Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#52081 Hozzászólás Szerző: hegyes »

Igen, aki esetleg már a VB előtt is hallott róla, az tudja, h kemény fickó! Nem megy a szomszédba egy kis keménykedésért - agressszív védő. De szerintem nem a szélen játszott, én úgy emlékszem, h belső bekk.
Az tény, h Gallas sokkal jobb nála [William a világ egyik legjobbja!]. DE: ha már úgy alakulnak (alakultak) a dolgok, ahogyan, akkor sztem nem született rossz megoldás a problémára.
Üdv! 17:00-kor kezdődik igazán a PL!!!
There is only one Chelsea!

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#52082 Hozzászólás Szerző: hegyes »

Boulahrouz [ha így írja a nevét :) ] kiváló védő! Nagyon meglepett ez az átigazolási hír, de lehet h csak a nyaralások miatt maradtam le... A VB egyik felfedezettje volt, emlékezzetek vissza, h (egyébként Ribery-hez hasonlóan) a cserepadon kezdte a vb-sorozatot!
There is only one Chelsea!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#52083 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

tibi71 írta:
Bubi írta:Tudnám mi a bajotok vele...
Ronaldinho mit csinált Terryval a Blben?Ugyan olyan majmot...Latin foci és az Angol foci egymás ellentétei, csak a szabályok és a játékszer ugyan az...

Portugálok ellen nem volt jó, de egyébbként megbízható teljesítményt nyújtott..
nekem az a bajom hogy vettünk 1gyengébb védőt mint amilyen volt ! tehát gyengültünk azon a poszton ! mert gallas azért 5klasszisal jobb ! viszont nem könnyü gallas utodját megtalálni mert ő nálam terry szintű és belőlle kevés van a világon !
Gallas EL AKAR MENNI..nem mi adjuk el...olyan szintű védő nincsen jelenleg a piacon, vagy ha van akkor is több font tízmilliós...De miért ne lehetne adni egy esélyet enneka hollandnak?....eddig jó formán semmit sem tudhatunk róla..csak annyit amennyit a vb-n láthattunk róla...és ha avb alapján kellene megitélnem lampardot, kiröhögném hogy világ második legjobbja volt tavaly....Gallas 6 évvel ezelőtt ki volt?

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#52084 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Bubi írta:Tudnám mi a bajotok vele...
Ronaldinho mit csinált Terryval a Blben?Ugyan olyan majmot...Latin foci és az Angol foci egymás ellentétei, csak a szabályok és a játékszer ugyan az...

Portugálok ellen nem volt jó, de egyébbként megbízható teljesítményt nyújtott..
nekem az a bajom hogy vettünk 1gyengébb védőt mint amilyen volt ! tehát gyengültünk azon a poszton ! mert gallas azért 5klasszisal jobb ! viszont nem könnyü gallas utodját megtalálni mert ő nálam terry szintű és belőlle kevés van a világon !

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#52085 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Chelseafan írta:Állítólag 6 millió fontot fizetünk Boulahrouzért, de hát a pénz amúgyse számít... :|
valamilyen szinten ez már aprónak számít..:)..de még mindig olcsóbb mint 22 milla A.Cole-ért...igaz...A.Cole-nak jobban örültem..:)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#52086 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Állítólag 6 millió fontot fizetünk Boulahrouzért, de hát a pénz amúgyse számít... :|

Avatar
nyonyó
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 10:31

#52087 Hozzászólás Szerző: nyonyó »

Chelseafan írta:
CFCBoy írta:Ha jól játszik, felőlem jöhet! Középsővédő, vagy esetleg szélső back?
Alapvetően középen játszik, de bevethető szélsőként is, de nem hiszem, hogy ott jól segítené a támadásokat. A Football Manager szerint védekező középpályást is tud játszani! :)


hát,akkor ha elmegy Gallas akkor sem maradunk védő nélkül

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#52088 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Tudnám mi a bajotok vele...
Ronaldinho mit csinált Terryval a Blben?Ugyan olyan majmot...Latin foci és az Angol foci egymás ellentétei, csak a szabályok és a játékszer ugyan az...

