Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#52081 Hozzászólás Szerző: undertow »

gallasrol egy szo se.

bye-bye billy g!

CFCHungary
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2006. június 21., szerda 10:45

#52082 Hozzászólás Szerző: CFCHungary »

A Holland válogatott játékos tegnap a City elleni meccs után kötötte meg szerződését. Khalid 2 évet töltött németországban a Hamburg csapatában ahol már az első évben megmutatta képességeit, de igazán a 2. év jelentett számára áttörést amikor 34 meccsből 29-szer pályára lépett és a Hamburg csupán 30 gólt kapott ami klub rekordnak számít.

Jose Mourinho szavai:
"Boulahrouz rendkívúl hasznos játékos. Nekem most már 3 játékosom van középre John, Ricardo és Khalid. Két játékosom a jobb oldalra Paulo és Khalid. És 2 játékosom a bal oldalra Wayne és Khalid.

Avatar
nyonyó
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 10:31

#52083 Hozzászólás Szerző: nyonyó »

szpecnaz írta:
tibi71 írta:
Bubi írta:Tudnám mi a bajotok vele...
Ronaldinho mit csinált Terryval a Blben?Ugyan olyan majmot...Latin foci és az Angol foci egymás ellentétei, csak a szabályok és a játékszer ugyan az...

Portugálok ellen nem volt jó, de egyébbként megbízható teljesítményt nyújtott..
nekem az a bajom hogy vettünk 1gyengébb védőt mint amilyen volt ! tehát gyengültünk azon a poszton ! mert gallas azért 5klasszisal jobb ! viszont nem könnyü gallas utodját megtalálni mert ő nálam terry szintű és belőlle kevés van a világon !
Gallas EL AKAR MENNI..nem mi adjuk el...olyan szintű védő nincsen jelenleg a piacon, vagy ha van akkor is több font tízmilliós...De miért ne lehetne adni egy esélyet enneka hollandnak?....eddig jó formán semmit sem tudhatunk róla..csak annyit amennyit a vb-n láthattunk róla...és ha avb alapján kellene megitélnem lampardot, kiröhögném hogy világ második legjobbja volt tavaly....Gallas 6 évvel ezelőtt ki volt?
ráadásul a klasszis védők nagyon nehezen vásárolhatók ki.Rio,Puyol stb.
Esetleg Meirát lehetett volna.ő klasszis és megszerezhető

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#52084 Hozzászólás Szerző: undertow »

Chelseafan írta:
undertow írta:chivu. tokeletes megoldas lett volna.
De őt valószínűleg nem engedné a Roma, a Realnak se akarják eladni. Szóval vagy egy halom pénz vagy semmi...
viszont nem kene megvenni cashleyt...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#52085 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

undertow írta:chivu. tokeletes megoldas lett volna.
De őt valószínűleg nem engedné a Roma, a Realnak se akarják eladni. Szóval vagy egy halom pénz vagy semmi...

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#52086 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Chelseafan írta:
CFCBoy írta:Ha jól játszik, felőlem jöhet! Középsővédő, vagy esetleg szélső back?
Alapvetően középen játszik, de bevethető szélsőként is, de nem hiszem, hogy ott jól segítené a támadásokat. A Football Manager szerint védekező középpályást is tud játszani! :)

Ja a Football Manager-ben elég jó számokban :wink:
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#52087 Hozzászólás Szerző: undertow »

chivu. tokeletes megoldas lett volna.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#52088 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

-Ba7u- írta:Hát én se örülök annyira Boulahrouz-nak,nem is nagyon láttam még.:?
De azért remélem nem elsösorban bal védönek vennénk...
Jó lenne, ha Gallas még ezt az 1 évet kihúzná itt, és akkor jövöre igazolnánk még vkit.

Én mondjuk inkább Heitingát választanám Boula helyett (szerintem nagyon jó védő ;) )
Vagy Nigel De Jongot ugyancsak a Hamburgból! Nagyon sokoldalú és kiváló védő ő is! :wink:

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#52089 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

Hát én se örülök annyira Boulahrouz-nak,nem is nagyon láttam még.:?
De azért remélem nem elsösorban bal védönek vennénk...
Jó lenne, ha Gallas még ezt az 1 évet kihúzná itt, és akkor jövöre igazolnánk még vkit.

Én mondjuk inkább Heitingát választanám Boula helyett (szerintem nagyon jó védő ;) )

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#52090 Hozzászólás Szerző: hegyes »

Igen, aki esetleg már a VB előtt is hallott róla, az tudja, h kemény fickó! Nem megy a szomszédba egy kis keménykedésért - agressszív védő. De szerintem nem a szélen játszott, én úgy emlékszem, h belső bekk.
Az tény, h Gallas sokkal jobb nála [William a világ egyik legjobbja!]. DE: ha már úgy alakulnak (alakultak) a dolgok, ahogyan, akkor sztem nem született rossz megoldás a problémára.
Üdv! 17:00-kor kezdődik igazán a PL!!!
There is only one Chelsea!

