Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#12341 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

BlueBlood1993 írta:De mért nem Joe Cole játszik a jobbszélső posztján? Technikás, leköti a védők figyelmét, nem lassabb mint Anelka, nem körülményesebb mint Anelka, de jobban és többet ad be mint Anelka.
Akkor tőled is megkérdem: láttad már idén játszani JC-t? Ha január óta valaki felveszi a versenyt Anelkaval a legnagyobb balf*sz posztjáért, sőt, talán le is hagyja, akkor az Joe Cole... bármennyire is rossz ezt kimondani.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#12342 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

misakd írta:Anelka kell igen zenzo hogy egyel kevesebben legyünk a pályán...
az tuti h utcalány rutinos de körülmenyes és mostani formájában semmit nem csinal, labda sincs a laba környeken ha kap egyet tovabb paszolja aztan a szedelgesehez elöl k***a sok tapasztalat kell
akkor mar inkabb Joe Cole neki van tapasztalata gyors és jol cselez
Ha valaki olvas is a fórumon/főoldalon, nem csak leoszt mindenkit, akkor tudja, hogy Anelkaval talán a legkevésbé én vagyok kibékülve, szóval nem is értem ezt a felháborodást, főleg úgy, hogy odaírtam, diamondot játszatnék. Nem mellékes az sem, hogy Studge ugyanúgy nem szélső, Joe pedig lássuk be, egy kalap hígfos idén, játszott vagy 1000 percet, de összesen nem hozott le ebből 90 percnyi jó játékot. Kapura veszélytelen, míg a francia azért rúgott már pár gólt idén -igaz, legutóbb januárban, de mégis gólveszélyesebb, mint JC.

Bréking nyúz: Carvalho felépült, így harcra kész az Inter ellen - ettől függetlenül remélem, hogy Alex kezd majd.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Keret, kezdőcsapat

#12343 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Annyiban megvédeném Anelkát, hogy egyáltalán nem a posztján játszik így nem tud megfelelően teljesíteni sem.
Az idei szezonban Drogba távolléte alatt volt a legjobb, amikor középcsatárt játszhatott. Drogba visszatért őt pedig bűn lenne kivenni középről. Nem törvényszerű az, hogy egyszerre mind a két játékosnak a pályán kell lennie. A párharc vesztese így nyilván a francia lesz, de lássuk be, Joey jobban érzi a jobb oldali támadó posztját a jelenlegi 4-3-3-as felállásban.
Ha mást nem is csinálna legalább lekötne pár embert, alulmúlni nem nagyon tudná Anelkát. Egy próbát mindenképpen megérne.
211! NEW RECORD!

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

Re: Keret, kezdőcsapat

#12344 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Sajnálom Beckhamet, nagyon akarta ezt a VBt.. Remélem Joe Cole észbekap, és élete formáját mutatván Capello őt hívja be Beckham helyett. Ráférne, ránkférne...

BlueBlood1993 írta:De mért nem Joe Cole játszik a jobbszélső posztján? Technikás, leköti a védők figyelmét, nem lassabb mint Anelka, nem körülményesebb mint Anelka, de jobban és többet ad be mint Anelka.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Keret, kezdőcsapat

#12345 Hozzászólás Szerző: Bubi »

BlueBlood1993 írta:De mért nem Joe Cole játszik a jobbszélső posztján? Technikás, leköti a védők figyelmét, nem lassabb mint Anelka, nem körülményesebb mint Anelka, de jobban és többet ad be mint Anelka.

Joe a legjobb apellata. Amugy rendben hogy rutin, es en sokideig vedtem anelkat, de tisztan latszik hogy feldughatja a rutinjat, mert egyszeruen nem tud nullanal jobbat nyujtani. Sturridge es Joe is jobb lenne, vagy Kalou.

Az Arsenal rossz pelda, tele van fiatallal, rank ez nem jellemzo...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3632
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#12346 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

De mért nem Joe Cole játszik a jobbszélső posztján? Technikás, leköti a védők figyelmét, nem lassabb mint Anelka, nem körülményesebb mint Anelka, de jobban és többet ad be mint Anelka.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Keret, kezdőcsapat

#12347 Hozzászólás Szerző: misakd »

Anelka kell igen zenzo hogy egyel kevesebben legyünk a pályán...
az tuti h utcalány rutinos de körülmenyes és mostani formájában semmit nem csinal, labda sincs a laba környeken ha kap egyet tovabb paszolja aztan a szedelgesehez elöl k***a sok tapasztalat kell
akkor mar inkabb Joe Cole neki van tapasztalata gyors és jol cselez

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#12348 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Speedie írta:én Sturridge-t kezdetném 2 okból is..:)ami mondjuk lehet hülyeség de
1 rá nem fognak készülni a sinter védői az 98%
2 gyors és jól cselez nem cselez jobban mint Joey de gyorsabb az 100..:)
Az tuti, hogy nem készülnek, de vajon miért... mert még meccsfelvételt sem nagyon lehet róla nézni, amiből készüljenek. Gyorsnak gyors, merthát fiatal, de gyors volt SWP is, ő is a Citytől jött... Ez itt a BL és az Inter Milan. Nem az FA és a Coventry city. Rutin kell és tapasztalat, nem pedig gyors és megremegő láb (lásd Arse).

