Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
CHEJoci
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2010. január 4., hétfő 9:55
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Premier League

#33041 Hozzászólás Szerző: CHEJoci »

Z0-Lee írta:Hát olyan sima nem volt, mint ahogy vártátok/vártuk, de a lényeg, hogy hoztuk a meccset!
Sturridgetől kicsit többet vártam, gyakorlatilag semmit nem csinált, csakúgy mint Ballack és Zsirkov!
Kérdés: ha Malouda fejesébe JC nem ér bele és úgy is bemegy, akkor azt megadják?
Szerintem úgy sem lett volna érvényas, mert Joe Cole zavarta a kapust.
Sturridge-nak meg még van ideje belejönni :).
We're by far the greatest team...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#33042 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Z0-Lee írta: Kérdés: ha Malouda fejesébe JC nem ér bele és úgy is bemegy, akkor azt megadják?
Valószínűleg nem, mert a lesen álló játékos (ez esetben Joey) zavarta a kapust.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Z0-Lee
Hozzászólások: 423
Csatlakozott: 2010. január 4., hétfő 23:51
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tengelic, Budapest, Veresegyház, Őrbottyán

Re: Premier League

#33043 Hozzászólás Szerző: Z0-Lee »

Hát olyan sima nem volt, mint ahogy vártátok/vártuk, de a lényeg, hogy hoztuk a meccset!
Sturridgetől kicsit többet vártam, gyakorlatilag semmit nem csinált, csakúgy mint Ballack és Zsirkov!
Kérdés: ha Malouda fejesébe JC nem ér bele és úgy is bemegy, akkor azt megadják?
H..Németország..
A..Chelsea..
J..Bayern München..
R
Á
!

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#33044 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Szerintem is meglesz a 3-as :D.....de néhány fiatalt fel kéne lökni. (Kakuta,Matic,Borini.. stb.)......c'mon Blues !!


itt egy link...gondoltam kiteszem...http://www.atdhe.net/" onclick="window.open(this.href);return false;

ha tud még valaki...akkor nyugodtad kiteheti :D...thx

Avatar
matyi17
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2010. január 30., szombat 16:08
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Premier League

#33045 Hozzászólás Szerző: matyi17 »

Simán verjük a Burnley-t sztem 3-0 lesz.
chelseafanatic

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#33046 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Ezt a Burnley-t nekünk simán verni kell,legyen az idegenben vagy otthon.Persze rizikó az van benne,mert hiába kiscsapat meg minden,azért ez egy nagyon fontos meccs.Ha nyerünk és a holnapi rangadón olyan eredmény születik,ami nekünk kedvez akkor elhúzhatunk.Amilyen formában most vagyunk 2-3 góllal kéne vernünk őket de majd meglátjuk. :)

ui.:a Digisport bekaphassa!
Who the fuck are Man.United

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Premier League

#33047 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

istvan írta:Nyerni kell vasárnap mivel hogy a két űldőző egymás ellen játszik.A dőntetlen lenne a legjobb mert 2 pontal nővelnénk előnyűnket.Jó szériát futunk.Nyerni kell, kell a bajnokság is.
HAJRÁ CHELSEA :D
Holnap(szombaton)játszunk,nem vasárnap :wink:
Chelsea The Pride Of London

istvan
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2009. november 6., péntek 21:17
Kedvenc játékos: Oscar
Kedvenc exjátékos: dan petrescu
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Premier League

#33048 Hozzászólás Szerző: istvan »

Nyerni kell vasárnap mivel hogy a két űldőző egymás ellen játszik.A dőntetlen lenne a legjobb mert 2 pontal nővelnénk előnyűnket.Jó szériát futunk.Nyerni kell, kell a bajnokság is.
HAJRÁ CHELSEA :D

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#33049 Hozzászólás Szerző: laczze »

Drogbáék még nem jáccanak holnap!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#33050 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

tbalazs írta:
Zsoca írta:A Burnley-nél új edző van, az eddig eredményeiket el lehet felejteni szerintem. Simán, gólokkal kell nyerni, nincs mese.
Most olvastam, hogy az új edzővel 3 meccs 3 vereség, remélem 4-ből 4 lesz.
Az egyetlen ami gond lehet hogy az a 3 meccs mind idengenben volt és a Burnley rohadt jó otthon. Szerintem egy döntetlenre jó lehet, de ne legyen.

