Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
madley
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006. augusztus 3., csütörtök 12:01
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

#52261 Hozzászólás Szerző: madley »

LooseR írta:Sztem huth jó csak muri keveset játszatja de 2-3 év múlva a vilag egyik legjobb védője lehet :roll: :roll: :roll: :roll:
ezt ugye nem gondolod komolyan amit irtál.Me ebbe a mostani élvonalba a huth nem valo a bombaerös chelsea keretébe....

LooseR
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006. július 31., hétfő 13:33

#52262 Hozzászólás Szerző: LooseR »

Sztem huth jó csak muri keveset játszatja de 2-3 év múlva a vilag egyik legjobb védője lehet :roll: :roll: :roll: :roll:

Avatar
Joegól
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2006. június 5., hétfő 10:40

#52263 Hozzászólás Szerző: Joegól »

Én nem nagyon szeretem Huthot! :lol: Remélem elviszik! Nem tudom ti mit gondoltok de nekem kéne A. Cole :lol:

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#52264 Hozzászólás Szerző: Steffi »

zirkonium írta:A Boro után most a Blackburn is bejelentkezett R. Huth-ért.
Szegény Andy szomorú lesz, ha elviszik. .-)))))))
Hajrá Kékek!

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#52265 Hozzászólás Szerző: Anti »

Vigyék.
:lol:
A kérdés hogy nem mennyit adnak érte, hanem mi mennyit fizetünk hogy elvigyék :mrgreen:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
nyonyó
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 10:31

#52266 Hozzászólás Szerző: nyonyó »

zirkonium írta:A Boro után most a Blackburn is bejelentkezett R. Huth-ért.

mennyit adnának érte?

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#52267 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A Boro után most a Blackburn is bejelentkezett R. Huth-ért.

Avatar
nyonyó
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 10:31

#52268 Hozzászólás Szerző: nyonyó »

Joegól írta:
Chelseafan írta:
nyonyó írta:állítólag ha elmegy drogba és Crespo is,akkor ibra érkezne :( :( maradjatok!
Drogba nem megy el, legalább 2 évig marad, Crespo lehet elmegy, de sztem nem akarják Ibrát leigazolni... Ott van Kalou és Sinclair, sőt akár Robben vagy J.Cole is.
Sztem Drogba nem megy el! Crespo biztos hogy elmegy! Érzi nem sokat fog játszani! A Milanba meg jól jön Shevcsenko helyére! Egy biztos: Nem lesz új csatár!!


remélem igazat mondtok

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#52269 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Joegól írta:Dreogba azt nyilatkozta hogy marad a kékeknél! Remélem marad! Cresporol nem tok semmit! Állítólag 3 csatárral áll majd fel a Chelsea!
Nem tartom valószínűnek hogy José 3 csatárral játszana amikor a 2 csatáros felállás is a nehezére esik!!! :lol:

Avatar
Joegól
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2006. június 5., hétfő 10:40

#52270 Hozzászólás Szerző: Joegól »

Chelseafan írta:
nyonyó írta:állítólag ha elmegy drogba és Crespo is,akkor ibra érkezne :( :( maradjatok!
Drogba nem megy el, legalább 2 évig marad, Crespo lehet elmegy, de sztem nem akarják Ibrát leigazolni... Ott van Kalou és Sinclair, sőt akár Robben vagy J.Cole is.
Sztem Drogba nem megy el! Crespo biztos hogy elmegy! Érzi nem sokat fog játszani! A Milanba meg jól jön Shevcsenko helyére! Egy biztos: Nem lesz új csatár!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#52271 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

nyonyó írta:állítólag ha elmegy drogba és Crespo is,akkor ibra érkezne :( :( maradjatok!
Drogba nem megy el, legalább 2 évig marad, Crespo lehet elmegy, de sztem nem akarják Ibrát leigazolni... Ott van Kalou és Sinclair, sőt akár Robben vagy J.Cole is.

Avatar
Joegól
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2006. június 5., hétfő 10:40

#52272 Hozzászólás Szerző: Joegól »

Dreogba azt nyilatkozta hogy marad a kékeknél! Remélem marad! Cresporol nem tok semmit! Állítólag 3 csatárral áll majd fel a Chelsea!

Avatar
nyonyó
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 10:31

#52273 Hozzászólás Szerző: nyonyó »

állítólag ha elmegy drogba és Crespo is,akkor ibra érkezne :( :( maradjatok!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#52274 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Arsenal legend Frank Stapleton believes selling want-away star Ashley Cole would be the “best thing for all concerned” – and urged Arsene Wenger to propose a cheeky swap deal with Chelsea for William Gallas.

Arsenal vice-chairman David Dein has already confirmed that discussions have taken place with Chelsea about a potential £25million transfer taking Cole across London to the Premiership champions.

The 25-year-old left-back has not travelled to Austria with the rest of the first-team squad, who are preparing for the first leg of their Champions League qualifier against Dinamo Zagreb on Wednesday.

