Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24341 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bihary írta:jol tartja magat a Fullham ,meg arra is van esely h nyerjenek.HAJRA FULHAM:X
ja, a második félidő el sem kezdődött, máris 1-0... :| ráadásnak megint Rooney, egyel közelebb a gk címhez. F******
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

bihary
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010. február 26., péntek 20:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Játékosok

#24342 Hozzászólás Szerző: bihary »

jol tartja magat a Fullham ,meg arra is van esely h nyerjenek.HAJRA FULHAM:X

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24343 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Antifiu írta:Annyira nem lesz az a védelem felforgatva.
Jogos, akkor inkább úgy fogalmazok, hogy a Turnbull-Ivanovics-Alex-Terry-Zsirkov vonal még jó eséllyel sosem szerepelt így együtt. Alex hosszú sérülés után tért vissza, ok, 2 meccs alapján bombaformában van, de az a Stoke+WHU volt, most meg Inter jön. Zsirkov is alig szerepelt még balbunkóban, Turnbull is alig volt összesen pályán, remélem érthető, mire akarok kilyukadni.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24344 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Bubi írta: Ha itt valakit lehet hibaztatni, az Mikel, mivel nem fogta rendesen parkert, de hogy Turnbullt... Parker ezt akkor is elrugja, ha a kapus az alapvonal elott all, es figyel a szogre, es nagy esellyel be is ment volna, mivel nem volt rosszul helyezve...
Raadasul meg volt jopar emberunk parker elott, akin sikerult keresztul lonie a labdat, roluk se beszel senki... Bele lehet kotni a kapusba, de ha hibazott is, nem akkorat, hogy ez az o golja legyen...

Amugy az a 18 meter olyan veszelyes? Akarki rarugta volna, parker sem sokat gondolkodott, benezte a kaput es rarugta... Megkellett probalni, es bejott! Ketlem hogy o felmerte volna Turnbull tavolsagat az alapvonaltol.
Ha nem akarod hibáztatni Turnbullt, akkor persze, hogy csak Mikelt lehet... :roll: Parker focista, nem hülye. Látta, hogy kint áll a kapus, ráküldte... nehogymár nem nézte meg... ismétlem : a védelem hibázott, mert nem tudott levédekezni egy szimpla bedobást, s lövő helyezetet hagytunk 18 méterre a kapunktól. Mellesleg ha tényleg ki akarjuk elemezni a helyzetet, akkor az egész csapat, úgy, ahogy van, hibázott, hiszen el volt tolódva a védekezésünk. Nem hiszem, hogy emberfogó védekezésünk lett volna a WHU ellen, inkább területszűkítéses zónázás, ilyentén viszont akkor Lampard volt, aki igazából hibázott, hiszen neki kellett volna kilépnie Parkerre:
Kép

Vagy a védelemből akárkinek, mert ott négyen fogtak 1 embert.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24345 Hozzászólás Szerző: Anti »

ZenZo írta:Egyesek nagyon nem tartanak tőle, sőt, örülnek, hogy Turnbull véd majd az Inter ellen. Én nagy fenntartásokkal kezelem ezt. Persze ha olyan lesz a BL debütje, mint Hilarionak, le a kalappal, de RT eddig semmit nem mutatott nálunk. Védett vagy két kupameccsen - vegyesen, meg volt egy PL debütje, ahol 1x kint állt a kapuból, gól lett, egyszer kellett lehúznia egy beadást, az jól ment, meg egyszer kellett védenie, védett. A kirúgásai azonban nem jobbak, mint Cech-é vagy Hilarioé, szóval nem tudom. Csak remélni tudom, hogy nem ezen fog múlni a meccs. Egy felforgatott védelem fog majd előtte állni. Bízom a legjobbakban. Ez a max.
Annyira nem lesz az a védelem felforgatva. Terry-Alex páros jól dolgozik, Iva is pár hónapja ott van a jobb szélen, Zhirkov is mutatta, hogy magabiztos bal szélen. Annak örülök, hogy Malouda elöl lesz, remélem veszélyesebb/eredményesebb is lesz a csapat támadójátéka mint az első meccsen. Nekem viszont pont az tűnt fel, hogy nem voltak olyan rosszak a kirúgásai. Cechet egy időben megjegyeztük hogy nem tud olyan pontosan kirúgni. Én is bizakodó vagyok Turnbullal kapcsolatban, Hilárióban nem láttam azt a magabiztosságot.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9437
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#24346 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ZenZo írta:
Bubi írta:"Felig" az ove volt. Edes apa! Hogy lehet felig az ove? Vagy az ove, vagy nem az ove.