Avatar
tbalazs
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 19:05
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben

Re: Premier League

#33051 Hozzászólás Szerző: tbalazs »

Zsoca írta:A Burnley-nél új edző van, az eddig eredményeiket el lehet felejteni szerintem. Simán, gólokkal kell nyerni, nincs mese.
Most olvastam, hogy az új edzővel 3 meccs 3 vereség, remélem 4-ből 4 lesz.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#33052 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A Burnley-nél új edző van, az eddig eredményeiket el lehet felejteni szerintem. Simán, gólokkal kell nyerni, nincs mese.

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Premier League

#33053 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

tbalazs írta:Alig várom a hétvégét, nemcsak azért mert diplomaosztóm lesz, hanem azért mert megerősíthetjük első pozíciónkat, ehhez persze a legjobb eredmény az Ars-Manu meccsen egy kövér x. Főleg, ha lejátszuk az elmaradt mecssünket, akkor akár 7 ponttal is vezethetnénk. Hétvégén már játszhat Drogba-papa is, és van mit törlesztenie rooney-n a rúgott gólok tekintetében. Ennél jobb sorsolás most nem is kellene Burnley, Hull mindkét csapat az alsóház alján, és a mostani forma alapján két gólt minimum, hogy rúgunk mindkettőnek. Ha ez így lesz, ahogy leírtam akkor szerdán (névnapomom) csúnyán beiszok, már elnézést!
C'mon Chelsea!
Azért a Burnley nemolyan rossz otthon(5 győzelem-4 döntetlen-1 vereség),de természetesen énis magabiztos győzelmet várok mert nagy formában vagyunk :D !
Chelsea The Pride Of London

Avatar
tbalazs
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 19:05
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben

Re: Premier League

#33054 Hozzászólás Szerző: tbalazs »