Én gyémántot játszatnék most, az tuti.
-------------Turnbull----------------
Iva-------Alex---------Terry--Zsirkov
------------Mikel/Ballack-------------
-------Lampard-------Malouda-------
--------------Kalou/JC---------------
----------Anelka----Drogba----------

De a WHU meccsből kiindulva 4-3-3 lesz, méghozzá a

Iva----Alex--------Terry----Zsirkov
Ballack-------Mikel---------Lampard
Anelka-------Drogba-------Malouda
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Keret, kezdőcsapat

#12349 Hozzászólás Szerző: Pöri »

misakd írta:
kdako írta:A 4-1 ellenére nem mehetünk el szó nélkül Anelka mellett. Amióta átálltunk erre a féloldalas 4-3-3-ra, nem volt egy jó meccse sem. Értem én, hogy Carlo célja az, hogy 2 veszélyes csatárt dob pályára, jobban lekössék a védelmet, de amíg Drogba rosszabb napjain is veszélyes, addig a francia szenved, nem találja a helyét. amíg a diamond volt, vissza-vissza lépett labdáért, és onnan próbálkozott, de most semmi. és amíg Maloudának volt 16 beadása, addig jobboldalról akkor volt csak valami, ha Iva fellépett.
mindenki latja h padon a helye Ancelottin kivül ettől Kalou,Cole,Sturridge de meg Borini is töbre lenne képes
én Sturridge-t kezdetném 2 okból is..:)ami mondjuk lehet hülyeség de
1 rá nem fognak készülni a sinter védői az 98%
2 gyors és jól cselez nem cselez jobban mint Joey de gyorsabb az 100..:)
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#12350 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

misakd írta:
kdako írta:A 4-1 ellenére nem mehetünk el szó nélkül Anelka mellett. Amióta átálltunk erre a féloldalas 4-3-3-ra, nem volt egy jó meccse sem. Értem én, hogy Carlo célja az, hogy 2 veszélyes csatárt dob pályára, jobban lekössék a védelmet, de amíg Drogba rosszabb napjain is veszélyes, addig a francia szenved, nem találja a helyét. amíg a diamond volt, vissza-vissza lépett labdáért, és onnan próbálkozott, de most semmi. és amíg Maloudának volt 16 beadása, addig jobboldalról akkor volt csak valami, ha Iva fellépett.
mindenki latja h padon a helye Ancelottin kivül ettől Kalou,Cole,Sturridge de meg Borini is töbre lenne képes
Nem értem miért van mindenki oda Sturridgetől.. egyenlőre semmit nem tett még le az asztalra és nagyobb csapatok ellen úgy elnyomták, mint a cigicsikket.. láthattuk az Inter ellen idegenben pl. Egyébként biztos, hogy a rutin miatt bízik Anelkaban Ancelotti, amit én személyszerint meg is értek.Sturridge és Borini is a jövő, kisebb csapatok ellen kell beépíteni őket és játszatni, nem egy Inter ellen, ahol nem fér bele az, hogy elizgulunk 1-1 óriási ziccert, mert azon akár a továbbjutás is elúszhat. Félre ne értsetek, én sem vagyok oda meg vissza Anelka játékától, de ha már nem ő, akkor inkább Kalou, mint az előbb említett 2 fiatal. Egyébként Kalout is lehet szapulni, hogy ilyen szar, meg olyan szar, de a létfontosságú gólt mégiscsak ő szerezte az Inter ellen..Miközben Drogbának és a "nagyoknak" momentuma se nagyon volt. (nálam az nem ér +2vel jobb osztályzatot pl. ha szabadrúgásból eltalálja a kapufát,ziccerbe viszont nem kerül) .

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Keret, kezdőcsapat

#12351 Hozzászólás Szerző: misakd »

kdako írta:A 4-1 ellenére nem mehetünk el szó nélkül Anelka mellett. Amióta átálltunk erre a féloldalas 4-3-3-ra, nem volt egy jó meccse sem. Értem én, hogy Carlo célja az, hogy 2 veszélyes csatárt dob pályára, jobban lekössék a védelmet, de amíg Drogba rosszabb napjain is veszélyes, addig a francia szenved, nem találja a helyét. amíg a diamond volt, vissza-vissza lépett labdáért, és onnan próbálkozott, de most semmi. és amíg Maloudának volt 16 beadása, addig jobboldalról akkor volt csak valami, ha Iva fellépett.
mindenki latja h padon a helye Ancelottin kivül ettől Kalou,Cole,Sturridge de meg Borini is töbre lenne képes

kasza0000
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2009. december 21., hétfő 18:58
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Keret, kezdőcsapat