Persze, benne volt, mert nem latta elore, hogy az a nyomoronc parker majd 25 meterrol tok pontosan atlovi majd a vedokon a labdat olyan ivben, hogy eselye se legyen elerni.
Max annyiban volt hibas, hogy eppen nem ott allt, ahova parker rugta a labdat, de nemhiszem hogy ezt fellehetne neki roni.

En nem tudtam a meccs alapjan megallapitani, hogy o milyen kapus is valojaban, jo volt a vedelmunk! Szepen jatszottunk.
Viszont nem fogok felni, hogyha o ved majd az Inter ellen.
Ez hülyeség, gyakorlatilag minden gól a kapusé, mert azért áll ott elvileg, hogy kivédjen minden kapura tartó lövést, ami gólba tart. Van olyan eset, mikor azt mondjuk, nem tehet róla, mert előtte már bravúrt mutatott be, s nem volt ideje átérni/fölkelni, stb, de ez a gól most erősen Turnbullé is, mert ha nem kóricál a kaputól 5 és fél méterre (merthogy ugye pont az öt és felest taposta a szentem), akkor Parkernek valószínűleg eszébe sem jut rátűzni 18 méterről... ellenben azért "félig" az övé, mert ad1. ha jobban levédekezünk egy szimpla bedobást, akkor esélye sincs lőni Parkernek, ad2. az ellövés után már esélye sem volt odaérni, nagyon jól eltalált lövés volt, ilyen 20-ból egyszer jön be még ezen a szinten is.
Ha itt valakit lehet hibaztatni, az Mikel, mivel nem fogta rendesen parkert, de hogy Turnbullt... Parker ezt akkor is elrugja, ha a kapus az alapvonal elott all, es figyel a szogre, es nagy esellyel be is ment volna, mivel nem volt rosszul helyezve...
Raadasul meg volt jopar emberunk parker elott, akin sikerult keresztul lonie a labdat, roluk se beszel senki... Bele lehet kotni a kapusba, de ha hibazott is, nem akkorat, hogy ez az o golja legyen...

Amugy az a 18 meter olyan veszelyes? Akarki rarugta volna, parker sem sokat gondolkodott, benezte a kaput es rarugta... Megkellett probalni, es bejott! Ketlem hogy o felmerte volna Turnbull tavolsagat az alapvonaltol.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

bihary
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010. február 26., péntek 20:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Játékosok

#24347 Hozzászólás Szerző: bihary »

en azert vagyok nyugodt emrt szertinem Alex lesz a kezdo,ez megnyugtato

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24348 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Egyesek nagyon nem tartanak tőle, sőt, örülnek, hogy Turnbull véd majd az Inter ellen. Én nagy fenntartásokkal kezelem ezt. Persze ha olyan lesz a BL debütje, mint Hilarionak, le a kalappal, de RT eddig semmit nem mutatott nálunk. Védett vagy két kupameccsen - vegyesen, meg volt egy PL debütje, ahol 1x kint állt a kapuból, gól lett, egyszer kellett lehúznia egy beadást, az jól ment, meg egyszer kellett védenie, védett. A kirúgásai azonban nem jobbak, mint Cech-é vagy Hilarioé, szóval nem tudom. Csak remélni tudom, hogy nem ezen fog múlni a meccs. Egy felforgatott védelem fog majd előtte állni. Bízom a legjobbakban. Ez a max.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

bihary
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010. február 26., péntek 20:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Játékosok