Alig várom a hétvégét, nemcsak azért mert diplomaosztóm lesz, hanem azért mert megerősíthetjük első pozíciónkat, ehhez persze a legjobb eredmény az Ars-Manu meccsen egy kövér x. Főleg, ha lejátszuk az elmaradt mecssünket, akkor akár 7 ponttal is vezethetnénk. Hétvégén már játszhat Drogba-papa is, és van mit törlesztenie rooney-n a rúgott gólok tekintetében. Ennél jobb sorsolás most nem is kellene Burnley, Hull mindkét csapat az alsóház alján, és a mostani forma alapján két gólt minimum, hogy rúgunk mindkettőnek. Ha ez így lesz, ahogy leírtam akkor szerdán (névnapomom) csúnyán beiszok, már elnézést!
C'mon Chelsea!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#33055 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Norbertoo írta:tudásilag nem szar Deco, de formája igen ingadozó. Scolari ideje elején egész jól ment neki, aztán visszaesés és utána Hiddinknél sem alkotott nagyot. Ebben a szezonban is van egykét jobb meccse, de nagyrészt rossz teljesítményt nyújt.
Szerintem sokkal nagyobb baj, hogy azok az erényei koptak meg túlzottan is, amiért 3-4 éve kihagyhatatlan volt a Barcaból. Nyilván akkor sem ő volt a kék-veres csíkosok csellókirálya, de egyrészt robbanékony volt, emellett gyors (persze rövidtávon, de hát egy barcelonaban ritkán látni 50-60 méteres futásokat), jó/az átlagosnál jobb cselezőkészséggel és jó kapuérzékkel és használható távoli lövőerővel. Ezen skillek mégha meg is vannak neki, elég ritkán villantja fel királykékben. Egy középcsapatban, főleg ahol technikailag silányabb a középpálya, még kiemelkedő játékos lehetne, nálunk meg nem az. És sajnos nem azért, mert annyi technikás játékosunk van, hogy elvész köztük, hanem mert jelenleg Ballack és Malouda szintjén mozog...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#33056 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Bubi írta:
Spring írta:Labdatartás zéró? Hátul ő szedte össze az összes labdát, és ő vitte át a középvonalon mindig. A másik meg, ahhoz képest, hogy védekező kp-ként szerepelt nagyon jól játszott, szép szerelései voltak, és a 3. gólt is neki köszönhetjük! Szerintem nem volt szar.
Szerintem se volt konkretan "sz.r", viszont nem volt, es nem is lesz chelsea szintu player szereny velemenyem szerint. Olyat mint o, az utanpotlas csapatban is talalni. Maximum a tapasztaltsaga miatt tudom elkepzelni azt, hogy miert ot kultivalja C.A. .
tudásilag nem szar Deco, de formája igen ingadozó. Scolari ideje elején egész jól ment neki, aztán visszaesés és utána Hiddinknél sem alkotott nagyot. Ebben a szezonban is van egykét jobb meccse, de nagyrészt rossz teljesítményt nyújt.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#33057 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Spring írta:Labdatartás zéró? Hátul ő szedte össze az összes labdát, és ő vitte át a középvonalon mindig. A másik meg, ahhoz képest, hogy védekező kp-ként szerepelt nagyon jól játszott, szép szerelései voltak, és a 3. gólt is neki köszönhetjük! Szerintem nem volt szar.
Szerintem se volt konkretan "sz.r", viszont nem volt, es nem is lesz chelsea szintu player szereny velemenyem szerint. Olyat mint o, az utanpotlas csapatban is talalni. Maximum a tapasztaltsaga miatt tudom elkepzelni azt, hogy miert ot kultivalja C.A. .
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#33058 Hozzászólás Szerző: Anti »

De ha "csak 5 méterrel mellé, akkor megeshet hogy valakit fejberúg, és akár onnan bepattanhatna :lol: Úgyis régen rúgtunk már megpattanós gólt :wink:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#33059 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

gerawba írta:
ZenZo írta:
Antifiu írta:És vállalkozóbb volt mint pölö Mikel kapuralövésben.
Viszont ugyanolyan hatékony ;)
Azért Deco és Mikel technikai tudása és rúgótechnikája között ég és föld a különbség (habár az valóban igaz, hogy nálunk eddig nem nagyon sikerült ezt bizonyítania, de a Portóban meg a Barcában elképesztő dolgokat csinált)
Nyilván, de most nem a Portoban, s nem a Barcaban, sőt, mégcsak nem is a portugál válogatottban játszik. Mikel technikai tudásánál meg nem nehezebb jobbat találni ;) (bár néha már egészen elképesztően finom és elegáns tud lenni). Tény, s ezzel nem vitatkozom: tegnap - meccs közben is említettem - végre a kiguruló, kifejelt, kipattanó labdák nálunk kötöttek ki, Deco több ilyet is rátűzött, míg Mikel igen ritkán fordul elő arrafelé. Ez üdvözlendő, de ha ilyen hatékonyak vagyunk belőle (kvázi a kaput öt méteres körzetben nem találtuk el), akkor olyan mindegy, hogy Deco lövi-e 5 méterrel mellé, vagy Mikel hússzal fölé...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#33060 Hozzászólás Szerző: Anti »

gerawba írta:
ZenZo írta:
Antifiu írta:És vállalkozóbb volt mint pölö Mikel kapuralövésben.
Viszont ugyanolyan hatékony ;)
Azért Deco és Mikel technikai tudása és rúgótechnikája között ég és föld a különbség (habár az valóban igaz, hogy nálunk eddig nem nagyon sikerült ezt bizonyítania, de a Portóban meg a Barcában elképesztő dolgokat csinált)

Épp azt akartam irni, hogy mostanában viszont épiteni (igy) már nem tud... hát romboljon :)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Válasz küldése