1) minden évben Carlo sem fog nyerni (sajnos)
2) magunk között: idén azért is tudtunk nyerni, mert a MU elég gyenge volt.
3) Ahogy írtam: Carlonak van érdeme, ami relatív: Scolárinál, Grantnél jobb. Hiddinkkel, Mourinhoval nem említeném egy lapon.

Az arányokon vitatkozunk, mert sokmindentől függ egy bajnoki győzelem. Amennyire anno Mourinho személyes sikere volt a bajnokság (ő építette fel), idén ez nem Carloé, hanem főleg a csapat magjáé, és a körülményeké. A edző dolga manapság nagy részben pszichológia, és nyelvtudás nélkül ez elég viccesen mehet. De volt, aki átvette tőle ezt a szerepet...

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Carlo Ancelotti

#1899 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Én bírom az olaszt és bár minden évben az a cél,hogy kupákat nyerjünk ezt a duplázást(lekopogom) még én sem vártam tőle.Ilyen debütálásra még José sem volt képes és szerintem elégedettek lehetünk,hogy végre van egy (nem csak átmeneti) jó edzőnk Mourinho óta.
Who the fuck are Man.United

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Carlo Ancelotti

#1900 Hozzászólás Szerző: laczze »

Antifiu írta:
Zolaisgod írta:Nekem is vissza kell vonnom a Carlo-ról mondottakat, de az a Balckburn meccs után természetesek voltak.

Nem tudom azért ajánározni sem őt. Mourinho hosszú várakozás után egy frissen összerakott csapatból csinált bajnokot, míg Carlo egy nyertes brigádot vitt tovább. Szerintem az idei győzelem nem elsősorban neki köszönhető, max nem cseszte szét a csapatot, mint pl. Scolari.

A duplázás (úgy legyen!) érdeme a csapat hangadóié: Didi, Lamps, JT, Cech...
De azért ugyanez a gárda 3 éven keresztül nem nyert PL-t. Ugyhogy szerintem is van érdeme a dologban...
Ott a pont! 3 éve UGYANEZ a csapat nem nyert PL-t és nemis duplázot ( hozzáteszem még mostse de kibaszott nagyaz esély) ugyhogy Ancelotti tud valamit!!
Drogba,Lampard,Terry <3

Lezárt