#12352 Hozzászólás Szerző: kasza0000 »

kdako írta:A 4-1 ellenére nem mehetünk el szó nélkül Anelka mellett. Amióta átálltunk erre a féloldalas 4-3-3-ra, nem volt egy jó meccse sem. Értem én, hogy Carlo célja az, hogy 2 veszélyes csatárt dob pályára, jobban lekössék a védelmet, de amíg Drogba rosszabb napjain is veszélyes, addig a francia szenved, nem találja a helyét. amíg a diamond volt, vissza-vissza lépett labdáért, és onnan próbálkozott, de most semmi. és amíg Maloudának volt 16 beadása, addig jobboldalról akkor volt csak valami, ha Iva fellépett.
Én is így gondolom,de nem muszáj visszaállni 4-4-2-re csak anyit kéne csinálni,hogy Anelkát a padra és Joeyt vagy Kalout a helyére
"Never Give Up"

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#12353 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:A 4-1 ellenére nem mehetünk el szó nélkül Anelka mellett. Amióta átálltunk erre a féloldalas 4-3-3-ra, nem volt egy jó meccse sem. Értem én, hogy Carlo célja az, hogy 2 veszélyes csatárt dob pályára, jobban lekössék a védelmet, de amíg Drogba rosszabb napjain is veszélyes, addig a francia szenved, nem találja a helyét. amíg a diamond volt, vissza-vissza lépett labdáért, és onnan próbálkozott, de most semmi. és amíg Maloudának volt 16 beadása, addig jobboldalról akkor volt csak valami, ha Iva fellépett.
:D

na végre már, hogy nem csak én kezdek felébredni. Lassan hetek óta ezzel foglalkozom a cikkekben, értékeléseknél, megvitattuk már ezt Joeyval, stb. sőt, Nevin is írt ezzel kapcsolatban cikket, amit belinkeltem valamelyik értékelős topikba.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#12354 Hozzászólás Szerző: kdako »

A 4-1 ellenére nem mehetünk el szó nélkül Anelka mellett. Amióta átálltunk erre a féloldalas 4-3-3-ra, nem volt egy jó meccse sem. Értem én, hogy Carlo célja az, hogy 2 veszélyes csatárt dob pályára, jobban lekössék a védelmet, de amíg Drogba rosszabb napjain is veszélyes, addig a francia szenved, nem találja a helyét. amíg a diamond volt, vissza-vissza lépett labdáért, és onnan próbálkozott, de most semmi. és amíg Maloudának volt 16 beadása, addig jobboldalról akkor volt csak valami, ha Iva fellépett.
GO BLUES!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#12355 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Amúgy Carvalho még sérült (Mondjuk nálam mindegy hogy Carvalho vagy Alex kb. egy szinten vannak)? Essien és Bos valóban offolja az egész szezont?
*knock, and it shall be opened unto you*

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#12356 Hozzászólás Szerző: kdako »

Zsirkov nyilván rápihen a BL-re, nehogy megint megsérüljön előtte. A többibe nem lehet belekötni, jelenleg ez a legerősebb kezdő.
GO BLUES!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#12357 Hozzászólás Szerző: Daniel »

22 Ross Turnbull
2 Branislav Ivanovic
26 John Terry (c)
33 Alex
19 Paulo Ferreira
13 Michael Ballack
12 John Mikel Obi
8 Frank Lampard
15 Florent Malouda
39 Nicolas Anelka
11 Didier Drogba.

Substitutes: 30 Rhys Taylor, 18 Yury Zhirkov, 43 Jeffrey Bruma, 10 Joe Cole, 20 Deco, 21 Salomon Kalou, 23 Daniel Sturridge.

West Ham away are expected to line up in the following 4-3-3 formation:

Green; Spector, Gabbidon, Upson (c), Deprela; Behrami, Kovac, Parker; Ilan, Mido, Dyer.

Substitutes: Stech, Stanislas, Collison, Diamanti, McCarthy, Franco, C Cole.

The referee is Mark Clattenburg.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Keret, kezdőcsapat

#12358 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

dylan írta:szerintetek, milyen lenne az ideális kezdö a mai meccsre?
lehet hogy az egyes személyek kérdése nem is olyan fontos, mint inkább az, hogy aki pályára lép, az kellöképpen koncentrált, motivált és türelmes legyen, de én vmi ilyenre gondoltam:
Turnbull( a hírek szerint), Iva, Alex, JT, Zhirkov-Mikel, Lamps, Ballack- Malouda, Didi, Nico
Egy órán belül kiderül, de amúgy kb ilyen.

dylan
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 2:20
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: sheva

Re: Keret, kezdőcsapat

#12359 Hozzászólás Szerző: dylan »

szerintetek, milyen lenne az ideális kezdö a mai meccsre?
lehet hogy az egyes személyek kérdése nem is olyan fontos, mint inkább az, hogy aki pályára lép, az kellöképpen koncentrált, motivált és türelmes legyen, de én vmi ilyenre gondoltam:
Turnbull( a hírek szerint), Iva, Alex, JT, Zhirkov-Mikel, Lamps, Ballack- Malouda, Didi, Nico

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Keret, kezdőcsapat

#12360 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Most nézem, hogy miként jutott el a Stoke eddig az FA kupában. Delap bedobásaira nagyon kell figyelni, mert 3-4 gólt is szereztek ilyen helyzetből!
211! NEW RECORD!

Válasz küldése