Cole's relationship with Arsenal has been strained since news broke of a secret meeting with Chelsea last year, and revelations in a forthcoming autobiography seem to have stretched things to breaking point.

Stapleton, who scored over 100 goals in a nine-year career with the Gunners, told Eurosport that keeping an unhappy player would be bad for team spirit at Arsenal.

"I think it is best for everyone that he goes," Stapleton said. "An unhappy Ashley Cole is no good to us. He doesn't want to play for Arsenal, and you have to have players who are desperate to play and help the club.

"No one player is bigger than the club - even the best left-back in the world. It would be no good letting him rot in the reserves; that would just be cutting your nose off to spite your face.

"Arsenal have to do what's best for the club, and the most important thing now is get the maximum they can for him. He signed a new contract not long ago, so Wenger can get a premium deal."

Stapleton said a swap-deal bringing French defender Gallas to the Emirates Stadium could significantly compensate for Arsenal's loss.

"Selling one of your best players to your main championship rivals isn't ideal, but Chelsea have a similar situation of their own with William Gallas.

"I don't think that a swap deal between the clubs is out of the question. It might sound a bit extreme, but I think it could benefit both clubs.

"Gallas has said that he wants to play in Spain or Italy, but he might want to play for a French manager.

"If Wenger can talk to him, I think he could be persuaded to come to join the new era beginning at Ashburton Grove.

"If Gallas can't be persuaded, then I think Arsenal have adequate cover.

"Gael Clichy is a ready-made replacement for Cole; the two are almost identical in their style of play.

"And Flamini was superb when he was thrust in to the position last season; he coped with everything that Europe's best right-wingers could throw at him during the Champions League. He is a midfielder by trade, but adapted brilliantly.

"Anyone who plays for Wenger knows that they have to adapt to different positions."
http://www.eurosport.com

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#52275 Hozzászólás Szerző: undertow »

egyebkent azt kell mondjam, hogy jose nem normalis, ha megszabaditja az arset egy bajkeverotol, es emelle meg ad is whingernek 20-30m koltopenzt.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#52276 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

miki36 írta:"Én vagyok a klub menedzsere én döntök ezekben a kérdésekben. Amíg én itt vagyok, addig Cole nem lesz a kéket játékosa." - mondta Wenger a klub hivatalos honlapjának.
Azért ez nem egészen így van, ezt Wenger is tudja...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#52277 Hozzászólás Szerző: undertow »

1. whingert es az arset csak a penz erdekli. igen durva adossagokban van az arse, fokepp az uj stadion miatt.
2. akar nalunk van cashley, akar nincs, eselytelenek megnyerni a bajnoksagot.
3. nem o dont. eloszor is moralis tekintetben semmi koze hozza, mindenkinek a sajat dontese, hogy hol szeretne dolgozni. masreszrol meg amugyse o dont, hanem az elnokuk, aki a penzugyeket iranyitja. nyilvan nem mondananak nemet egy 25-30 millas ajanlatra.
4. lehet, hogy a realban marad carlos, de o mar oreg, es egyre oregebb. nagyon is tudnanak mit kezdeni egy uj balbackkel.

az arse csak bloffol, minel tobb penzt akarnak, mas nem erdekli oket.
azert en orulnek, ha azt mondana kenyon, hogy akkor kapjatok be, kilepnenk az uzletbol, es cashley vagy maradna rombolni a csapatszellemet, vagy pofatlanul olcson menne a madridba.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#52278 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Hát a Realba nemhiszem, hogy megy, mert Roby Carlos marad, és nem valószínű, hogy oda megy...

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#52279 Hozzászólás Szerző: miki36 »

A Watford hivatalos oldala szerint a klub leigazolja Priskin Tamást, a Győri ETO négyszeres válogatott csatárát. Priskin 3 felkészülési mérkőzésen vett részt a csapatnál, és ezalatt 4 gólt szerzett és egy asszisztot adott. Az oldal szerint már csak alá kell írni a szerződést.
Hááááááááááááááát, még egy magyarral bővül a Liga(...). :D :D :D :shock: :shock: :shock: :oops:
HAJRÁ CHELSEA

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#52280 Hozzászólás Szerző: miki36 »

Wenger segít a Realnak?


Könnyen elképzelhető, hogy Ashley Cole a Real Madridban folytatja a pályafutását. Az átigazolás módja azonban meglehetősen furcsa, hiszen Arsene Wenger szeretné, ha a játékosa oda igazolna nem titkoltan azért, hogy ne a rivális Chelsea gárdáját erősítse.
"Nem szeretném, ha a Chelsea a mi kárunkon erősödne. Nem tenne jót az egész bajnokságnak és Ashleynek sem. Úgy gondolom, hogy vagy maradjon, vagy más országba szerződjön. Én vagyok a klub menedzsere én döntök ezekben a kérdésekben. Amíg én itt vagyok, addig Cole nem lesz a kéket játékosa." - mondta Wenger a klub hivatalos honlapjának.
HAJRÁ CHELSEA

Válasz küldése