Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Joegól
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2006. június 5., hétfő 10:40

#52141 Hozzászólás Szerző: Joegól »

Bubi írta:
CFCBoy írta:Hát az Angol-Görög meccs alapján Ashley Colet azonnal le kellene igazolni!!! Nagyon jól játszott!!! Végre jók voltak az Angolok!
Osztom.
Ő volt az egyik, hanem a legjobb!

Egyébbként ahogy látom ennek a válogatottnake gy edzőcserére volt szüksége, nagyon szépen jáccottak, bár messzemenő következtetéseket levonni egy edzőmeccs után butaság.
Ashley Cole kéne, nagyon kéne!!!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#52142 Hozzászólás Szerző: Bubi »

CFCBoy írta:Hát az Angol-Görög meccs alapján Ashley Colet azonnal le kellene igazolni!!! Nagyon jól játszott!!! Végre jók voltak az Angolok!
Osztom.
Ő volt az egyik, hanem a legjobb!

Egyébbként ahogy látom ennek a válogatottnake gy edzőcserére volt szüksége, nagyon szépen jáccottak, bár messzemenő következtetéseket levonni egy edzőmeccs után butaság.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#52143 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Hát az Angol-Görög meccs alapján Ashley Colet azonnal le kellene igazolni!!! Nagyon jól játszott!!! Végre jók voltak az Angolok!

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#52144 Hozzászólás Szerző: Festa »

Újra lesz Argentin a Chelseaben.
Én örülök neki.
:wink:
Amúgy most Tevezt is el lehetne hozni nagyon olcsón ugyanis
a Corinthians nagyon gyengén áll.Uccsó a brazil bajnokságban.
A Cor szurkoló pedig megkergették Tevezt.
Mi az élet értelme??? 42!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#52145 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Chelsea have taken Argentine starlet Maximiliano Oliva on trial from River Plate.

The 16-year-old has travelled to London in a bid to impress the Premiership champions who are always keen to recruit the globe's best young talents to complement their star-studded squad.

The central defender is highly-rated in his home country and has even been nicknamed 'Passarella' after former Argentina captain Daniel due to his tough character and heading ability.

If he makes the grade during his time at Stamford Bridge then The Blues are likely to shell out €1.4 million (£950,000) for his services.

However, River's president of youth football Diego Quintas says the club are desperate to hold onto the starlet, not least because they will lose out financially should his parents decide to take him to London.

Avatar
Joegól
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2006. június 5., hétfő 10:40

Re: hy

#52146 Hozzászólás Szerző: Joegól »

Bubi írta:
Gullit írta:Na most mi van Riisével mer azon a szar samsungsporton írták hogy a chelsea ájánlatott tett a Pool nak.

Ja és ez a samaungsport honnan szerzi a forrásokat érdekellne?
Ja és minek még egy középejás?
Előszöris pletyka, mivel már szerepelt a BLselejtezőkben, és ez kizáró ok lehet.

Másodszor: a samsung sport egy pletykalap.

3.:Ő egy balhátvéd, más kérdés az hogy remekül játszik, és képes középpályást vagy csatárt is játszani...

Nem lett volna rossz, csak éppen már késő, és szerintem amúgy sem jött volna el. Most is remekül játszott.
Nem örültem volna ha átjön!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: hy

#52147 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gullit írta:Na most mi van Riisével mer azon a szar samsungsporton írták hogy a chelsea ájánlatott tett a Pool nak.

Ja és ez a samaungsport honnan szerzi a forrásokat érdekellne?
Ja és minek még egy középejás?
Előszöris pletyka, mivel már szerepelt a BLselejtezőkben, és ez kizáró ok lehet.

Másodszor: a samsung sport egy pletykalap.

3.:Ő egy balhátvéd, más kérdés az hogy remekül játszik, és képes középpályást vagy csatárt is játszani...

Nem lett volna rossz, csak éppen már késő, és szerintem amúgy sem jött volna el. Most is remekül játszott.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#52148 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Chelsea will this week raise their offer for Arsenal's Ashley Cole to between £22m and £24m after being told their alternative left-back, Lyon's Eric Abidal, would cost almost as much at £21m. (The Independent)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: hy

#52149 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Gullit írta:Na most mi van Riisével mer azon a szar samsungsporton írták hogy a chelsea ájánlatott tett a Pool nak.

Ja és ez a samaungsport honnan szerzi a forrásokat érdekellne?
Ja és minek még egy középejás?
ezt te most komolyan kérded?....

Avatar
Gullit
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2006. augusztus 8., kedd 21:11
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Gullit Zola
Tartózkodási hely: Szálka

hy

#52150 Hozzászólás Szerző: Gullit »

Na most mi van Riisével mer azon a szar samsungsporton írták hogy a chelsea ájánlatott tett a Pool nak.

Ja és ez a samaungsport honnan szerzi a forrásokat érdekellne?
Ja és minek még egy középejás?

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#52151 Hozzászólás Szerző: Anti »

zirkonium írta:
Antifiu írta:Egyébként nem tudom hogy hallottátok-e, és nem akarom visszanézni a hsz.-eket, de hallottatok olyanról, hogy Robi Carlost állítólag Abramovics fia akarta a csapathoz a szülinapjára? :shock:
Amikor tegnap mondta a haverom, azt hittem lefordulok a székről. Kérdem, hogy ezt honnan olvasta, nem tudta megmondani, de egy másik srác is megerősítette.