#24349 Hozzászólás Szerző: bihary »

Mikel nem fogta jol Parkert ennyi az egesz....Orulok h Turnbull ved az Inter ellen.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24350 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Bubi írta:"Felig" az ove volt. Edes apa! Hogy lehet felig az ove? Vagy az ove, vagy nem az ove.

Persze, benne volt, mert nem latta elore, hogy az a nyomoronc parker majd 25 meterrol tok pontosan atlovi majd a vedokon a labdat olyan ivben, hogy eselye se legyen elerni.
Max annyiban volt hibas, hogy eppen nem ott allt, ahova parker rugta a labdat, de nemhiszem hogy ezt fellehetne neki roni.

En nem tudtam a meccs alapjan megallapitani, hogy o milyen kapus is valojaban, jo volt a vedelmunk! Szepen jatszottunk.
Viszont nem fogok felni, hogyha o ved majd az Inter ellen.
Ez hülyeség, gyakorlatilag minden gól a kapusé, mert azért áll ott elvileg, hogy kivédjen minden kapura tartó lövést, ami gólba tart. Van olyan eset, mikor azt mondjuk, nem tehet róla, mert előtte már bravúrt mutatott be, s nem volt ideje átérni/fölkelni, stb, de ez a gól most erősen Turnbullé is, mert ha nem kóricál a kaputól 5 és fél méterre (merthogy ugye pont az öt és felest taposta a szentem), akkor Parkernek valószínűleg eszébe sem jut rátűzni 18 méterről... ellenben azért "félig" az övé, mert ad1. ha jobban levédekezünk egy szimpla bedobást, akkor esélye sincs lőni Parkernek, ad2. az ellövés után már esélye sem volt odaérni, nagyon jól eltalált lövés volt, ilyen 20-ból egyszer jön be még ezen a szinten is.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24351 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Joey írta: Edes apa! Úgy hogy Mikel futott alá (talán mg oda is csúsztatta Parker elé, és nem fogta őt 20 méterre a kaputól. turnbull meg 8 méterre császkált a vonaltól.
Én is így gondolom. Mikel és Turnbull kezet foghat. :)

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#24352 Hozzászólás Szerző: Gábor »

hilárió nem épül fel az inter elleni meccsre tehát a kaput ismét ross turnbull fogja védeni!
Farewell Didier!

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24353 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

"Felig" az ove volt. Edes apa! Hogy lehet felig az ove? Vagy az ove, vagy nem az ove.
Edes apa! Úgy hogy Mikel futott alá (talán mg oda is csúsztatta Parker elé, és nem fogta őt 20 méterre a kaputól. turnbull meg 8 méterre császkált a vonaltól.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9437
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#24354 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Joey írta:
bihary írta:sokkal jobb Turnbull mint az oreg dagadt.Remelem az inter ellen ot teszi be ancelotti meg azt is remelem h alex lesz carvalho helyett.
És ezt miből állapítottad meg? Mert a gól félig az övé volt, azon kivül hogy lehúztt egy beadást, és védett egy alapvonalról leadott lövést nem sok dolga volt. És szerintem Hilario-t a Citeh és a Stoke elleni meccsen kivül nem is láttad.... (Ha ezeken láttad egyáltalán.)

"Felig" az ove volt. Edes apa! Hogy lehet felig az ove? Vagy az ove, vagy nem az ove.

Persze, benne volt, mert nem latta elore, hogy az a nyomoronc parker majd 25 meterrol tok pontosan atlovi majd a vedokon a labdat olyan ivben, hogy eselye se legyen elerni.
Max annyiban volt hibas, hogy eppen nem ott allt, ahova parker rugta a labdat, de nemhiszem hogy ezt fellehetne neki roni.