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#52091 Hozzászólás Szerző: hegyes »

Boulahrouz [ha így írja a nevét :) ] kiváló védő! Nagyon meglepett ez az átigazolási hír, de lehet h csak a nyaralások miatt maradtam le... A VB egyik felfedezettje volt, emlékezzetek vissza, h (egyébként Ribery-hez hasonlóan) a cserepadon kezdte a vb-sorozatot!
There is only one Chelsea!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#52092 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

tibi71 írta:
Bubi írta:Tudnám mi a bajotok vele...
Ronaldinho mit csinált Terryval a Blben?Ugyan olyan majmot...Latin foci és az Angol foci egymás ellentétei, csak a szabályok és a játékszer ugyan az...

Portugálok ellen nem volt jó, de egyébbként megbízható teljesítményt nyújtott..
nekem az a bajom hogy vettünk 1gyengébb védőt mint amilyen volt ! tehát gyengültünk azon a poszton ! mert gallas azért 5klasszisal jobb ! viszont nem könnyü gallas utodját megtalálni mert ő nálam terry szintű és belőlle kevés van a világon !
Gallas EL AKAR MENNI..nem mi adjuk el...olyan szintű védő nincsen jelenleg a piacon, vagy ha van akkor is több font tízmilliós...De miért ne lehetne adni egy esélyet enneka hollandnak?....eddig jó formán semmit sem tudhatunk róla..csak annyit amennyit a vb-n láthattunk róla...és ha avb alapján kellene megitélnem lampardot, kiröhögném hogy világ második legjobbja volt tavaly....Gallas 6 évvel ezelőtt ki volt?

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#52093 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Bubi írta:Tudnám mi a bajotok vele...
Ronaldinho mit csinált Terryval a Blben?Ugyan olyan majmot...Latin foci és az Angol foci egymás ellentétei, csak a szabályok és a játékszer ugyan az...

Portugálok ellen nem volt jó, de egyébbként megbízható teljesítményt nyújtott..
nekem az a bajom hogy vettünk 1gyengébb védőt mint amilyen volt ! tehát gyengültünk azon a poszton ! mert gallas azért 5klasszisal jobb ! viszont nem könnyü gallas utodját megtalálni mert ő nálam terry szintű és belőlle kevés van a világon !

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#52094 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Chelseafan írta:Állítólag 6 millió fontot fizetünk Boulahrouzért, de hát a pénz amúgyse számít... :|
valamilyen szinten ez már aprónak számít..:)..de még mindig olcsóbb mint 22 milla A.Cole-ért...igaz...A.Cole-nak jobban örültem..:)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#52095 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Állítólag 6 millió fontot fizetünk Boulahrouzért, de hát a pénz amúgyse számít... :|

Avatar
nyonyó
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 10:31

#52096 Hozzászólás Szerző: nyonyó »

Chelseafan írta:
CFCBoy írta:Ha jól játszik, felőlem jöhet! Középsővédő, vagy esetleg szélső back?
Alapvetően középen játszik, de bevethető szélsőként is, de nem hiszem, hogy ott jól segítené a támadásokat. A Football Manager szerint védekező középpályást is tud játszani! :)


hát,akkor ha elmegy Gallas akkor sem maradunk védő nélkül

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9443
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#52097 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Tudnám mi a bajotok vele...
Ronaldinho mit csinált Terryval a Blben?Ugyan olyan majmot...Latin foci és az Angol foci egymás ellentétei, csak a szabályok és a játékszer ugyan az...

Portugálok ellen nem volt jó, de egyébbként megbízható teljesítményt nyújtott..

Merder
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2006. május 7., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Sajószentpéter

#52098 Hozzászólás Szerző: Merder »

Érdekes, hogy mindenki úgy áll hozzá szegény holland sráchoz mintha miatta ment volna el Gallas. Ő azért jött, mert elmegy Gallas. Tökre nem mindegy. Egyébként én jó védőnek tartom Bolahrouzt (össze kéne gyűjteni, hogy ezt hány féleképpen írtuk)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#52099 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Hát én nem örülök ennek a sittesfejűnek ! remélem nem gondolja senki hogy ez a csiga érdembe potolni tudja billyt ! bridge vagy carvalho stoplis pucolojának oké de eggyelöre semmi több nem kéne ! figo és társai bazárimajmot csináltak belőle míg pályán volt. lehet erre hülye érvet felhozni szinészek +stb de ezek voltak a tények.remélem josé tudja mit csinál mert én bízok benne !

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#52100 Hozzászólás Szerző: Festa »

Bolharouz nem rossz játékos a Hamburgban megbízható teljesítmény
nyújtott de ez a Chelsea amelynek az angol bajnokságot megynerni
már nem nagy kunszt.Ezen a szinten már kétséges,hogy mit fog a "holland" nyújtani!Huthnál azért biztos jobb lesz. :lol:
Mi az élet értelme??? 42!

Válasz küldése