Portugálok ellen nem volt jó, de egyébbként megbízható teljesítményt nyújtott..

Merder
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2006. május 7., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Sajószentpéter

#52089 Hozzászólás Szerző: Merder »

Érdekes, hogy mindenki úgy áll hozzá szegény holland sráchoz mintha miatta ment volna el Gallas. Ő azért jött, mert elmegy Gallas. Tökre nem mindegy. Egyébként én jó védőnek tartom Bolahrouzt (össze kéne gyűjteni, hogy ezt hány féleképpen írtuk)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#52090 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Hát én nem örülök ennek a sittesfejűnek ! remélem nem gondolja senki hogy ez a csiga érdembe potolni tudja billyt ! bridge vagy carvalho stoplis pucolojának oké de eggyelöre semmi több nem kéne ! figo és társai bazárimajmot csináltak belőle míg pályán volt. lehet erre hülye érvet felhozni szinészek +stb de ezek voltak a tények.remélem josé tudja mit csinál mert én bízok benne !

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#52091 Hozzászólás Szerző: Festa »

Bolharouz nem rossz játékos a Hamburgban megbízható teljesítmény
nyújtott de ez a Chelsea amelynek az angol bajnokságot megynerni
már nem nagy kunszt.Ezen a szinten már kétséges,hogy mit fog a "holland" nyújtani!Huthnál azért biztos jobb lesz. :lol:
Mi az élet értelme??? 42!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: hy

#52092 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

kdako írta:
Gullit írta:Remélem Boulahrouz-al elég erős lessz a Chelsea, és akkor most fog jáccani a Man City ellen?
Szerintetek ki a jobb Bridges vagy Boulahrouz?
Majd elvállik!
Ezt a kérdést felesleges volt feltenni...
Mitol lettel te egyszerre szakerto?Szerinted idehoznak csak azert hogy kitoltsenek egy helyett a csere padon ? Ha te ilyen okos vagy miert nem vagy te is edzo?Nyugi Jose tudja mit csinal .

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#52093 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

kdako írta:
mourinho írta:
Ailton írta:most olvastam, hogy érkezik Bolahrouz, engem nagyon meglepett ez. Már itt is fennt van a hír.
Ez csak egyet jelenthet, elmegy Gallas.... Egyébként Bolahrouz jó védő szerintem
Hát, nagyon csodálkozom a reakciókon, mindenkién. Eddig nem volt olyan Chelsea-játékos, akit különösebben utáltam volna. Most már lesz lesz. :!: Ez a gyerek egy óriási favágó, szerintem megdönt minden kiállítási rekordot, és a csapat kárára lesz. Ha Del Hornóra azt írtuk, hogy nem Chelsea-szint, akkor Boulahruz még ennél is lejjebb van. Aki látta a vb-n, tudja miről beszélek! A Hamburg pedig nem miatta, hanem van Buyten miatt kapott kevés gólt!! Szégyen, hogy egyáltalán egyszerre emlegetik a Chelsea-vel a nevét, nemhogy még mezt is adjanak neki. Nagyon csalódott vagyok. És senki se jöjjön azzal, hogy adjunk neki lehetőséget bizonyítani, mert nem! Akkor ennyi erővel Sebők Vilit is leigazolhattuk volna, vagy Juhárt. Vicc!!! Sőt, szégyen!!!!
Na, azért Mourinho és Clarke se olyan hülye, hogy egy olyan játékost leigazoljanak, akiről te írsz. Mert Boulahrouz nem ilyen. Én meg pont Van Buytent tartom favágónak. De attól még jó védő. És a vb-n nem a holland-portugál meccsről kell beszélni, mert az nem is nevezhető focinak... Inkább az argentin-holland meccsről beszéljünk, ami nem volt vmi jó meccs, de arra lehet emlékezni, mikor Boulahrouz háromszor szerelt a saját tizenhatosán belül teljesen tisztán. Ráadásul technikailag se olyan rossz védő, kb. Gallas-szal egy szinten van. Szerintem jó lesz, de akik nem szeretik: úgyse lesz mindig kezdő.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: hy