En nem tudtam a meccs alapjan megallapitani, hogy o milyen kapus is valojaban, jo volt a vedelmunk! Szepen jatszottunk.
Viszont nem fogok felni, hogyha o ved majd az Inter ellen.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#24355 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Atthilleus írta:Pontosan, aki megnézte a 2. félidőt, az láthatta az ismétlést, azaz egyértelműen szabálytalan volt a gól, ahogy Joey is írta.
igyvan, tehat ezt nem lehet Turnbull nyakaba varnni+aki latott tavalyrol egy par 'boro meccset, annak szerintem nem kerdes a Hilario-Turnbull duobol kivalasztani a jobbat...

Hilario mellett egyedul a rutin all, mig Turnbull jobban uralja a 16osat, magabiztosabb, es nem pillogtat a vedokre hogy nah most mivan, hanem uvoltozik veluk, szervezi kapushoz meltoan a vedelmet...Hilariot amennyit mutattak, azokon a kepeken szinte meg se mukkant es szerintem a kapusnak az a dolga, hogy amolyan hatso iranyitokent dolgozzon...o az aki belatja hatulrol az egesz palyat aki latja a legtobb jatekos mozgasat, ugyhogy nalam alap kovetelmeny hogy szervezze a vedelmet!

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Játékosok

#24356 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Joey írta:
bihary írta:mer lett volna szabalytalan Parker golja?,abszolut szabalyos volt,ami szep az szep
Végülis aki bedobta csak az egyik lába volt bent a pályán, ráadásul 1 lábról dobta el. Csupán 2 dolog miatt volt szabálytalan....
Pontosan, aki megnézte a 2. félidőt, az láthatta az ismétlést, azaz egyértelműen szabálytalan volt a gól, ahogy Joey is írta.

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24357 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

mer lett volna szabalytalan Parker golja?,abszolut szabalyos volt,ami szep az szep
Végülis aki bedobta csak az egyik lába volt bent a pályán, ráadásul 1 lábról dobta el. Csupán 2 dolog miatt volt szabálytalan....

bihary
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010. február 26., péntek 20:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Játékosok

#24358 Hozzászólás Szerző: bihary »

Gábor írta:
bihary írta:en lattam te nem lattad Turnbullt jatszani a mai napon kiuvl,parker golja mikel hibaja inkabb mert nm fogta rendesen,a masik dolog azt a lovest meg cech se hiszem h vedte volna,nezel meg par mecset utana hozzamszolhatsz
ezt egyik sem kapus védte volna ha az ötösön állt volna kint!
egyrészt.másrészt meg a gól mint utóbb kiderült szabálytalan volt.turnbull nem tartozik a legtapasztaltabb kapus közé.ha olyan jó lenne,tudná,hogy az ellenfél bárhonnan lőhet és ezt a lehetőséget,hogy egy kapus kint áll az ötösön és én 25 méterre vagyok,bárki kihasználta volna hidd el! :wink:
mer lett volna szabalytalan Parker golja?,abszolut szabalyos volt,ami szep az szep

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Játékosok

#24359 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

bihary írta:en lattam te nem lattad Turnbullt jatszani a mai napon kiuvl,parker golja mikel hibaja inkabb mert nm fogta rendesen,a masik dolog azt a lovest meg cech se hiszem h vedte volna,nezel meg par mecset utana hozzamszolhatsz
úristen :shock: :lol: :lol:
2012. 05. 19.

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24360 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

bihary írta:en lattam te nem lattad Turnbullt jatszani a mai napon kiuvl,parker golja mikel hibaja inkabb mert nm fogta rendesen,a masik dolog azt a lovest meg cech se hiszem h vedte volna,nezel meg par mecset utana hozzamszolhatsz
Kép

Válasz küldése