Nem biztos hogy igaz, de akkor is besz....arás! :shock: :shock: :shock:
Esetleg a számítógépén, de nem a valóságban...
Nyugi, én se hittem el, csak kiváncsi voltam, hogy valaki hallott -e ilyenről. :roll: A "havertól tudom" információ rosszabb mint pl. a samsungsport. Mindegy, én még a számítógépen se venném meg :wink: :wink: :wink:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Murdock
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2006. február 28., kedd 18:41
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

#52152 Hozzászólás Szerző: Murdock »

Ez lehet,hogy tényleg igaz,mert én is hallotam róla egy haweromtól,és már ide is írtam aszem.De nem hiszem hogy lesz belőle valami.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#52153 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Antifiu írta:Egyébként nem tudom hogy hallottátok-e, és nem akarom visszanézni a hsz.-eket, de hallottatok olyanról, hogy Robi Carlost állítólag Abramovics fia akarta a csapathoz a szülinapjára? :shock:
Amikor tegnap mondta a haverom, azt hittem lefordulok a székről. Kérdem, hogy ezt honnan olvasta, nem tudta megmondani, de egy másik srác is megerősítette.

Nem biztos hogy igaz, de akkor is besz....arás! :shock: :shock: :shock:
Esetleg a számítógépén, de nem a valóságban...

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#52154 Hozzászólás Szerző: Anti »

Egyébként nem tudom hogy hallottátok-e, és nem akarom visszanézni a hsz.-eket, de hallottatok olyanról, hogy Robi Carlost állítólag Abramovics fia akarta a csapathoz a szülinapjára? :shock:
Amikor tegnap mondta a haverom, azt hittem lefordulok a székről. Kérdem, hogy ezt honnan olvasta, nem tudta megmondani, de egy másik srác is megerősítette.

Nem biztos hogy igaz, de akkor is besz....arás! :shock: :shock: :shock:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#52155 Hozzászólás Szerző: Anti »

Merder írta:
Antifiu írta:
Dandeer írta: Melyik klubnál játszol?
Nálunk Szlovákiában azt hiszem, máshogy van mint nálatok.

Ha sorrendbe akarnám rakni akkor van Szlovák 1. 2. 3. 4. 5. liga. Na én 5. ligát játszom. Szerinted beférnék? :wink: :lol: :lol:

Ha mégsem igazolnának le, beérném heti 2500 fonttért a csuka pucolást, és a takarítást :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mit beférnél?? Köréd építenék a csapatot. :)
Itt a pont. 8) Szegény Wayne megint csak a kispadot koptatná..., vagy elmenne újra kölcsönbe... :P :P :P
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#52156 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

miki36 írta:Az Arsenal egy francia játékosokból álló angol csapat. Tehát az Arsenal egy angol csapat, mivel Londonban van a székhelyük. De ha nem tudjuk, hogy Londonban van a székhelyük, akkor szerintem a játékosok neveiből francia csapatra tippelnénk... :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez így már korrekt. :)

Merder
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2006. május 7., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Sajószentpéter

#52157 Hozzászólás Szerző: Merder »

Antifiu írta:
Dandeer írta:
Antifiu írta:Hát ha nincs más én szívesen "feláldozom" magam, ugyanis én balhátvéd poszton játszok :lol: 23 éves vagyok. (a legjobb kor) 8)

Fizetésnek beérném 5000 fonttal hetente, megpucolnám a csukákat is, rendet raknék az öltözőben. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Melyik klubnál játszol?
Nálunk Szlovákiában azt hiszem, máshogy van mint nálatok.

Ha sorrendbe akarnám rakni akkor van Szlovák 1. 2. 3. 4. 5. liga. Na én 5. ligát játszom. Szerinted beférnék? :wink: :lol: :lol:

Ha mégsem igazolnának le, beérném heti 2500 fonttért a csuka pucolást, és a takarítást :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mit beférnél?? Köréd építenék a csapatot. :)

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#52158 Hozzászólás Szerző: miki36 »

Dandeer írta:
szpecnaz írta:ne vitatkozz...az Arsenal FRANCIA csapat....
Nem és nem! :twisted:
Az Arsenal egy francia játékosokból álló angol csapat. Tehát az Arsenal egy angol csapat, mivel Londonban van a székhelyük. De ha nem tudjuk, hogy Londonban van a székhelyük, akkor szerintem a játékosok neveiből francia csapatra tippelnénk... :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
HAJRÁ CHELSEA

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#52159 Hozzászólás Szerző: Anti »

Dandeer írta:
Antifiu írta:Hát ha nincs más én szívesen "feláldozom" magam, ugyanis én balhátvéd poszton játszok :lol: 23 éves vagyok. (a legjobb kor) 8)

Fizetésnek beérném 5000 fonttal hetente, megpucolnám a csukákat is, rendet raknék az öltözőben. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Melyik klubnál játszol?
Nálunk Szlovákiában azt hiszem, máshogy van mint nálatok.

Ha sorrendbe akarnám rakni akkor van Szlovák 1. 2. 3. 4. 5. liga. Na én 5. ligát játszom. Szerinted beférnék? :wink: :lol: :lol:

Ha mégsem igazolnának le, beérném heti 2500 fonttért a csuka pucolást, és a takarítást :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Merder
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2006. május 7., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Sajószentpéter

#52160 Hozzászólás Szerző: Merder »

undertow írta:latom nem erted.
mi ertelme az arsenalt kulonvalasztani a tobbi franciatol?
Ahha, leesett. :D

Válasz küldése