#52094 Hozzászólás Szerző: kdako »

Gullit írta:Remélem Boulahrouz-al elég erős lessz a Chelsea, és akkor most fog jáccani a Man City ellen?
Szerintetek ki a jobb Bridges vagy Boulahrouz?
Majd elvállik!
Ezt a kérdést felesleges volt feltenni...
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#52095 Hozzászólás Szerző: kdako »

mourinho írta:
Ailton írta:most olvastam, hogy érkezik Bolahrouz, engem nagyon meglepett ez. Már itt is fennt van a hír.
Ez csak egyet jelenthet, elmegy Gallas.... Egyébként Bolahrouz jó védő szerintem
Hát, nagyon csodálkozom a reakciókon, mindenkién. Eddig nem volt olyan Chelsea-játékos, akit különösebben utáltam volna. Most már lesz lesz. :!: Ez a gyerek egy óriási favágó, szerintem megdönt minden kiállítási rekordot, és a csapat kárára lesz. Ha Del Hornóra azt írtuk, hogy nem Chelsea-szint, akkor Boulahruz még ennél is lejjebb van. Aki látta a vb-n, tudja miről beszélek! A Hamburg pedig nem miatta, hanem van Buyten miatt kapott kevés gólt!! Szégyen, hogy egyáltalán egyszerre emlegetik a Chelsea-vel a nevét, nemhogy még mezt is adjanak neki. Nagyon csalódott vagyok. És senki se jöjjön azzal, hogy adjunk neki lehetőséget bizonyítani, mert nem! Akkor ennyi erővel Sebők Vilit is leigazolhattuk volna, vagy Juhárt. Vicc!!! Sőt, szégyen!!!!
GO BLUES!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: hy

#52096 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Gullit írta:és akkor most fog jáccani a Man City ellen?
Még le sem igazoltuk, még hátravan az orvosi vizsgálat és a szerződés aláírása, úgyhogy nem hiszem, hogy vasárnapra meglenne.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#52097 Hozzászólás Szerző: undertow »

jobb oldali kozepso vedo. bar tenyleg tud a szelen is jatszani.

ugy erzem gallas menni fog... :/
kezdek hozzaszokni, csak ne legyen olyan hulye jose es kenyon, hogy elcserelik cashleyre... az fajna.

Avatar
Gullit
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2006. augusztus 8., kedd 21:11
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Gullit Zola
Tartózkodási hely: Szálka

hy

#52098 Hozzászólás Szerző: Gullit »

Remélem Boulahrouz-al elég erős lessz a Chelsea, és akkor most fog jáccani a Man City ellen?
Szerintetek ki a jobb Bridges vagy Boulahrouz?
Majd elvállik!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#52099 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Boulahrouz alapvetően szélsővédő, viszont többek között a holland válogatottban is szélsővédőt játszik

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: hy

#52100 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Chelseafan írta:
Gullit írta:Ki ez az ujj csávó tudna valaki képet betenni ide hogynézki és jó focista legalább?
A Hamburgban igazi szikla volt, neki is köszönhetően kapott olyan kevés gólt a HSV!
Most h így belegondolok, sztem egész nyáron akartuk őt...Vagy a Vb vége óta!
Mert a hamburg leigazolta Kopanyt, lehet h tudták jönni fog a Holland ide, és az ő helyére hozták a Belgát...
Mondjuk tőlük meg leigazolták Buytent, a szinttén belga Back-et:S

Válasz küldése